Sari la conținut

Caut sa inchiriez garaj pt moto...


JohnDoe
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 82
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

O sa ma interesez eu in zona Steagu (ardealu) ca sunt o serie de garaje si chiar a intrebat cineva daca am nevoie de garaj las un post daca rezolv Asfalt...

 

@Bal00, ai mai aflat ceva despre garajele alea? Unde sunt mai exact?

 

Eu stau de putin timp in Brasov, asa ca nu prea stiu nici locurile, nici nu cunosc multi oameni aici, pe care as putea sa-i intreb. Asa ca orice sugestie e foarte apreciata. La o adica, nu-mi trebuie neaparat un garaj, desi, in principiu, asta ar fi varianta ideala. Dar iau in calcul orice loc in care pot s-o tin in mai mare siguranta decat in strada. So, if you have any thoughts... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai vin de afara de unde baietii au ratat la mustata furtul motoretei mele.... am aruncat din intamplare (providenta?) un ochi asupra antifurtului... era taiat! cel mai probabil am iesit tocmai cand se pregateau sa o fure (sa fi fost 23.30h). ma pot considera un om norocos dar in primul rand - slava Domnului! cartierul - Racadau. politistii mi-au spus ca e o zona predispusa la furturi auto/moto deoarece este foarte linistita (paradoxal, nu?). zilele acestea ma voi muta de aici desi abia am venit, sunt un proaspat brasovean (daca ma pot considera astfel).

grija mare John si toti restul care cititi acest topic si aveti motoretele lasate in strada. nimic, nici alarma, nici antifurt, nu-i poate opri pe acesti indivizi. moto are alarma, scooterul antifurt insa le-am mutat pe amandoua intr-un loc sigur pana cand ma voi muta impreuna cu ele undeva la curte. daca stiti pe cineva care inchiriaza o garsoniera (chiar 2 camere... ar fi binevenit).

 

repet, faceti orice pt a va asigura sculele!

 

bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Revin si eu cu problema mea. Nu stie nimeni un garaj/curte/loc unde pot tine motocicleta? De preferat in Astra/Racadau, dar poate fi si prin alte parti. Mi-e aproape imposibil s-o tin in fata blocului.

 

Daca nu stiu sa cer ajutorul sau nu par destul de disperat, as accepta niste sfaturi si in sensul asta.

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O idee posibil stupida, posibil buna. Cei din zona Astra/Racadau probabil cunosc spatiul din spatele discotecii Hacienda. Este un spatiu mare. 4 garaje, curte cat sa intre 7 camioane cu tot cu remorca, 3 hale ce au fost service/vopsitorie. Totu e in paragina. Din cate stiu spatiul apartine statului, si nu am nici cea mai vaga idee de unde as putea incepe sa aflu un pret pt inchiriere. In functie de acest pret, daca se strang suficienti doritori poate se rezolva ceva, chiar si angajat vreo 2 oameni pt paza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Zic iar ce am zis si anu' trecut, BA UAMENILOR nu mai dati adresele si coordonatele GPS ale garajelor unde tineti motoarele la iernat, asta daca tineti la ele, vorbiti pe PM. Oricine poate vedea ce scrieti voi pe aici si poate va lasa cu ochii in soare.

Editat de m4v3rick
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

cum mergeti spre iepure..unde a fost construit blocul nou..e un garaj pe care scrie cu creta ca este de inchiriat.mai exact ..cand ajungi in capat la autobuze..urci drumul din partea dreapta si dai de niste garaje...faci stanga si o sa vedeti acolo garajul cu pricina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am trecut prin Unirea si era un anunt mare prin care se spunea ca au locuri de parcare de inchiriat in parcarea de la subsol. Nu mai tin minte daca era afisat pretul sau nu, dar oricum cred ca se poate negocia cu responsabilul.

 

Poate va ajuta cu ceva informatia asta pe cei care cautati un loc mai sigur decat in fata blocului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

stiti vreun garaj de inchiriat?

am nevoie de curent neaparat, deci racadau in zona molidului/muncii pica.

si eu caut de inchiriat un garaj :) daca gasesc ceva poate ne strangem mai mutlti sa se imparta chiria:) pt o singura persoana e destul de mult sa dai 150-200 lei pe luna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut .

Tocmai am in fata un anunt cu inchiriere garaj

bv Victoriei 150 ron , ma intereseaza si pe mine.

daca ne adunam trei ar fi o treaba buna.

dati un raspuns sa vedem daca ne bagam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Pentru a veni in ajutorul posesorilor de motociclete Bmw am dezvoltat un nou serviciu:

 

Gazduire motocicletei pe timp de iarna.

 

Serviciul include:

-gazduirea motocicletei in perioada 1.octombrie 2011-30.martie 2012.

-schimb de ulei

-ulei

-filtru de ulei

-diagnoza

-proba de drum

 

Pret orientativ:

 

Bmw F650GS Dakar: 550 ron

Bmw R1200GS: 680 ron

 

Preturile pot varia in functie de motocicleta dvs. motiv pentru care va rugam ca in cazul in care solicitati o oferta sa mentionati: modelul, anul fabricatiei si seria de sasiu.

 

Relatii si la telefon: 0723 216 722

 

Contempo Cars

Showroom si Service BMW

DN1 km 160

Brasov

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo, mai fratilor! Super treaba!

Pentru a veni in ajutorul posesorilor de motociclete Bmw am dezvoltat un nou serviciu:

 

Gazduire motocicletei pe timp de iarna.

 

Serviciul include:

-gazduirea motocicletei in perioada 1.octombrie 2011-30.martie 2012.

-schimb de ulei

-ulei

-filtru de ulei

-diagnoza

-proba de drum

 

Pret orientativ:

 

Bmw F650GS Dakar: 550 ron

Bmw R1200GS: 680 ron

 

Preturile pot varia in functie de motocicleta dvs. motiv pentru care va rugam ca in cazul in care solicitati o oferta sa mentionati: modelul, anul fabricatiei si seria de sasiu.

 

Relatii si la telefon: 0723 216 722

 

Contempo Cars

Showroom si Service BMW

DN1 km 160

Brasov

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...