Sari la conținut

Accident mortal pe autostrada


DraculRoscat
 Share

Postări Recomandate

Daca tot sariti cu gura ca toata lumea comenteaza fara sa stie ce s-a intamplat de ce nu dati toate detaliile?

Ce s-a intamplat dupa ce a cazut Kiki cu fata? S-a lovit fata de ceva dupa ce au lovit bordura?

El scapa fara nici o zgarietura iar fata se loveste asa rau incat face hemoragie interna si moare.

Nu ca tu esti idiot rau de tot ... te-ai luat aiurea de reverse, ai comentat iar aiurea da ... esti prost rau, s-a si spus mai sus ca si el lovit foarte rau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 536
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu ca tu esti idiot rau de tot ... te-ai luat aiurea de reverse, ai comentat iar aiurea da ... esti prost rau, s-a si spus mai sus ca si el lovit foarte rau.

 

:disappointed: Iti place sa jignesti nu? Te simti barbat.

Oricum citisem pe undeva ca s-a lovit si el dar avand in vedere ca a postat pe aici dupa accident am dedus ca nu s-a lovit. Iti dai seama cat de important este sa faci amenintari pe un forum daca nici cand esti "lovit foarte rau" nu te poti abtine.

 

Alte detalii mai sti despre accident sau doar iti place sa te bagi in seama cu mine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care e concluzia acestor 23 de pagini pline de aberatii, jigniri, teoreme si scenarii tampite?

[...]

daca el si`a asumat dreptul de a lua viata fetei aleia, dumnezeu s`o ierte,

 

Pffff, adriene ne-ai deschis ochii. Uite la asta nu m-am gandit.

 

Da ba, cazul e rezolvat. Nu a fost karma, ceasul rau, pisica neagra, bordura sinucigasa care a incercat sa se sinucida in fata asului ghidonului, intunericul abisului, conspiratia iudeo-masonica a batraneilor cu radar in gura etc....

 

era doar un drept. Un simplu drept.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Unde esti tu Tepes Doamne

Ca punand mana pe ei

Sa-i imparti in doua cete

In smintiti si in misei "

In istorie Majistre !!!

 

D-zeu sa o odihneasca pe saraca fata.

 

Iar calaretului...

 

Iar pentru amicii dansului...mai sunt ceva vorbe de duh de zis....una ar fi "cum e sacul asa e si peticul"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Krisu, dar daca te-ar invita un baiat cu-n Dominator, sau F650, sau un Cruiser sau un GS500, CB500, ai accepta?

rapunde sincer te rog!

 

 

am acceptat ..m-am plimbat si cu un cb500..nu este la fel de misto cum este cu o sportiva..+ ca te bate vantu din toate directiile ..mie una nu mi-a placut:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am acceptat ..m-am plimbat si cu un cb500..nu este la fel de misto cum este cu o sportiva..+ ca te bate vantu din toate directiile ..mie una nu mi-a placut:)

 

dute tare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:disappointed: Iti place sa jignesti nu? Te simti barbat.

Oricum citisem pe undeva ca s-a lovit si el dar avand in vedere ca a postat pe aici dupa accident am dedus ca nu s-a lovit. Iti dai seama cat de important este sa faci amenintari pe un forum daca nici cand esti "lovit foarte rau" nu te poti abtine.

 

Alte detalii mai sti despre accident sau doar iti place sa te bagi in seama cu mine?

Nu-mi place sa jignesc, impertinenta si placerea unora ma scot din sarite. Sa ma bag in seama cu tine ? esti si tu inca un zeu care sufera de el? Mai mereu toate posturile tale sunt total aiurea sau ai vreun post la funny forum ... dar te-ai gasit acum sa comentezi.

 

btw: ne cunoastem de ceva timp ... inainte de motorete.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Krisu, dar daca te-ar invita un baiat cu-n Dominator, sau F650, sau un Cruiser sau un GS500, CB500, ai accepta?

rapunde sincer te rog!

 

am acceptat ..m-am plimbat si cu un cb500..nu este la fel de misto cum este cu o sportiva..+ ca te bate vantu din toate directiile ..mie una nu mi-a placut:)

si-n plus..pe sportiva nici nu te chinui mult daca pici :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau de fata ...

De el nu-mi pare rau pt ca el e ferm convins ca bordura a sarit fix in capul fetei si a omorat-o...

Sau statul/primaria criminal(a) a pus bordura'n drum ...

El, in schimb, a facut tot posibilul sa o evite, a mers atent avand grija de viata pasagerei si a celorlalti participanti la trafic, a ajutat chiar o baba sa traverseze - din spusele prietenilor ( sursa neconfirmata ) - drept urmare n-a mancat usturoi, ceapa nici atat ...

Dar in schimb, e foarte dibaci intr-ale motociclismului...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TROTINEL , TU ESTI URMATORUL CARE II CALCI PE URME LUI ACEST LOS_KIKI AL ROMANIEI. LASATI DREAQ GOLANEALA SI MERSUL PE O ROATA PRIN PALADY SAU IKEA, NU SUNTETI DELOC INTERESANTI, MAI DUCETI-VA LA SCOALA MAI CIZELATI-VA CA SUNTETI NISTE ANIMALE SI NISTE CRIMINALI SAU VIITORI CRIMINALI.

Tu cine mai esti? Alt fan care ma cunoaste extrem de bine? Unde m-ai vazut tu pe mine pe-o roata, solo sau cu pasager ? Sau mai bine zis, m-ai vazut vreodata, fie ca eram pieton, sofer pe 4 sau 2 roti? NU ! Asa ca te rog, niciodata nu te gandi la raul altuia. Nu ma cunosti deloc, nu stii pe unde ma dau, cum ma dau si cu cine.

 

Ramai on-topic si nu-ti mai face griji pt mine, pt ca sunt foarte increzator ca n-o sa ajung niciodata intr-o astfel de situatie. Chestiile astea le-am invatat acum mult timp, din fericire pt mine nu "cu ajutorul" unor lectii atat de dure. Sunt sigur ca nu s-a gandit niciodata Kiki ca ar putea sa-i faca rau acelei fete, si sunt la fel de sigur ca ii pare foarte rau de cele intamplate si poate ca si-ar da si propria viata sa dea timpul inapoi acum... Dar, e prea tarziu... Mare pacat, nimeni nu merita sa treaca prin asa ceva. Cat de mult poate sa coste un scurt moment de inconstienta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...e greu sa te abtii sa nu te sui pasager pe motor....cati dintre noi cei care inca suntem pasageri ne gandim inainte la riscuri si dupa la pasiune...cati dintre noi au spus vreodata.."imi pare rau nu ma sui cu tine pentru ca mi-e frica sa nu ma tavalesti pe asfalt"si cati au spus "da hai" pentru ca isi doreau o plimbare pentru ca le face placere pentru ca se simteau liberi si pentru ca isi doreau pur si simplu sa mai evadeze.........Chestia asta nu cred ca te face nici teribilist nici inconstient mai ales cand persoana cu care te plimbi iti prezinta incredere si te aduce intreaga la sol.

 

 

Krisu, dar daca te-ar invita un baiat cu-n Dominator, sau F650, sau un Cruiser sau un GS500, CB500, ai accepta?

rapunde sincer te rog!

 

am acceptat ..m-am plimbat si cu un cb500..nu este la fel de misto cum este cu o sportiva..+ ca te bate vantu din toate directiile ..mie una nu mi-a placut:)

 

d-asta intrebam, tie iti place viteza in sine (ma rog, de fapt acceleratia/decelaratia 'sacadata' data de SS-uri, ca la 250 km/h constant nu e chiar asa scula de bascula), nu senzatia de libertate data de motor.

Repet, ai grija in spatele cui te sui pentru un shot cu adrenalina!... de preferat ar fi sa te abtii, dar nah... tu faci ce vrei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O intrebare...de ce atata inversunare in accidentul asta?! Inteleg, e vorba ca o fata a platit nemeritat cu viata increderea ce a acordat-o rider-ului luminii... dar s-au mai vazut de astea... e plin forumul de r.i.p -uri...ce nu inteleg eu de unde atat interes pt keke (by the way, interesant nick cu iz de scatoli si fenoli)... atentia care i se acorda mi se pare exagerata, lasand la o parte faptul ca inconstienta lui este cel putin la fel de mare ca si ignoranta...

Editat de faur
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O intrebare...de ce atata inversunare in accidentul asta?! Inteleg, e vorba ca o fata a platit nemeritat cu viata increderea ce a acordat-o rider-ului luminii... dar s-au mai vazut de astea... e plin forumul de r.i.p -uri...ce nu inteleg eu de unde atat interes pt keke (by the way, interesant nick cu iz de scatoli si fenoli)... atentia care i se acorda mi se pare exagerata, lasand la o parte faptul ca inconstienta lui este cel putin la fel de mare ca si ignoranta...

 

 

:disappointed: :kick: ;) :P :)

... acum, toti putangatanii cauta ce inseamna "scatoli si fenoli "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut poza cu scuarul respectiv...

acolo sunt 3 benzi si se formeaza a 4-a banda pentru a intra in sensul giratoriu.

DECI ca sa intri in acel scuar trebuia sa mergi pe a 3-a banda drept, sa tai a 4-a banda de stanga si sa o tii tot drept..

nu inteleg ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din toate posturile pe care le`am citit n`am aflat de ce fata a murit si kiki a scapat foarte ieftin (asta insemnand a fi capabil de a sta pe net si a citi/scrie reply`uri) ? avea casca ? in afara de casca banuiesc ca nu mai avea niciun fel de echipament. cica n`aveau viteza da` cum e posibil sa te rupi in halu` ala la un impact daca n`ai peste 130 la ora? (viteza de la care incep sa te adune cu farashu`...)

 

si ce daca zona e prost iluminata ? e prima oara cand trecea pe acolo ? va spun eu ...sigur nu. oare de cate ori nu s`a dus cu restu` reisarilor la policolor ? ori policoloru tot p`acolo e. pe langa faptu` ca nu e nici prima nici macar a 20`a oara cand se afla pe acel drum, acolo sunt 3 benzi si una din ele se ingusteaza. intr`adevar e cam aiurea zona dar daca treci de n ori pe undeva e imposibil sa nu inveti drumul. pt voi prietenii lui care sariti sa`i luati apararea.. NU AVETI PENTRU CE! omul a OMORAT pe cineva ! a omorat o fata a carei singura vina e ca s`a urcat in spatele lui. ca a avut incredere in el. sigur ca si ea si`a cautat`o ca nu cred ca era prima oara cand se urca cu el. si ma indoiesc ca i`ar fi spus ea s`o lase mai usor... ce... fete insetate de adrenalina si de viteza nu exista??

 

pana acum imi parea rau pentru kiki pentru ca ma gandeam ca a fost un accident, ca regreta nespus de mult cele intamplate. dupa postul lui mi`am schimbat total parerea. se pare ca el nu realizeaza ca a OMORAT pe cineva, sau daca realizeaza e ceva gen: "eh asta e...ceasu negru pisica 13, am facut`o si p`asta, imi pun monopost de`acum...sau nu"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti niste redusi mintali, faceti din necazul altuia caterinca voastra .. macar creati-va propriul topic unde va puteti distra, ca alta ocupatie nu vad sa aveti .. si in cazul vostru, e grav.

p.s: ma refer la cei de mai sus, se stiu ei.

Editat de Cataaa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti niste redusi mintali, faceti din necazul altuia caterinca voastra .. macar creati-va propriul topic unde va puteti distra, ca alta ocupatie nu vad sa aveti .. si in cazul vostru, e grav.

p.s: ma refer la cei de mai sus, se stiu ei.

:disappointed: , dar raman la ideea mea cu salamul Victoria

Editat de Lucianggg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De fapt tot ce a facut topic-ul asa de "fierbinte" a fost reply-ul persoanei in cauza (le grand kiki), sau, dupa caz, a hacker-ului care i-a spart contul de pe forum.

Ontopic: trist si nu vreau sa ma gandesc ce e acum in sufletul parintilor fetei, care desi poate era amatoare de senzatii in mod cert nu merita sa moara. Cat despre maestru, tot a venit vara, nu strica putina racoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...