Sari la conținut

DONATII


dragonlord
 Share

Postări Recomandate

Ceao, daca-i model de-asta sau asemanator as pune-o eu pe toba de la URAL .

 

 

uite asta este aparatoarea, daca o vrei ti-o aduc cand am timp!

p.s se da fara catelul din poza! :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 783
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator oldgeorge
uite asta este aparatoarea, daca o vrei ti-o aduc cand am timp!

p.s se da fara catelul din poza! :P

 

 

Frumos catel :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez monitor de 19" CRT Belinea (cu tub) in stare de functionare.

Cred ca are un abtibild cu powerpuff girls pe el :D

Daca il vrea careva dati un PM.

 

Arata ca cel din poza de pe Wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/Belinea

As vrea eu monitorul,i-am facut din vechituri un comp la a mica si mai monitorul mi-l trebuie.

0766619551,da un bip,si sun eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau echipament complet piele - Dainese, manusi piele cu insertii titan, bocanci cu protectii, casca AGV si o motocicleta Honda chopper/cruiser, min 1500cc, cel putin din 2008.

 

Acu pe bune, hai fratilor sa lasam topicul de "donatii" sa fie cu donatii nu cu cereri. Ultimele posturi miros a cersetorie - parerea mea :D

Editat de moto_on
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau echipament complet piele - Dainese, manusi piele cu insertii titan, bocanci cu protectii, casca AGV si o motocicleta Honda chopper/cruiser, min 1500cc, cel putin din 2008.

 

Acu pe bune, hai fratilor sa lasam topicul de "donatii" sa fie cu donatii nu cu cereri. Ultimele posturi miros a cersetorie - parerea mea :rose:

 

:D :P

 

...sunt sigur ca multi am avea novie de lucruri (inclusiv eu), dar idea topicului ar fii sa postam DONATII si nu necesitati sau certuri despre erori gramaticale :rose:. Asa cum si eu stau la "vanat" asa poate sa stea si restu, deoarece este vorba despre lucruri gratuite si nu anunturi de "cumpar..." (pentru astfel de anunturi exista topicuri dedicate).

 

Deci haideti sa pastram cat se poate de ON topic.

 

Multumesc!

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite asta este aparatoarea, daca o vrei ti-o aduc cand am timp!

p.s se da fara catelul din poza! :D

 

 

Super ok, cred ca cu putin lucru o fac sa arate bine.

 

Da un semn cand ai timp sa mi-o aduci . 0721 291 749

 

 

Merci.

 

Donez si eu doua perechi de cizme chopper second in stare ok, marimea 40 ..cred..

post-17617-1246445339_thumb.jpg

post-17617-1246445353_thumb.jpg

post-17617-1246445366_thumb.jpg

Editat de motorangel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am postat aici cam ce as avea nevoie in ideea ca unii realizeaza ca au lucruri ce le sunt de prisos doar cand citesc intamplator postari din acest topic. Ce am postat eu cred ca a fost cu bun simt, nu cersetorie.

Oricum, am inteles ideea, imi cer scuze ca i-am deranjat/suparat pe cativa coforumisti.

Numai respect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez si eu doua perechi de cizme chopper second in stare ok, marimea 40 ..cred..

 

 

salut, daca le mai ai pe cele maro, as fi interesat de ele.

nr meu 0726431162 da-mi un bip si te sun eu.

 

merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez viziera pt casca Arai RX7 (posibil sa fie ok si pe alte modele Arai), f putin zgariata, dar in rest ok. daca cineva are nevoie de ea, PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez Legislatie Categoria A, aproape noua ,luata acum 3 luni,am dat examenul,so ..nu mai am nevoie d ea ..cine doreste PM me.

 

Ma scuzati,am uitat sa precizez ,sunt din Bucuresti ,ar fi de preferat sa dau Legislatia cuiva care este aproape de mine ca sa nu ma deplasez :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Am facut si eu putina ordine si am gasit prin sertare:

- placa video TRIDENT 3D Image 9750 Video Card AG110G - AGP (32M): DONATA

- placa sunet PCI Yamaha: DONATA

- hdd Seagate 10G: s-ar putea sa fie cu baduri. daca cineva e interesat de el, pot incerca un format full: DONAT

- 2x 64MB SDRAM : s-ar putea sa fie stricati/defecti/nefunctionali

- cdrom 52x: DONAT

- adaptor AT -> PS2 pentru calculatoare vechi care nu au PS2

 

Ar trebui sa apara poze cu unele chestii din lista de mai sus.

 

Update la lista, piesele date pe principiul "primul venit, primul servit". Urmeaza sa le dau noilor proprietari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene Robicuț,

 

Dă-mi voie să-ți spun, nu cred că poți. Graba asta e o chestie. La topicurile kilometrice pe care le scrii, bănuiesc că salvezi câteva zecimi de secundă foarte folositoare. Nu Âştiu ce te-ai face fără ele. Probabil că dacă aÂş avea pretenția să scrii Âşi cu diacritice, ar trebui să-ți anulezi alte activități din lipsă de timp.

 

Prietene, generația voastră nu mai Âştie, dacă a Âştiut vreodată, să scrie cum trebuie, fiindcă s-a obiÂşnuit cu porcăriile alea de prescurtări Âşi icoane, Âşi a pus mâna pe câte o carte cu deosebită economie. Rezultatul este o exprimare aridă, stereotipică Âşi o incapacitate de a-Âşi comunica ideile complexe prin limbaj, care duce la rândul ei la imposibilitatea formării acestor idei în intelect, în lipsa posibilității perceperii Âşi reprezentării lor.

 

Astfel s-a ajuns în situația în care, ceea ce era norma, adică scrisul corect, a ajuns să fie o calitate, fără ca eu sau alții să ridicăm un deget.

Ai dreptate cu scrisul, dar credemă că pot să scriu si cu diacritice.

Editat de Robicutz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate cu scrisul, dar credemă că pot să scriu si cu diacritice.

sunt off topic, insa nu te dor ochii cand citesti ce-ai scris? Mama ei de limba romana! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez viziera pt casca Arai RX7 (posibil sa fie ok si pe alte modele Arai), f putin zgariata, dar in rest ok. daca cineva are nevoie de ea, PM.

am dat-o. anuntul nu mai este valabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Actiunea mobila ...runda 2!!!

 

Domnilor/doamnelor detinatori de garaj si nu numai...3 bucati la GRATIS! :laugh:

3 Rafturi de bucatrie in stare de folosinta + un dulap cu 3 rafturi. Detalii poze! Daca cineva are nevoie pentru rafturi se mai dezmembreaza si alte corpuri care deja nu mai sunt foarte compacte.

 

As vrea sa le dau cat mai repede ca i-mi stau in drum...daca nu se duc pana sambata ajung lemne pentru foc...ar fii pacat zic eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Actiunea mobila ...runda 2!!!

 

Domnilor/doamnelor detinatori de garaj si nu numai...3 bucati la GRATIS! :blink:

3 Rafturi de bucatrie in stare de folosinta + un dulap cu 3 rafturi. Detalii poze! Daca cineva are nevoie pentru rafturi se mai dezmembreaza si alte corpuri care deja nu mai sunt foarte compacte.

 

As vrea sa le dau cat mai repede ca i-mi stau in drum...daca nu se duc pana sambata ajung lemne pentru foc...ar fii pacat zic eu.

 

 

Rezervate! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez 2 catelusi de casa [corcituri de la sat]femela + mascul,ceilalti 2 si-au gasit stapan,daca nu.. imi bag #### in ei si ii arunc in timis,si cred ca-i leg si la curva aia de catea un ambielaj de ij de gat si ii dau drumu si ei pe timis,sincer m-am saturat,nici nu mai stiu cate generatii am aruncat in timis..

'lasa sa manca si gura lu crapu!' sa nu se inteleaga gresit,nu sunt handicapati sau ceva de genu,dar mai nou la mine s-a deschis catalarie fara voia mea si nu's deacord cu asta!

o sa pun si poze daca e cineva interesat [de soarta lor] daca nu asta este... dezlegarea la peste :lol:

hai bafta si s'auzim de bine !

Editat de kraz-trial
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez 2 catelusi de casa [corcituri de la sat]femela + mascul,ceilalti 2 si-au gasit stapan,daca nu.. imi bag #### in ei si ii arunc in timis,si cred ca-i leg si la curva aia de catea un ambielaj de ij de gat si ii dau drumu si ei pe timis,sincer m-am saturat,nici nu mai stiu cate generatii am aruncat in timis..

'lasa sa manca si gura lu crapu!' sa nu se inteleaga gresit,nu sunt handicapati sau ceva de genu,dar mai nou la mine s-a deschis catalarie fara voia mea si nu's deacord cu asta!

o sa pun si poze daca e cineva interesat [de soarta lor] daca nu asta este... dezlegarea la peste :rock:

hai bafta si s'auzim de bine !

 

 

Saraci catelusi, dar ei nu au nici o vina, pune si niste poze ca poate gasesti pe cineva care i-ar lua, eu i-as lua dar cred ca ma scot ai mei afara cu tot cu catei, ca mai am 8 acasa!

Sa dea Dumnezeu sa ii ia cineva! Numai bine :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...