Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Hyosung


Postări Recomandate

Vizitator ALINU

Ba pt ca ai editat dau si eu reply,eu nu am stricat topicul ci pierre care jignea hyosungu si pe alynush.I-am spus sa-si puna pedale la motoreta aia de fatalai pe care o are si am dreptate,iar u ai venit cu jigniri la adresa mea.Daca nu termini du-te in plm de papagal ce esti.Ca tu incepi tot si tot tu ai pretentii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 445
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu nu ma mai obosesc sa iti raspund pentru ca ma cert cu morile de vant , daca esti asa revoltat te astept in bucuresti beibi , sa vad cat tupeu ai sa imi zici astea live :)

 

mama.. raule =))

 

dai si tu acuma putin rolling si te iei de astia mai mici :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ma , terminatule. Chiar sunt un zeu la clasa asta, daca nu iti convine fa o contestatie.

 

Nici eu n-am 7 ani de acasa pentru ca m-a dat la scoala de la 5. Daca vrei sa ne mai certam , intra pe PM , domnisoara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba pt ca ai editat dau si eu reply,eu nu am stricat topicul ci pierre care jignea hyosungu si pe alynush.I-am spus sa-si puna pedale la motoreta aia de fatalai pe care o are si am dreptate,iar u ai venit cu jigniri la adresa mea.Daca nu termini du-te in plm de papagal ce esti.Ca tu incepi tot si tot tu ai pretentii...

 

dreptate ai cand iti da cineva...si pana una alta eu conduc o motoreta de fatalai ...tu stergi prafu de pe una de "smecheri"...

 

indrazneste sa mai dai reply sa vezi ce futere de mama facem

 

PS: stii cum intra cbr-u de 125 in casa peste mata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dreptate ai cand iti da cineva...si pana una alta eu conduc o motoreta de fatalai ...tu stergi prafu de pe una de "smecheri"...

 

indrazneste sa mai dai reply sa vezi ce futere de mama facem

 

PS: stii cum intra cbr-u de 125 in casa peste mata?

 

:lol: ba gata cu cearta... stricati bunatate de topic .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
dreptate ai cand iti da cineva...si pana una alta eu conduc o motoreta de fatalai ...tu stergi prafu de pe una de "smecheri"...

 

indrazneste sa mai dai reply sa vezi ce futere de mama facem

 

PS: stii cum intra cbr-u de 125 in casa peste mata?

 

Ia sa vad.

 

Vrei adresa?

 

Du-te si unfla roata la bicicleta mai intai.Si ai grija sa nu dai de alynush,ca un vant dak iti da mori.El are roata si cadru de 650,u de bicicleta :lol:

Editat de ALINU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia sa vad.

 

Vrei adresa?

 

Du-te si unfla roata la bicicleta mai intai.Si ai grija sa nu dai de alynush,ca un vant dak iti da mori.El are roata si cadru de 650,u de bicicleta :lol:

 

da-mi adresa....

eu recunosc cbr-u e bicicleta...e praf...e cea mai naspa motoreta , da` daca nu am bani de alta ce sa fac ...merge si asta

da` tu recunosti ca esti un inapt care mai degraba ia muye decat sa ia permisu?...

 

oricum...e ultimu reply care ti-l dau! DND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da' voi chiar sunteti kumuya in p/ula mea;cat o sa va certati ma ?

 

Rezolvati ceva daca va luati in peleu asa aiurea? Demonstrati astfel care-i mai tare-n cuaie?

Daca vreti injurati-va in slobizi pe PM ca m-am saturat sa citesc tone de aberatii pe fiecare topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da' voi chiar sunteti kumuya in p/ula mea;cat o sa va certati ma ?

 

Rezolvati ceva daca va luati in peleu asa aiurea? Demonstrati astfel care-i mai tare-n cuaie?

Daca vreti injurati-va in slobizi pe PM ca m-am saturat sa citesc tone de aberatii pe fiecare topic.

 

:lol: defapt ne place :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
da-mi adresa....

eu recunosc cbr-u e bicicleta...e praf...e cea mai naspa motoreta , da` daca nu am bani de alta ce sa fac ...merge si asta

da` tu recunosti ca esti un inapt care mai degraba ia muye decat sa ia permisu?...

 

oricum...e ultimu reply care ti-l dau! DND

 

 

Haha daca vii la mine te fac de mici wa fara chifle fara mustar si fara bere :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haha daca vii la mine te fac de mici wa fara chifle fara mustar si fara bere :lol:

Alt interlop...ce v-a apucat ma? Toti mari razboinici...

 

 

Pun pariu ca din ce v-ati zis aici...fata in fata daca v-ati intanli n`ar zice niciunu nimic....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

`r-ar mama lui de topic. ce`aveti ma, iar va creste cifra octanica? zmeilor..nu faceti decat sa stai pe forum si sa va certati.si cand nu va certati, suferiti.si aici e o problema, ca nu vad de ce si cu ce.. din 163 de posturi nu stiu daca sunt 30 ale detinatorilor de hyosung. tipic romanesc..intri si strici toata treaba.

Editat de adrian9292
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ce spuneati de Hyosung? :laugh:

Am vazut topicul si am intrat in speranta ca voi vedea niste pareri pro si contra despre Hyosung GTR125 in special... pentru ca mi se pare foarte misto motocicleta(si ca sunet si ca exterior) si intentionez ca dupa ce mai strang ceva bani sa-mi cumpar una...

Editat de Sketch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ce spuneati de Hyosung? :laugh:

Am vazut topicul si am intrat in speranta ca voi vedea niste pareri pro si contra despre Hyosung GTR125 in special... pentru ca mi se pare foarte misto motocicleta(si ca sunet si ca exterior) si intentionez ca dupa ce mai strang ceva bani sa-mi cumpar una...

 

Este o super motoreta, si tine mult daca stii cum sa o intretii si daca nu o chinui.

n`ai regreta daca ti`ai lua Hyosung, nici eu nu regret, in ciuda vorbelor rele pe care le`am auzit. Tine cont ca Hyosung are 30 de ani de experienta in motociclete, si este o firma foarte renumita in Korea, dar la noi nu prea se gasesc pentru ca romanul nu are tendinta sa experimenteze mai mult. bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CUMPAR PT HYOSUNG GT 125 R: CARENA FATA, OGLINDA DREAPTA SCARITA PILOT SI PASAGER dreapta(DOAR SCARITELE, NU CU TOTUL) EVENTUAL LEVIER DE FRANA CU SAU FARA POMPA)

am dat si eu si ea de asfalt azi...grav alinush, tu de unde ai comandat piesele si cat te`au costat?

Editat de adrian9292
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna replica. dau sfaturi cand am cui. si nu dau numai din experientele mele..ci din experienta acelor multi care m`au invatat multe. in primu` rand merci geo ca m`ai invatat cum sa cad si n`am nimic:)) second..nu`i motociclist care sa nu cada, ca altfel nu s`ar mai numi motociclist. asta e, putea fi muult mai rau. oricum..in afara de ala care a lasat bucata de beton in mijlocul drumului, eu sunt sigurul vinovat. da , Dumnezeu e sus, nu doarme, dar ce vrei sa spui cu asta? ca era vreo pedeapsa ca am dat sfaturi si am incercat sa fiu de folos? sa fim seriosi..sunt bine, sanatos, merci de intrebare..n`am lovit pe nimeni, nici n`am omorat pe cineva, nici n`am incurcat traficul...am scos moto repede de pe asfalt si am curatat dupa. si am plecat acasa. asteptam sa mi se intample asta, dar nu azi, fuck it:))azi, cand eram hotarat sa nu fac mai mult de 10-20 km...ma oftic..ca trebuia sa ma duc la revizie:-<

deci, ca sa fiu on..are cineva scarite macar? si carena fatza? sau cunoaste vreun atelier unde o pot repara? maine ma apuc sa o desfac..si sa repozitionez ghidonul dreapta ca s`a strambat.aaa da, si semnal, uitasem. cand spuneti oferta spuneti si pretul si un nr de tel, un mail ceva. merci,

asfalt uscat si numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e vorba de dat sfaturi , da cand te dai grande si cu mare experienta si le spui altora niste chesti crezand ca tu le stii mai bine exact atunci ti se intampla..

 

LE: Oricine isi face botezu intr`un fel sau altu'...

Editat de zvast!c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si nu dau numai din experientele mele..ci din experienta acelor multi care m`au invatat multe.

 

In motociclism nu te invata nimeni nimic. Inveti singur, daca esti in stare. In motociclism " etapele " nu sunt ca ale conservarilor. N-o sa auzi " Asa mi s-a intamplat si mie, nu trebuia sa faci asta , trebuia sa faci CUM AM FACUT EU " , pentru ca mereu se intampla altfel.

 

Cati km ai ? Din curiozitate intreb...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alinush, tu de unde ai comandat piesele si cat te`au costat?

 

Mai, ti`am mai spus, mi le`a facut tata. O sa il intreb, oricum mie cu totul (imbracat in fibra de sticla) mi`a luat 14 milioane, si la mine a avut ceva de muncit. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aproape 6000 am..dar voi n`ati cazut niciodata?:-?asta e, omul din greseli invata.daca apuca sa traiasca destul. cunosc f bine drumul si nu`mi trecea prin cap ca e vreo bucata de beton pe`acolo. am vazut mult prea tarziu. tot ce vreau e sa strang bani sa mi`o refac. macar strictul necesar, nu tot ce e zgariat. bafta

Editat de adrian9292
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum bine stiti acum 2 - 3 saptamani am avut un accident. Dupa ce am vazut motorul cum arata mi`am pierdut toate sperantele, dar ieri am primit o noua sansa. Ce este drept, am stat de la ora 10 dimineata pana la ora 8 seara ca sa il aranjez. :bounce:

post-39767-1247742246_thumb.jpg

post-39767-1247742282_thumb.jpg

post-39767-1247742301_thumb.jpg

post-39767-1247742337_thumb.jpg

post-39767-1247742376_thumb.jpg

post-39767-1247742396_thumb.jpg

post-39767-1247742414_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...