Sari la conținut

Zuperrr Party de Sfanta Jigodie!


noro
 Share

Postări Recomandate

Cu ocazia Sfintei Jigodii, ca alta mai buna n-am gasit, am onoarea de a va invita pe toti cunoscutii si necunoscutii la o Zuperrr Petrecere marca NORO & KIDROCK la aproximativ 45km de Bucuresti in localitatea Bucsani incepand cu ziua de maine (vineri 19.06.09). :cheers: Se anunta gratare, muzica buna, multa bautura, loc de scaldat, foc de tabara si concursuri. Cazarea se va face in conditii maxime dupa toate gusturile de la 2 stele la 5 stele in functie de cortul fiecaruia. Campingul este deja amenajat, iarba tunsa, pisica trasa de coada si vitelu muls :lol:

 

Intalnirea pentru plecare se va face in ultimul Petrom de pe partea dreapta inainte de autostrada Bucuresti-Pitesti-A1 la orele 20:30! :lol:

 

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numerele:

 

 

0730.593.976 NORO

 

0724.884.131 KIDROCK

 

P.S: Voi reveni cu mai multe detalii si poze cu locatia! :banana:

Editat de noro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 64
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Suna interesant , mai ales cazarea :cheers: vino cu mai multe detalii. Si dece asa tirziu ? punem corturile noaptea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As veni si eu ca inca cativa tovarasi.., dar da mai multe amanunte.PS Pedro, parca e randul meu sa fac cinste.., da lasa ca si tu esti baiat bun si poa ca vei face tot tu! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja peste 15 inscrisi :lol:

 

revin :cheers:

Hai ca asteptam sa revi, unde e locatia mai precis?

 

As veni si eu ca inca cativa tovarasi.., dar da mai multe amanunte.PS Pedro, parca e randul meu sa fac cinste.., da lasa ca si tu esti baiat bun si poa ca vei face tot tu! :lol:

Kitrosule , iar trebe sa te omenesc? :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As veni si eu ca inca cativa tovarasi.., dar da mai multe amanunte.PS Pedro, parca e randul meu sa fac cinste.., da lasa ca si tu esti baiat bun si poa ca vei face tot tu!

 

As tot da amanunte dar pune intrebari Jeane ca stii doar ca e greu cu ideile :lol:

 

Hai ca asteptam sa revi, unde e locatia mai precis?

 

 

Kitrosule , iar trebe sa te omenesc?

 

Bucuresti-Bolintin- Bucsani, cred ca iti dai seama care e traseul, daca nu da-mi un telefon si iti exlpicitez :lol:

 

maine pun si poze cu locatia... e de vis :cheers:

 

norosuli, primiti si ducatisti?

 

si daca iti zic ca vin cu un ducatti monster :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum am zis revin cu detalii despre locatie si petrecere:

 

Se va merge pana la kilometru 30 pe autostrada la Lukoil de unde vom face stanga prin Bolintin Vale si ne vom indrepta spre Bucsani(inca 15km). Locatia este intr-o imensa curte amenajata in care incap lejer 50 de corturi imprejmuita de gard si plina de flori. Exista apa si o toaleta, loc special pentru un foc de tabara, padurea este foarte aproape, Neajlovul la fel unde se poate face baie, exista si o casa in curte dar cu accesul restrans, probabil se va putea folosi bucataria, si multe altele. Locatia este absolut superba, inca nu am poze dar voi intra in posesia lor cat de curand. Vom schimba ora de intalnire si ne vom vedea la ora 20:00 dupa cum am zis in Petromu de langa autostrada unde este si McDonalds.De acolo vom pune banutii laolalta (nu neaparat) si vom merge in Metro sa facem cumparaturi.

 

Vom aduce noi un sistem de sunet si un laptop pt muzica. ATENTIE: muzica nu este suficienta, asadar daca cineva poate aduce un laptop sau cd-uri , dvd-uri cu muzica ar fi perfect.

 

Vom aduce noi un gratar destul de maricel pe care il vor putea folosi toti.

 

Cam atat deocamdata, daca mai aveti intrebari va stau la dispozitie :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...