Sari la conținut

Caut sa inchiriez garaj pt moto...


JohnDoe
 Share

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 82
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare, cine ma poate ajuta cu un spatiu pentru motor pe timp de iarna, de preferat garaj. Daca sunt mai multe motoare cu atat mai bine. Mentionez ca stau in zona Racadau. As avea nevoie URGENT ca a dat zapada si a nins pe ea saraca :). Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutare, cine ma poate ajuta cu un spatiu pentru motor pe timp de iarna, de preferat garaj. Daca sunt mai multe motoare cu atat mai bine. Mentionez ca stau in zona Racadau. As avea nevoie URGENT ca a dat zapada si a nins pe ea saraca :). Multumesc.

Salut

Din pacate nu te pot ajuta, dar am observat ca suntem destui posesori de motoare in Racadau.

Daca dai pagina inapoi o sa observi ca si eu sunt in cautare continua de un loc sigur ptr. motor.

Am mai vazut cateva ( 2-3 ) motoare pe la blocurile vecine care au stat afara si in decembrie,

eu nu am avut suflet sa fac treaba asta si am plecat la 150 km distanta .

Ideea este sa vorbim, sa ne cunoastem, sa stim cam la ce bani ne permitem fiecare si sa incercam sa rezolvam ceva din primavara.Daca cautam mai multi poate reusim sa rezolvam odata lipsa asta de garaje.

Pana atunci iti urez bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut

Din pacate nu te pot ajuta, dar am observat ca suntem destui posesori de motoare in Racadau.

Daca dai pagina inapoi o sa observi ca si eu sunt in cautare continua de un loc sigur ptr. motor.

Am mai vazut cateva ( 2-3 ) motoare pe la blocurile vecine care au stat afara si in decembrie,

eu nu am avut suflet sa fac treaba asta si am plecat la 150 km distanta .

Ideea este sa vorbim, sa ne cunoastem, sa stim cam la ce bani ne permitem fiecare si sa incercam sa rezolvam ceva din primavara.Daca cautam mai multi poate reusim sa rezolvam odata lipsa asta de garaje.

Pana atunci iti urez bafta.

 

salutare,

Sunt in aceeasi situatie ca tine, am dus-o la iernat dar uite ca vine primavara si nu stiu cum sa mai fac... Hai sa ne apucam sa cautam mai multi si sa vedem cum facem.

Ne adunam la o bere/suc/cafea/ceai sa ne cunoastem si sa stam de vorba?

Numai bine si hai cu vara :)

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trecut acum 2 saptamani pe str MOLIDULUI , in zona unde se construieste un complex de blocuri(KRONINVEST) , sunt 4-5 garaje de inchiriat / vanzare din cate am observat

Editat de R6 lover
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trecut acum 2 saptamani pe str MOLIDULUI , in zona unde se construieste un complex de blocuri(KRONINVEST) , sunt 4-5 garaje de inchiriat / vanzare din cate am observat

Am stat si eu acolo cativa ani.La un moment dat dorea sa le vanda si ne-am mutat.

Pana la urma tot inchirierea este mai sigura...

D-na Kati: 0743429188 (daca nu si l-a schimbat )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa-ti iei ochelari cu zoom si sa mai citesti odata. Garantez .... cred ca scria KRONVEST de fapt ..... da fie ca tine :laugh:

Si sunt construite de mult, nu stiu ce santier ai mai vazut tu.

Editat de RedFox200
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ce scria pe baracile alora acu vreo 2 sapt cand am pedalat pe acolo :D :grinbandit:

 

Au niste preturi de te doare capatana!

Iar scrisul de pe baraci cred ca s-a facut la schimbul 3.

Se gasesc garaje la preturi rezonabile in Brasov!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1332604729[/url]' post='3085112']

am gasit 2 garaje pe racadau ,strada muresului pret 200 respectiv 250 ron suntem doi deocamdata si mai e loc de 2 motoare .cine este dispus astept PM

 

Bai dar vad ca lumea nu se inghesuie deloc la garaj :)) dar pana sa pui aici oferta toti vroiau garaj :))

Cred ca ajungem langa fiat-ul ala 500 :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

am gasit 2 garaje pe racadau ,strada muresului pret 200 respectiv 250 ron suntem doi deocamdata si mai e loc de 2 motoare .cine este dispus astept PM

 

Salutare!

 

Mai este valabil anuntul? eu stau mai sus tot in racadau, mai astept un raspuns de la un amic cu o hala dar e destul de departe asa ca mi-ar fi mai la indemana asta chit ca e pe bani, renunt la cateva beri :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Mai este valabil anuntul? eu stau mai sus tot in racadau, mai astept un raspuns de la un amic cu o hala dar e destul de departe asa ca mi-ar fi mai la indemana asta chit ca e pe bani, renunt la cateva beri :D :)

sal ,nu mai e valabil ,de fapt sunt cateva garaje in racadau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 11 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...