Sari la conținut

DONATII


dragonlord
 Share

Postări Recomandate

 

Posted 16 September 2014 - 05:00 PM

Donez Anvelopa Pirelii MT90 Scorpion S/T 120/90-17 M/C 64S DOT 03/05 si Dunlop Trailmax 90/90-21 DOT 16/06.

Attached Thumbnails
  • post-49992-0-43298500-1410879560_thumb.j
  • post-49992-0-24733200-1410879587_thumb.j

Anvelopa spate s-a dat, cea fata disponibila.

0731630621-Dorin

Mar trebui mie anvelopa fata daca o mai ai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 782
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Donez Casca Highway 1, braincap police, marimea XL. Mi-a cumparat-o cineva acum cativa ani si e mult prea mare pt mine. E foarte putin zgariata, folosita de cateva ori. Predare in Timisoara.

Salut,ti-am trimis PM acum cateva zile,da-mi te rog un raspuns.Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Daca stiti un copil care isi doreste (dar nu isi permite!) un laptop, nu foarte performant, insa OK pentru inceput (un Sony Vaio, generatie 2006, cu HDD nou, 1GB RAM, Celeron de 1,4MHz parca, de 15 inch) il poate avea. Merge bine, nu e racheta, dar eu mi-am facut treaba cu el pana acum, pe acasa.

Decat sa stea degeaba si sa devina piesa de muzeu intr-un sertar, mai bine fac o bucurie cuiva.

 

Astept sugestii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca stiti un copil care isi doreste (dar nu isi permite!) un laptop, nu foarte performant, insa OK pentru inceput (un Sony Vaio, generatie 2006, cu HDD nou, 1GB RAM, Celeron de 1,4MHz parca, de 15 inch) il poate avea. Merge bine, nu e racheta, dar eu mi-am facut treaba cu el pana acum, pe acasa.

Decat sa stea degeaba si sa devina piesa de muzeu intr-un sertar, mai bine fac o bucurie cuiva.

 

Astept sugestii!

Intreaba daca poti si la Sorin la club (rabbit club) S-au dus cadouri la mai multe familii sarace. Sigur stiu ei unde merita donat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez doua claxoane de Kawasaki functionale, unul cel din poza, celalalt cred ca arata mai bine

Donez cric complet Kawasaki ZX10 sau GPZ1000 an 1990.

Numai predare personala in C. Aradului , Timisoara.

 

0736869900 sau PM

post-17617-0-49340000-1421736369_thumb.jpg

post-17617-0-81965800-1421736377_thumb.jpg

post-17617-0-44473200-1421736749_thumb.jpg

Editat de motorangel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez suport bord + far pentru yamaha Xj 600 S (model 4BR, 92-96 parca)

 

Cred ca e un pic cam stramba, nu stiu sigur, l-am primit candva pe cand aveam XJ-ul asa ca il dau mai departe daca are cineva nevoie.

 

Se mai doneaza un Catalog LOUIS din 2014

Inca valabil....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez Nokia 6210 navigator pt piese, Tuner Tv prin usb (functioneaza pe win xp), o carcasa de nokia 2600, placute memorii ram mai vechi (maxim 256mb una), modul wifi de la un laptop fujitsu siemens v5535 si cateva perechi de casti. Cine e interesat mesaj privat, doar in zona soarelui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez suport bord + far pentru yamaha Xj 600 S (model 4BR, 92-96 parca)

daca mai este valabil si poti trimite in alt judet as avea nevoie de far pentru un proiect. multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De donat ,o imprimanta cu vechime :alcy: , lexmark cine o doreste pentru scaner , nu are cartuse, se poate ridica de pe circumvalatiunii .

 

0721 888 457 Marius


» Post actualizat in 04 Feb 2015 15:47

De donat ,o imprimanta cu vechime :alcy: , lexmark cine o doreste pentru scaner , nu are cartuse, se poate ridica de pe circumvalatiunii .

 

0721 888 457 Marius

 

sa dat, pe :alcy: multumesc

post-41119-0-44852600-1423050057_thumb.jpg

post-41119-0-56010900-1423050065_thumb.jpg

post-41119-0-13315300-1423064821_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez doua claxoane de Kawasaki functionale, unul cel din poza, celalalt cred ca arata mai bine

Donez cric complet Kawasaki ZX10 sau GPZ1000 an 1990.

Numai predare personala in C. Aradului , Timisoara.

 

0736869900 sau PM

S-au dat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez o viziera clara pt shoei xr 1000.

Viziera este în stare relativ buna (zic eu ca e buna, dar poate cum sunt mai miop de fel apreciez fals unele obiecte)

are o bucata din urechiușa de fixare rupta și lipita cu loctite/superglue (încă nu pot sa îmi imaginez cum sa rupt dar sa rupt) și mai are o tentativa de a mea de polisare aproape pe mijlocul vizierei în partea superioara(tentativa pe care nu o mai repet niciodata). Nu incurca foarte tare dar pe mine mă incurca.

Viziera este perfect functionala și operațională cu alte câteva zgârieturi dar nu pronunțate sau grave.

Sper ca e suficienta descrierea.

nu am poze în acest moment dar o sa am mai dupamasa.

Mă contactați cel mai bine pe telefon ca nu primesc notificări de pe forum.

0723039705 Alin. Telefon/sms/watsapp dar numai după ora 16.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Donez o pereche de pantofi probiker, folositi (nu miros :) ). Prezinta urme de uzura la bot la indoire dar se mai pot folosi ca rezerva sau asa de inceput de sezon pana cumpara omu ceva nou. Marime 43. Intarire la bot pentru schimbator, si la glezne.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Salut.

 

Donez urmatoarele:

  • Robinet rezervor Kawasaki EN500C1
  • Teava evacuare stanga lovita Kawasaki EN500C1

 

UPDATE:

Cele doua elemente de filtrare ale rezervorului i le voi trimite lui Jerycho.

Restul raman valabile,

Editat de sagrath
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez o pereche de pantofi probiker, folositi (nu miros :) ). Prezinta urme de uzura la bot la indoire dar se mai pot folosi ca rezerva sau asa de inceput de sezon pana cumpara omu ceva nou. Marime 43. Intarire la bot pentru schimbator, si la glezne.

Le-as vrea eu daca mai este valabil anuntul :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez o pereche de pantofi probiker, folositi (nu miros :) ). Prezinta urme de uzura la bot la indoire dar se mai pot folosi ca rezerva sau asa de inceput de sezon pana cumpara omu ceva nou. Marime 43. Intarire la bot pentru schimbator, si la glezne.

 

S-au dat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...