Sari la conținut

Pista moto Arad


nosfyrus
 Share

Postări Recomandate

Salutare.Am si eu o nelamurire...Pe pista de kart din arad,poti sa te dai cu motocicleta? Se poate inchiria?Si daca da, care este tariful? I incercat-o cineva? Ce parere aveti ?

 

salut..da se poate da cu moto.... e cam micutza dar decat nimic e ceva...si virajele fac tot deliciul plus ca esti mult mai in siguranta decat pe drumurile publice :cheers: .... pretul nush cat e ... poate afli de la altcineva :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua tuturor .

Pista se poate inchiria , am vrut si eu sa ma duc acolo , doar ca inca nu am echipament calumea .

Din cate stiu preturile sunt cam asa :

juma de ora cu kartul (nu cred ca va intereseaza , da totusi , eu va spun) : 15 lei

1 ora (cred ca cu ce vrei tu) : 15 lei

2 ore : 30 lei

o zi intreaga : 15 sau 20 euro , nu mai tin minte exact

 

Sper ca v-am fost de ajutor .

 

Totusi , daca mai trece cineva pe acolo il rog sa se intereseze daca vine un grup , cum iese ? Fiecare plateste pentru el ? Cel care inchiriaza pista are "drepturi supreme" si poate primi sau scoate pe cine vrea ? Sau se face ceva fel de reducere ?

 

Eu stau in Zimandu Nou si nu trec prea des prin oras , asa ca ii rog pe cei care sunt in drum pe acolo , si se intereseaza . Daca ar fi ca face ceva reduceri am putea face si ceva campionate :banana: , chiar daca ar fi cam periculoase :cheers: .

 

Numai bine si un week-end fericit tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

E 20 EUR/zi de motor. Merge un amic sambata sau duminica, incerc sa ajung si eu.

Dupa cum zicea cineva, nu e cinestie ce pista dar decat nimic... Ea e de carting dar merge si cu moto, ideea fiind ca poti aborda mai agresiv virajele deoarece nu mai ai stressul traficului si al vizibilitatii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 years later...

Hmm as fi tentat sa incerc odata dar treaba nasoala e ca am janta aia pe 16 si nu am la indemana cele mai performante cauciucuri. Dar defapt la cum merg eu cred ca ar face fata si astea :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

las ca mere si asa ....

zici ca toata viata noastra pe circuit am fost :))))

serios vorbesc,ar trebui vizitat,e aproape

Băieții din arat am înțeles ca mai fac cate o ieșire pe circuit, mai organizata., dacă ne anunță și pe noi, eu aș fi băgat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...