Sari la conținut

DONATII


dragonlord
 Share

Postări Recomandate

Donez o pereche de discuri si 2 seturi de placute cu destula carne in ele pentru Virago 1100 94-99 (posibil si la alte moto).

ATENTIE!!! Discurile le-am dat jos de pe mobra pt ca sunt ovalizate (desi nu se simtea nimic in maneta, frana era pulsatorie - posibil sa se poata rectifica)

Placutele merg foarte bine pana iti vin alea noi!

Se dau la pachet sau, daca nu le vrea nimeni, la gunoi! Preferabil in Timisoara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 783
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator _Raul_

Donez o pereche de discuri si 2 seturi de placute cu destula carne in ele pentru Virago 1100 94-99 (posibil si la alte moto).

ATENTIE!!! Discurile le-am dat jos de pe mobra pt ca sunt ovalizate (desi nu se simtea nimic in maneta, frana era pulsatorie - posibil sa se poata rectifica)

Placutele merg foarte bine pana iti vin alea noi!

Se dau la pachet sau, daca nu le vrea nimeni, la gunoi! Preferabil in Timisoara!

Parerea mea - Da-le la fier vechi!

Nu stiu daca ai acelasi sistem la Yamaha ta, dar daca sunt subtiate prea mult exista riscul sa sara lamelele de la sigurantele placutelor si sa se blocheze frana din cauza supraincalzirii. Greu de explicat fara poze dar mi s-a intamplat mie la Yamaha Tenere. Credeam ca discul este asa subtire din fabrica, desi era rectificat de neamtul de la care am luat motocicleta. Cand am luat disc nou am crezut ca este o neregula si ca nu va intra in etrier. Era inca o data ca grosime. 5-6 mm vs. 3.

Nu mai vorbesc de cazul in care le ia de la tine cineva si le vinde vreunui necunoscator. Mai sunt si asemenea binevoitori.

Editat de _Raul_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Donez o pereche de manusi cafe racer, marimea M-XL (scire XL, eu as zice mai degraba M), stare, cum se vede in poza - cusaturile pe la sky sunt deja cam duse

 

predare personala in TM



Donez o pereche de manusi cafe racer, marimea M-XL (scire XL, eu as zice mai degraba M), stare, cum se vede in poza - cusaturile pe la sky sunt deja cam duse

 

predare personala in TM

 

S-au dat. Sa le folositi fara incidente! :)



Donez set ceai de 6 pers (portealn, made at Cluj) + set cafea de 6 pers. (portelan, made in china)

 

 



Donez Jocuri video PC : Soldiers, Splinter Cell, Chrome, gunmetal, warcarft 3 (germana), Sacred (germana) - toate sunt originale - nu stau sa le dau separat...totul sau nimic

 

 

 

 

Editat de dragonlord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez set ceai de 6 pers (portealn, made at Cluj) + set cafea de 6 pers. (portelan, made in china)

Donez Jocuri video PC : Soldiers, Splinter Cell, Chrome, gunmetal, warcarft 3 (germana), Sacred (germana) - toate sunt originale - nu stau sa le dau separat...totul sau nimi

 

S-au dat. Distractie la jocuri in timp ce bei o cafea :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Donez 3 pisci 2 cam 1 luna si ceva 1 , 3luni si ceva au o luna sa isi caute alti stapani daca nu le pun in scaunul electric :)) o sa pun si poze



IMG_0905.jpg
image hosting software

2h3opw0.jpg

2n9iwx.jpg


Donez 3 pisci 2 cam 1 luna si ceva 1 , 3luni si ceva au o luna sa isi caute alti stapani daca nu le pun in scaunul electric :)) o sa pun si poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

salutare.sunt biker proaspat iesit din poligon si vreau usor-usor sa-mi strang echipamentul necesar.nu cer,ci intreb cine si ce are.sunt dispus si sa cumpar sau sa schimb cu ce am si eu pe acasa daca vrea si celalalt.pace!

 

Donez o pereche de manusi cafe racer, marimea M-XL (scire XL, eu as zice mai degraba M), stare, cum se vede in poza - cusaturile pe la sky sunt deja cam duse

 

predare personala in TM

 

 

S-au dat. Sa le folositi fara incidente! :)

 

Donez set ceai de 6 pers (portealn, made at Cluj) + set cafea de 6 pers. (portelan, made in china)

 

 

 

Donez Jocuri video PC : Soldiers, Splinter Cell, Chrome, gunmetal, warcarft 3 (germana), Sacred (germana) - toate sunt originale - nu stau sa le dau separat...totul sau nimic

salut, mai ai jocurile ? am si eu o gramada in germana , daca vrei la schimb :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, mai ai jocurile ? am si eu o gramada in germana , daca vrei la schimb :))

sal. S-au dat de mult. Ce joc de obicei is cele de pe steam.

Editat de dragonlord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez 3 motanei, unul alb si 2 negri. sunt deparazitati intern, au aprox. 3 luni, fac la nisip si mananca (aproape) orice.

post-57568-0-03049600-1376674403_thumb.jpgpost-57568-0-67855800-1376674434_thumb.jpgpost-57568-0-78381700-1376674453_thumb.jpgpost-57568-0-33974700-1376674469_thumb.jpg

vi-l aduc oriunde pe langa Timisoara.

Editat de lucas22010
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Donez 2 paltoane de piele... Sunt destul de mari, deci s-ar potrivi unui om de peste 1.80 metri si peste 110 kg.. :)

 

Paltoanele sunt in stare buna, dar eu nu le mai port..

 

Daca e careva interesat, PM me..

 

DDC



Donez 2 paltoane de piele... Sunt destul de mari, deci s-ar potrivi unui om de peste 1.80 metri si peste 110 kg.. :)

 

Paltoanele sunt in stare buna, dar eu nu le mai port..

 

Daca e careva interesat, PM me..

 

DDC

 

S-au dat.. :)

post-3067-0-64178400-1379999451_thumb.jpg

post-3067-0-29398500-1379999453_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Facand curatenie in garaj, am dat de chestiile astea. daca ii sunt cuiva de trebuinta.... Altfel le fac vant la gunoi.

 

post-30-0-84259300-1381666996_thumb.jpgpost-30-0-58064800-1381667003_thumb.jpg

 

Te. 0722858466 sau PM

 

 

L.E. S-au dat!

Editat de cstelia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Donez suport bord + far pentru yamaha Xj 600 S (model 4BR, 92-96 parca)

 

Cred ca e un pic cam stramba, nu stiu sigur, l-am primit candva pe cand aveam XJ-ul asa ca il dau mai departe daca are cineva nevoie.


Se mai doneaza un Catalog LOUIS din 2013

Editat de dragonlord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Care are "frigiderul plin de carne"? Donez un congelator arctic de prin 80 si ceva, cu tevile refacute in cupru prin 90. Nu a mai fost folosit de nu mai stiu cand...

Acum 30 de minute l-am bagat in priza, raceste. Mai trebuie aranjat putin... Sters de praf si curatata rugina de pe "pragul de jos".

Daca e cineva interesat pentru birt, clubhouse sau acasa...

 

post-46097-0-82024000-1386179953_thumb.jpg

post-46097-0-55932600-1386179963_thumb.jpg

post-46097-0-55656200-1386179972_thumb.jpg

 

 

Vine ea vara...

 

:cheers:

 

 

Screen-Shot-2012-09-11-at-3.58.51-PM.png

Editat de TM96UFO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...