Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Hyosung


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 445
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator ALINU
in loc sa stai ca un `abagiu in casa...si ai mai iesi si tu cu motoreta, aia probabil ca nu ai mai fi asa de 3x femeie

 

PS: DND

 

 

Pune ma tu pedale la bicicleta aia a ta,ca hyosungu e motocicleta nu se poate pedala,nu ai atata putere sa dai la pedala...e o motocicleta pentru baieti nu pentru fete ca tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pune ma tu pedale la bicicleta aia a ta,ca hyosungu e motocicleta nu se poate pedala,nu ai atata putere sa dai la pedala...e o motocicleta pentru baieti nu pentru fete ca tine.

Ba..tu mai taci . Ca tu nu esti mai breaz ca nimeni de pe aici , stii doar sa ameninti si sa sari in sus la oricine.Nu stii cum merge nici hyosung , nici honda nimic , nu esti tu ala care face afirmatii ca honda bate tot?

 

 

A ajuns sectiunea asta vai mama ei , deja se vad urmatorii dupa noi , noi chiar nu avem treaba cu acest sport , da ei , nici pe departe..

 

LE: scuze , te-am confundat , ala e malasorte...dar nici tu nu esti departe de ala.

Editat de zvast!c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
Ba..tu mai taci . Ca tu nu esti mai breaz ca nimeni de pe aici , stii doar sa ameninti si sa sari in sus la oricine.Nu stii cum merge nici hyosung , nici honda nimic , nu esti tu ala care face afirmatii ca honda bate tot?

 

 

A ajuns sectiunea asta vai mama ei , deja se vad urmatorii dupa noi , noi chiar nu avem treaba cu acest sport , da ei , nici pe departe..

 

LE: scuze , te-am confundat , ala e malasorte...dar nici tu nu esti departe de ala.

 

Du-te ma si vezi de treaba,ca nu am dat la nimeni in cap.Nu te mai da u mare motociclist,ca nu esti nu esti cu nimic mai breaz ca mine.

Editat de ALINU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pune ma tu pedale la bicicleta aia a ta,ca hyosungu e motocicleta nu se poate pedala,nu ai atata putere sa dai la pedala...e o motocicleta pentru baieti nu pentru fete ca tine.

 

daca imi aduci aminte unde te-am bagat in seama...ti-as fi foarte recunoscator . Defapt am sesizat ca esti ca o p.izda, ce zic eu p.izda....esti o curva. Ai p`aici niste gagii gen alinush sau malasorte...calora le tot tii partea poate poate te lasa sa le sugi p.ula....

 

DND

Editat de pierre2400
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma abtin sa iti raspund pentru ca mai stricam inca un topic cu cearta , dar sunt unii pe aici care chiar ar trebui sa isi caute alte hobby pentru ca viitoru suna naspa..

 

Nu te mai obosi sa ne mai raspunzi , daca ai ceva de zis te astept pe privat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
Ma abtin sa iti raspund pentru ca mai stricam inca un topic cu cearta , dar sunt unii pe aici care chiar ar trebui sa isi caute alte hobby pentru ca viitoru suna naspa..

 

Nu te mai obosi sa ne mai raspunzi , daca ai ceva de zis te astept pe privat.

 

Bai baiatule ma disperi,du-te si lasa-ma ca esti praf,am auzit eu despre tine...si de astia de-alde tine is satul.Du-te si sari cu motoru in dambovita. :lol:

 

Oi fi u vrun Rossi Jr. si eu nu am auzit?Esti o panarama..asta esti

Editat de ALINU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai baiatule ma disperi,du-te si lasa-ma ca esti praf,am auzit eu despre tine...si de astia de-alde tine is satul.Du-te si sari cu motoru in dambovita. :)

 

Oi fi u vrun Rossi Jr. si eu nu am auzit?Esti o panarama..asta esti

Prietene , iti recomand sa incetezi , si asta nefiind luata ca o amenintare , ce`mi doresti tu mie sa ti se intample tie :lol:

 

Si tu ai auzit de mine a?Eu as zice sa iti vezi tu de treaba ta , si sa iei permisu si sa mai vorbim atunci ca deocamdata nici macar nu ti s-a uscat cerneala pe permis si iti permiti sa vorbesti cu mine , nu sunt niciun Rossi jr , da in comparatie cu altii , eu imi traiesc viata , nu mi`o traiesc pe forum..

 

Cat despre tine , n-am ce sa zic , esti la fel ca Malasorte , pacat ca pe tine n-am sansa sa te cunosc..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai baiatule ma disperi,du-te si lasa-ma ca esti praf,am auzit eu despre tine...si de astia de-alde tine is satul.Du-te si sari cu motoru in dambovita. :lol:

 

Oi fi u vrun Rossi Jr. si eu nu am auzit?Esti o panarama..asta esti

 

(cuvant urat) cruda, tu cine mai esti ?

 

1. Cand o sa ai tupeu sa zici lucrurile astea pe fata atunci o sa fii tare. Pana atunci esti un parlit.

2. Ai luat permisu ? Am inteles ca nu ai permis. Cand il iei ? Da Aprilia faliment pana il iei in pwla mea. Ti se gripeaza motoru.

 

Beshi in pwla mea de spart si nu te mai lua de oameni care nu sunt de teapa ta.

 

Daca ai confuzii sau vrei sa vorbim / sa ne certam / sa ma iei de ciucurel , da PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PLM COAE . Am citit forumu asta un an inainte sa imi fac cont *. Si am fost cu bun simt si inca sunt. Unde am gresit mi-am cerut scuze. Unde n-am inteles am mai intrebat o data. Unde n-am fost sigur am incheiat cu " Corectati-ma " . Parlivash bretonu , ce pwla mea educatie primiti ?

Editat de Thug-R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PLM COAE . Am citit forumu asta un an inainte sa imi fac cont *. Si am fost cu bun simt si inca sunt. Unde am gresit mi-am cerut scuze. Unde n-am inteles am mai intrebat o data. Unde n-am fost sigur am incheiat cu " Corectati-ma " . Parlivash bretonu , ce pwla mea educatie primiti ?

 

:lol: x2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: x2

 

BESHI BA COAE . DE CAND ESTI TU PE FORUMU ASTA CA SA IMI CITESTI MIE POST`URILE VECHI ? De cand eram cu Scooter Mania , primele posturi de la 125 CC, etc.

PLM , iar vorbesti aiurea.

Editat de Thug-R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BESHI BA COAE . DE CAND ESTI TU PE FORUMU ASTA CA SA IMI CITESTI MIE POST`URILE VECHI ? De cand eram cu Scooter Mania , primele posturi de la 125 CC, etc.

PLM , iar vorbesti aiurea.

 

ho ba ca glumeam.. doamne ce oameni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai baiatule ma disperi,du-te si lasa-ma ca esti praf,am auzit eu despre tine...si de astia de-alde tine is satul.Du-te si sari cu motoru in dambovita. :)

 

Oi fi u vrun Rossi Jr. si eu nu am auzit?Esti o panarama..asta esti

 

Ciocu' mic si treci la invatat :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Miercuri am examen,nu am stat si am perdut vremea stati linistiti,cat despre zvastic tot o panarama de om e.Un parlit care se da el mai bun dar nu e.Sugi cucw zvastic :) ,ca ma si enervezi.

 

Si nu stau eu numai pe forum bai parlitule , eu abea am venit din poligon is de dim de la 9,invat putin apoi am duk sa ma dau cu motoru meu prin parcare...

 

 

P.S spala-te pe fatza zvastic dimineata ca de aia ai cosurile alea :lol:

Editat de ALINU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Miercuri am examen,nu am stat si am perdut vremea stati linistiti,cat despre zvastic tot o panarama de om e.Un parlit care se da el mai bun dar nu e.Sugi cucw zvastic :) ,ca ma si enervezi.

 

Si nu stau eu numai pe forum bai parlitule , eu abea am venit din poligon is de dim de la 9,invat putin apoi am duk sa ma dau cu motoru meu prin parcare...

 

 

P.S spala-te pe fatza zvastic dimineata ca de aia ai cosurile alea :lol:

 

Comunicat

 

Rog toti prietenii de la categoria 125 sa nu ii mai raspunda acestui homosexual virgin care nici nu stie in ce parte e ambreiaju.

 

PS: Abia astept sa te sarbatorim cu lumanare si colac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
Comunicat

 

Rog toti prietenii de la categoria 125 sa nu ii mai raspunda acestui homosexual virgin care nici nu stie in ce parte e ambreiaju.

 

PS: Abia astept sa te sarbatorim cu lumanare si colac.

 

Du-te si u cu cominucatu vostru si dati-va foc.

 

tu te crezi vrun zeu la clasa asta ma?Esti un nimeni daca asta crezi!Te-am scupipat :lol:

Editat de ALINU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Miercuri am examen,nu am stat si am perdut vremea stati linistiti,cat despre zvastic tot o panarama de om e.Un parlit care se da el mai bun dar nu e.Sugi cucw zvastic :) ,ca ma si enervezi.

 

Si nu stau eu numai pe forum bai parlitule , eu abea am venit din poligon is de dim de la 9,invat putin apoi am duk sa ma dau cu motoru meu prin parcare...

 

 

P.S spala-te pe fatza zvastic dimineata ca de aia ai cosurile alea :lol:

Iti multumesc ca imi vizitezi profilu de hi5 , probabil si tu esti vreunu d-ala care vrei sa vezi ce fac in fiecare zi , te freaca invidia :)

 

Pisi , mai vorbim cand oi avea permis , ca deocamdata vorbim de la participant in trafic la pieton..

 

Nu mai incercati sa cautati anturaj cu noi , ca noi cand intram aici , voi nici nu stiati ce e aia A1 , nu aveti pic de respect si nici macar sapte ani de acasa..

 

Eu nu ma mai obosesc sa iti raspund pentru ca ma cert cu morile de vant , daca esti asa revoltat te astept in bucuresti beibi , sa vad cat tupeu ai sa imi zici astea live :)

Nu ma mai pun la mintea voastra de pusti corditi , care n-au vazut in viata lor motocicleta , atata timp cat eu ma dau ma duare in pwla de voi ..

 

Daca ai ceva de comentat te astept pm , strici un topic , cum ai stricat atatea , unii oameni aici chiar vor sa vorbeasca despre hyosung , nu despre cat de prost e ALINU..

Editat de zvast!c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...