Sari la conținut

EAST EUROPEAN MOTOR SHOW


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 370
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Macar o insigna puteati sa dati si voi in afara de biletul de intrare daca tot ati pus intrarea 30 de lei .

 

asta e ca orice alta afacere..mai ales ca intra si primaria in joc:D....

 

si legat de eveniment/de cum isi face reclama, e clar ca nu ai ce face pe acolo daca ei in reclama de pe forum, care apare pe toate paginile, se lauda cu drumul asfaltat=)))....numai in romania un motiv de a vizita ceva e drumul proaspat asfaltat....las-o in mortii ei de treaba.....dupa asta iti dai seama ca in romania nu exista infrastructura......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai pe Irealitatea au anuntat ~ 5.000 motociclisti pe acolo, doar azi. In ce au bagat cei 50.000$? E cumva organizat de Ridzi? :lol:

nu e o suma foarte mare.....nu pot comenta asta ...dar drumul sigur s-a refacut pt treaba asta...d-asta au si pus informatia in reclama=))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e o suma foarte mare.....nu pot comenta asta ...dar drumul sigur s-a refacut pt treaba asta...d-asta au si pus informatia in reclama=))

 

nu, reclama contine informatia asta pentru ca se plangeau motoristii ca fetitele ca ei nu bat drumul daca nu e asfaltat corespunzator. SI cum toti isi bateau capul numai cu asta (cu toate ca ei nu stiau nici macar unde e Trei Brazi) au pus informatia in header

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare !

M-am intors de acolo de vreo jumatate de ora. Am plecat dimineata, vazut, placut, atmosfera placuta exact cum ma asteptam. Partea buna este ca in cursul zilei nu prea a ploua decat de vreo 2 ori cate 5 min, in rest chiar ceva soare...

DAR la intoarcere m-a plouat din toate pozitiile :) !!! Asta e, ma asteptam...

Felicitari pentru organizarea acestui eveniment ! Inca un bun prilej de a se intalni motociclistii si o locatie buna in varf de munte, dar cam inghesuita...

Sunt convins ca o sa fie multi care o sa tot aiba de criticat, dar mie mi s-a parut foarte ok. Nu e cazul sa tot faceti atata caz pentru taxa de intrare ! Mi s-a parut normal ca tot ce s-a platit de organizatori sa si coste cate ceva: jandarmeria, salvarea, curentul, bancile si mesele, cele 2 scene, dusurile ( m-a surprins placut ca am vazut ca era intr-adevar apa calda !) si tot ce mai era pe acolo...! Sau v-ati invatat sa fie totul moka ?!? :lol:

A fost bine si faptul ca s-a putut plati doar pe una din zile, nu neaparat pentru ambele. Eu am stat doar azi si am platit 15 lei.

Inca odata felicitari si mai asteptam cat mai multe ocazii de acest gen ! Sunt convins ca niciodata nu vor fi prea multe... :)

Editat de cristian2009
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super petrecere, super organizare, incepe sa se simta prezenta schimbari(in bine) foarte calitativ, BRAVO, pacat de vreme, la anul in mod sigur va fi si mai tare, sper sa ia exemplu si alte cluburi pt a organiza asemenea evenimente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum am revenit si noi de la predeal ... ne-a plouat de la predeal pana la ploiesti , apoi pana la urziceni apoi de la harsova a fost soare si frumos pana in constanta ...

 

la eveniment am fost sambata pe la pranz ... am intrat .. am aruncat un ochi si dupa 1h a incepu ploaia ... si am plecat ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Organizat bine fata de alte intruniri.S-a dormit in siguranta in cort.

Modelul pare copiat de afara si parca au fost unele chestii fortate.

 

Chiar am vazut 4 insi care alergau disperati dupa Mot din cauza ca facuse un burnout in parcare.. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O intrunire frumoasa, bine oraganizata, dar data peste cap de vremea asta capricioasa. Eu acum o ora si ceva am ajuns acasa. Azi dimineata la 9-10 deja nu prea mai aveai ce sa faci pe acolo, ploua incontinuu de aseara.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari pentru organizare ... faze de genul alergat 4 insi dupa unu care nu il duce capu sa inteleaga sa nu faca burnout in parcare sunt de genul sa ne civilizeze (ideea nu este de burnout-ul lui ... ci de faptul ca o singura actiune tolerata de acest fel poate duce la multe altele mai greu de stapanit ... dar daca nu il duce capu vin 4 insi sa ii explice)

Editat de mau
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super intrunire; la dus m-a plouat de m-a rupt, la intors la fel, sambata noapte ciuciulete in cort :lol: , dar a meritat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Venit pe vreme buna,a inceput ploaia si a tot tinut.nE-AM CAZAT LA O PENSIUNE cu 100 ron seara si am luat masa in oras ca in camping se dusesera cam toate-200 de ciolane,purcelusul,etc.Berea mi s-a parut scumpa la 3 si 5 lei la draft.Frumos pentru diversitatea teraselor.Vremea ne-a gonit.Drumul inapoi a plouat cu galeata.Dupa Urziceni soare.Acasa soare.E mult mai bine.

Editat de emylyo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos...foarte frumos....totul...mai putin vremea.

asta e...stiam...dar parca nu ma asteptam sa ploua atat....de aseara, pana azi dim cand am plecat, a plouat non stop.....

felicitari TRUST MC si Bull Bikers

foarte bine organizat.

 

T.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In principiu a fost frumos...preturile cam mari (nicidecum preturi de cateoria 2-a :) ex: un mic 2,5 RON ;o frigaruie minim 20 RON ; o bere la pahar minim 3 RON) , in ceea ce priveste organizarea ...daca nu ploua era OK dar nu trebuie sa fi mare meteorolog sa prevezi ca o sa ploua la munte , (mai ales ca pe tot ce inseamna meteo a anuntat ca va ploua), iar corturile unde sa te pitesti de ploaie au lipsit in proportie de 90% (ceea ce au pus sunt pavilioane care sunt mai mult ptr umbra :) )

:lol: :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haha ...si unul mai intarziat ca mine ...

eu si inca 2 insi plecat din bucuresti ..intalnit la biker's cu alte trei persoane ..plecat 7 la drum.....

pe drum intalnit cu inca 4 in ploiesti, dar pierdusem 2 dintre cei de la inceput care au mers mai repede ptr ritmul unul shadow si a doua virago

pe drumul dus ploaie ....acolo ploaie ...la trooper ploaie ..la cargo si mai rau ....pe drum inapoi ploaie .....

facuti pachete de uzi ..... dar a meritat .....si tot evenimentul si tot ce s-a intamplat acolo ...

eu unul placut surprins de numarul celor veniti din afara tarii noastre si de "ciorba de reveneala" la care baietii au tot fiert ceva ore bune ......

 

p.s. imi felicit jucaria care nu mi-a facut nici macar o figura tot drumul.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Organizare beton, curatenie neobisnuita in asemenea ocazii ( doar la Darste a mai fost asa), banii dati la intrare au meritat, lume buna, nu a fost atmosfera de balci cu toate ca intrunirea a fost deschisa publicului, o locatie de basm, o gama variata de mancare( nota 10+), concertul celor de la Cargo a fost extraordinar, ca de obicei, fetele cu al lor program 'cultural' au fost dementiale, nici nu stiu de cat timp nu mai m-am simtit atat de bine la o intrunire moto.., e clar ca sa simtit un alt fel de aer la Predeal, sa fi fost un aer european?! Felicitari celor care si-au dat osteneala ca treaba sa iasa bine! PS La minusuri as putea trece faptul ca nu a existat un cort, doua, mai mari sa ne adaposteasca de ploaie si .., cam atat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...