Sari la conținut

Accident mortal pe autostrada


DraculRoscat
 Share

Postări Recomandate

dupa postul lui @melciu e greu sa mai spui ceva. As vrea insa ca toti aparatorii si inamicii lui, sa va ganditi ca e un om cazut. Inteleg ca nu are intelpciunea sa arate asta si vrea sa-si scape pielea... Dar e urat sa dai intr-unul cazut ...

Editat de bside
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 536
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pacat de fata...condoleante familliei si apropiatilor

 

tu !?! , se vede... esti varza.... nu mai lua pasageri. iar daca ai sora gandeste-te ca un maestru a bagat-o in pamant. apoi uita-te in oglinda si vezi cum te simti. nu as vrea sa fiu in locul parintilor fetei. eu unul, te-as calca in picioare...

 

din posturile tale se citeste aroganta. ne scuzi ca ne-am luat de tine, acum esti in suferinta si nu trebuie sa sucim cutitul in rana... mai ales ca bordura ai a sarit in fata ta. presupun ca esti inca speriat. ma intreb oare cum de reusesti sa te aduni si sa ameninti !?!

 

cu toate astea iti urez, din toata inima, insanatosire grabnica... o sa ai nevoie sa dai explicatii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei, dupa 3 - 4 infatisari in tribunal langa parintii unor victime pe motoreta ce-ar fi sa ne adunam macar o data si pentru victimele unui "as al ghidonului".

 

Daca ala cu basculanta scapa fara puscarie si ne plangem ca nu s-a facut deptate, avem acum tupeul sa mergem in fata judecatorului sa vedem daca in cazul asta se face dreptate?

 

Sau asteptam sa mute maine ADP-ul bordura asa cum muta militienii trecerile de pietoni?

asta chiar ar fi un gest tare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie bunul simt imi dicteaza ca din respect pentru un alt motociclist (fie el imatur si teribilist, manelociclist, stunter, pusti de bani gata, agramat) dar care a omorat o fata pe greseala lui, sa fiu mai ponderat in afirmatii. N-are scuze dar nici nevoie sa auda asta de la tine. Va avea multe nopti sa isi mai gaseasca scuze. Sunt sigur ca nu te depaseste notiunea asta.

Eu il iert anticipat pe soferul jeep-ului care va sari cu agregatul peste scuarul ala si va ateriza pe tine si va spune cu nonsalanta ca nu `mergea lumina` din cauza crizei mondiale si sa mearga la puscarie cel care a `stins becu`. Si stii de ce il iert? Pentru ca mai conduc si eu din cand in cand jeep, si trebuie sa ne sustinem intre noi. Mars la culcare!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei, dupa 3 - 4 infatisari in tribunal langa parintii unor victime pe motoreta ce-ar fi sa ne adunam macar o data si pentru victimele unui "as al ghidonului".

 

Daca ala cu basculanta scapa fara puscarie si ne plangem ca nu s-a facut deptate, avem acum tupeul sa mergem in fata judecatorului sa vedem daca in cazul asta se face dreptate?

 

Sau asteptam sa mute maine ADP-ul bordura asa cum muta militienii trecerile de pietoni?

 

Asta ar fi o atitudine de bun simt.

Deci nu se va intimpla, pentru ca doar conservarii sunt (pot fi) de vina, cei pe doua roti nu.

Oricum, sincer nu cred ca va ajunge la mititica, si nu cred ca asta este neaparat un lucru rau in cazul lui, la 18 ani nu poti fi reeducat decit intr-un sens negativ acolo.

Dumnezeu sa o ierte pe fata, nu merita asemenea soarta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu il iert anticipat pe soferul jeep-ului care va sari cu agregatul peste scuarul ala si va ateriza pe tine si va spune cu nonsalanta ca nu `mergea lumina` din cauza crizei mondiale si sa mearga la puscarie cel care a `stins becu`. Si stii de ce il iert? Pentru ca mai conduc si eu din cand in cand jeep, si trebuie sa ne sustinem intre noi. Mars la culcare!!!

 

Pe tine te-a depasit notiunea de mai sus. Iti mai scriu o data, r a r , poate intelegi. Faptul ca ala cu jeepul e un animal nu inseamna ca acum am si eu dreptul de a fi animal cu el. Nu vorbeam de iertare, nici de compasiune ci de eleganta. Nu a lui ci a ta, cel care citeste topicul. Asta ar trebui sa te impiedice sa fii animal. Stiu ca e o notiune mai grea dar daca incerci, o sa intelegi la ce ma refeream.

Editat de sukhoi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot spune decat ca daca eu as fi patit asta mi-as fi dorit din toata inima sa fi murit eu in locul persoanei respective...pacat ca unii nu constientizeaza ce inseamna sa iei o viata si minimalizeaza totul prin niste reply-uri pe forumuri.....

 

Condoleante familiei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe tine te-a depasit notiunea de mai sus. Iti mai scriu o data, r a r , poate intelegi. Faptul ca ala cu jeepul e un animal nu inseamna ca acum am si eu dreptul de a fi animal cu el. Nu vorbeam de iertare, nici de compasiune ci de eleganta. Nu a lui ci a ta, cel care citeste topicul. Asta ar trebui sa te impiedice sa fii animal. Stiu ca e o notiune mai grea dar daca incerci, o sa intelegi la ce ma refeream.

Man, tu nu intelegi un lucru ! Omul e vinovat ! Parte din vina o are si fata ,ca s-a suit cu el pe motor ! El este autorul moral ! Noi nu putem menaja un individ cu un astfel de comportament si atitudine !!

Nu e vorba de animale sau de eleganta aici ! E vorba de reactia fireasca a unui om normal cand vede atata nesimtire, persiflare, nonsalanta si tupeism venit din partea unuia care tocmai a omorat un om !!

Daca-si punea cenusa-n cap, poate nu eram nici noi atat de transanti cu el ! Dar cand faci ce faci si mai ai si nesimtirea sa ameninti si sa arunci pisica in curtea vecinului, atunci ti-o ceri cu insistenta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu am aflat inca ce varsta avea acest kiki si ce moto conducea? Poate spune cineva...desi cred ca exista pe aici...dar nu am gasit eu la o cautare rapida

Vindea asta la un moment dat...nu stiu daca era a lui, dar in poza de la profil tot un Gixxer e.

Si la cum se rugau aia pe topic s-o mai aduca pe la liceu....nu-i greu sa intuiesti varsta !

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu am aflat inca ce varsta avea acest kiki si ce moto conducea? Poate spune cineva...desi cred ca exista pe aici...dar nu am gasit eu la o cautare rapida

 

Pai daca nici BAC-ul nu l-a dat inca, cred ca iti dai seama ce varsta avea. Iar mobra un GSX-R 600 2007 parca. Oricum nu e 100% relevanta varsta, sunt si cazuri de copii cu capul pe umeri la varsta lui, insa f f putini.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vindea asta la un moment dat...nu stiu daca era a lui, dar in poza de la profil tot un Gixxer e.

Si la cum se rugau aia pe topic s-o mai aduca pe la liceu....nu-i greu sa intuiesti varsta !

daca un pokemon in liceu vinde un motor de 7000 de euro..ori e orfan si vinde droguri...ori parintii trebuie bagati la bulau ptr accidentul asta ca i-au incredintat o mijloc de deplasare pe drumurile publice ptr care nu avea permis. E ca atunci cand iti lasi copilasul sa conduca masina pe drum public. Exista doua variante...a furat copilu masina parintelui...sau i-a incredintat-o parintele..si tre sa plateasca ptr asta

 

Pai daca nici BAC-ul nu l-a dat inca, cred ca iti dai seama ce varsta avea. Iar mobra un GSX-R 600 2007 parca. Oricum nu e 100% relevanta varsta, sunt si cazuri de copii cu capul pe umeri la varsta lui, insa f f putini.

Am intrebat ptr rationamentul de mai sus. Dar poate are retard...si e in liceu la 25 de anisori. Si poate dovedi ca a castigat la loto dupa metodele lui ogica..si nu i-a luat tac-su motoru

Editat de Preacuviosul_Mihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateodata chiar stau si ma intreb, oare parintii au idee ca isi pot baga copilul de 18 ani in groapa , cand ii iau un Gixxer la varsta aia ? Ei chiar nu isi dau seama ca si ei au contribuit macar 10% la aceasta fapta ?

 

Pana mea, asa ii cresti, asa ii ai .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ma amuza oamenii pe aici care sunt ca babele alea cu radar in gura la un accident "avea viteza" , "era pe o roata maica" , "avea 200 cel putin ! ", la fel si voi, vorbiti de parca stiti in ce circumstante s-a produs accidentul. Ati fost acolo cand s-a intamplat? In loc sa faceti misto-uri si sa va luati de el, puneti-va in locul lui. Nu e neaparat vina lui ca a murit acea fata, putea sa faca acelasi accident si SINGUR, diferenta este ca a avut pasager, care a fost de acord sa se suie pe saua de pasager !

 

Daca era unu dintre "zeii" motociclismului in locul lui kiki acuma ce mai comenta toata lumea ? Ca nu s-a antrenat destul pe curbe?

 

...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ma amuza oamenii pe aici care sunt ca babele alea cu radar in gura la un accident "avea viteza" , "era pe o roata maica" , "avea 200 cel putin ! ", la fel si voi, vorbiti de parca stiti in ce circumstante s-a produs accidentul. Ati fost acolo cand s-a intamplat? In loc sa faceti misto-uri si sa va luati de el, puneti-va in locul lui. Nu e neaparat vina lui ca a murit acea fata, putea sa faca acelasi accident si SINGUR, diferenta este ca a avut pasager, care a fost de acord sa se suie pe saua de pasager !

 

Daca era unu dintre "zeii" motociclismului in locul lui kiki acuma ce mai comenta toata lumea ? Ca nu s-a antrenat destul pe curbe?

 

...

Asta ai gandit-o de unu' singur sau te-a ajutat colectivu' ? :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca parintii fetei nu-si vand onoarea...normal ar trebui sa nu ia cu suspendare..ptr ca nu avea drept de a conduce...era ca si fara permis. E direct bulau din ala cu aplecat dupa sapun

Editat de Preacuviosul_Mihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Condoleante parintilor fetei !

 

 

 

:disappointed: :kick:

NU exista!!!! DE VINA A FOST BORDURA, DE VINA A FOST LUMINA, DE VINA A FOST CURBA, DE VINA A FOST PARAPETII, DE VINA A FOST....CEEEE? CE? CE a fost de vina ma daca tu nu ai condus preventiv cat timp ai avut viata altei persone pe aceasi "sea" tinanduse cu mainile incrucisate in jurul Tau! Punandusi VIATA-VIITORUL-SPERANTA in mainile tale pt o plimbare cu motocigleta...TU si NUMAI TU ai luat acestei fete tot ce avea pe aceasta lume, tot ce era mai scump ai luat de la aceasta fata!!! Si ce este mai trist este ca ia fost luata de o persona pe care sa bazat in care avea incredere, ia fost luat tot ce avea mai scump de o persona pe care nu a considerat-o niciodata o amenintare la viata EI...Tine minte EA este acolo sus privind neputincioasa cum ce-l care ia luat libertate si viitorul care nu se mai poate afla cat de frumos ar fi putut sa fie, INCEARCA si chiar reuseste sa-si nege gresala pe care a comis-o CONSTIENT pt ca nu ai fost beat si nici drogat in acel moment! EA te va ierta! Noi NU te vom ierta NICIODATA!! Esti tanar si nu realizezi ce ia-i luat aceste-i fete, vei trece usor peste asta si te vei concentra asupra faptului cum sa scapi cu libertate! Si daca adevarul pe care nu-l stie nimeni este ca nu tu esti vinovat pt moartea ei, nu-ti doresc decat sa treci peste asta si sa inveti din acest dezastru! INSA daca tu ai luat viata acestei fete MA ROG in fiecare seara sa o vezi in fata ochilor in cele mai adanci somnuri ale tale cum iti sta in genunchi plangand si iti cere sa ii redai viata si viitorul inapoi, Pana in momentul in care dai si tu coltu si indiferent cat de dureroasa iti va fi moartea iti doresc sa simti in plus si durerea pe care a simtit-o Ea in timp ca medici se luptau sa o tina pe aceasta lume!

Cat timp poti sa te gandesti la ce ia-i luat aceste fete? Gandeste-te la ea si la viata pe care a avut-o asa cum ia placut sa si-o traiasca GANDESTE-TE cu, cat ai scurtat bucuria ei ca sa nascut pe aceasta lume! Si GANDESTE-TE cat valoreaza viata ta acum! :P ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateodata chiar stau si ma intreb, oare parintii au idee ca isi pot baga copilul de 18 ani in groapa , cand ii iau un Gixxer la varsta aia ? Ei chiar nu isi dau seama ca si ei au contribuit macar 10% la aceasta fapta ?

 

Pana mea, asa ii cresti, asa ii ai .

 

Heh...nu merita sa te agiti atat pe topicul asta care imi provoaca doar scarba. Omu' e un dobitoc e clar, plus ca varsta aia e cea mai periculoasa ... Prostii faceam si noi da' am avut si noroc si un dram de minte sa nu o comitem asa grav. Hai ca s-a intamplat mai e ce mai e dar atitudinea lui ...sa-l calci pe cap nu alta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CATI EXPERTI PE FORUMU ASTA............ SPER SA SE SIMTA CINE TREBUIE IN LUCRURILE PE CARE LE SCRIU IN CONTINUARE:

 

DACA TOT STITI ATAT DE BINE POVESTEA........DE CE NU SPUNE NIMENI CA LA SPITAL NU A AVUT NIMENI GRIJA DE FATA ASTA?

HABAR NU AVETI DESPRE CE VORBITI, SUNTETI TOTAL PE DINAFARA, CREEATI BASME SI LEGENDE, ATAT, ASTA FACETI.

 

VA CONSIDERATI IMPORTANTI?

STITI CUM E SA PATESTI ASA CEVA?

TERMINATILOR, TRAITI IN ROMANIA, LA NOI NICI PAINEA NU E FACUTA CUM TREBUIE!!!!

SI VA ESTE GREU SA CREDETI CA UN GIRATORIU E CONSTRUIT CUM TREBUIE, SAU CA ERA ILUMINAT.....CAND VI SE INTAMPLA CEVA DIRECT VOUA, STITI SA VA PLANGETI......DAR CAND E VORBA DE ALTCINEVA, E IMPOSIBIL, CONDITIILE ERAU PERFECTE, GRESEALA E DOAR A LUI..

 

FATA A AJUNS IN SPITAL CONSTIENTA, CONDITIA EI PUTEA FI REMEDIATA , A AJUNS IN SPITAL LA ORA 0:30 , 0:40 MAXIM SI ABIA PE LA ORA 3-4 DIMINEATA A INTRAT IN SALA DE OPERATIE. DOCTORII AU TINUT-O IN STAREA ACEEA TIMP DE APROAPE 2 ORE JUMATATE, SE PLIMBAU DE COLO COLO.

FATA ASTA A MURIT CU ZILE, CA IN MULTE MULTE MULTE ALTE CAZURI DIN ROMANIA SI NU NUMAI, FATA ASTA NU A PRIMIT INGRIJIRILE MEDICALE DE CARE A AVUT NEVOIE.

DOCTORII POT FI ACUZATI DE MALPRAXIS.

NU E CA LA UN ACCIDENT DE MASINA, NU ERA BAUT, VITEZA NU AVEA MARE, AMANDOI AU AVUT DE SUFERIT, CA IN ORICE ACCIDENT DE MOTOCICLETA, UNUL MAI MULT DECAT CELALALT.

 

CREDETI-MA, NU M-ASH FI BAGAT AIUREA IN DISCUTIA ASTA....DAR UNII O DAU IN NESIMTIRE..... ACUZATII NEFONDATE DE LA NISTE PERSOANE CARE NICI MACAR NU SUNT DE PE AICI, NU CUNOSC PE NIMENI IMPLICAT, DAR ISI DAU CU PAREREA, CA NAH...E FORUM....AVEM VOIE....AVEM CONT, E DREPTUL NOSTRU.

SUNTETI NISTE RATATI, MAI BINE CAND NU VA DADEA CEAUSHESCU CALCULATOARE.

ACUM AVETI SI MESS, AVETI TELEFOANE, AVETI DE TOATE..... DAR DEGEABA, CA TOT DEZINFORMATI SUNTETI.

 

VITEZA MARE NU AVEA, EU AM VAZUT IN CE STARE SE AFLA MOTOCICLETA SI SINCER, DIN EXPERIENTA PROPRIE, LA VITEZA MULT MAI MICA AM FACUT MOTOCICLETA IN STARE PERFECTA MUUULT MULT MAI PRAF.

 

VA PLACE SA INTARATATI SITUATIA? O FI FORUMUL CEVA PUBLIC, DAR DEJA VORBITI FARA SA STITI, NICI MACAR NU VA INFORMATI.

AVETI SENTIMENTUL ALA DE REVOLTA TZARANEASCA IN FATA CALCULATORULUI, SUNTETI ZMEI.

CA SA NU ZIC CA SUNTETI MOTOCICLISIT PROFESIONISTI TOTI. SUNTETI ZERO. ASTA SUNTETI.

 

COXANELULE........TU STII MA DESPRE CE VORBESTI? ITI DAI SEAMA CAT ABEREZI? POATE TU NU AI CONSTIINTA...HABAR NU AI CUM E SA PATESTI ASA CEVA....... ESTI MOTOCICLIST JMECHER, STII DESPRE CE E VORBA, A?

CUM E SA INVARTI CUTITUL IN RANA? TE SIMTI BINE? POATE ERA BINE SA FI TU PASAGERUL IN CAUZA :disappointed: MACAR TU AI MERITA.

SI ASTA NU E VALABIL DOAR PENTRU EL......

 

VA ASTEPTATI SA VA PLANGA VOUA PE FORUM? STATI LINISTITI CA NU SUNTETI ATAT DE IMPORTANTI...... VORBITI ATAT DE ATITUDINEA LUI........ IL CUNOSC MAI BINE SI STIU CE E IN SUFLETUL LUI SI CE SIMTE..... CEL PUTIN POT SA IMI IMAGINEZ, NEFIIND CEL IN CAUZA....

 

MACAR DOAR CITITI SI NU MAI RASPUNDETI AIUREA........ STIU CA DOAR VA DATI CU PAREREA..... DAR SINCER MA PISH PE PARERILE VOASTRE DE OAMENI SENILI SI FARA VIATZA. INCA O DATA, SPER SA SE SIMTA CINE TREBUIE. N-AM VRUT SA JIGNESC, DAR TREBUIA SA VA GANDITI SI VOI INAINTE SA O FACETI.....

ORICUM, ADJECTIVELE ASTEA SUNT PREA BLANDE PENTRU RATATII CARE AU SCRIS AICI.

Editat de zeppe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CATI EXPERTI PE FORUMU ASTA............ SPER SA SE SIMTA CINE TREBUIE IN LUCRURILE PE CARE LE SCRIU IN CONTINUARE:

 

DACA TOT STITI ATAT DE BINE POVESTEA........DE CE NU SPUNE NIMENI CA LA SPITAL NU A AVUT NIMENI GRIJA DE FATA ASTA?

HABAR NU AVETI DESPRE CE VORBITI, SUNTETI TOTAL PE DINAFARA, CREEATI BASME SI LEGENDE, ATAT, ASTA FACETI.

 

VA CONSIDERATI IMPORTANTI?

STITI CUM E SA PATESTI ASA CEVA?

TERMINATILOR, TRAITI IN ROMANIA, LA NOI NICI PAINEA NU E FACUTA CUM TREBUIE!!!!

SI VA ESTE GREU SA CREDETI CA UN GIRATORIU E CONSTRUIT CUM TREBUIE, SAU CA ERA ILUMINAT.....CAND VI SE INTAMPLA CEVA DIRECT VOUA, STITI SA VA PLANGETI......DAR CAND E VORBA DE ALTCINEVA, E IMPOSIBIL, CONDITIILE ERAU PERFECTE, GRESEALA E DOAR A LUI..

 

N-AM VRUT SA JIGNESC, DAR TREBUIA SA VA GANDITI SI VOI INAINTE SA O FACETI.....

ORICUM, ADJECTIVELE ASTEA SUNT PREA BLANDE PENTRU RATATII CARE AU SCRIS AICI.

tu nu cumva esti pilotul care a facut praf 3 motoare in juma de an? cred ca nu gresesc.

Editat de Preacuviosul_Mihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca era unu dintre "zeii" motociclismului in locul lui kiki acuma ce mai comenta toata lumea

el nu era un zeu???? :disappointed:

 

NU exista!!!!

Din pacate atitudinea (eu inca mai cred ca e socul, ca la cateii loviti de masina care-si musca si mama) n-o sa-l lase sa priceapa ce trebuie de aici. A comis-o grav, indiferent ca a fost din vina lui sau nu. Cert este ca la cum mergea (si spun inclusiv prietenii lui ca forta) si-a crescut foarte mult sansele sa greseasca.

Pacat ca in viata nu e ca in filme :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@zeppe . Daca tot blamezi medicii, nu crezi ca cel mai bine ar fi fost sa nu ajunga fata aia pe masa de operatii ?

 

Se vede ca esti prieten cu individul. Aceeasi atitudine si acelasi vocabular de clasa a 12-a. Cand mai scapati de cosuri si frustrari si invatati sa purtati o discutie, atunci sa aveti tupeul sa va ratoiti si sa insultati atatia oameni care poate merg pe motor de cand voi mancati de pe jos !

Rusine ! Capul plecat sabia nu-l taie ! (ca tot dati BAC-ul si se presupune ca ati si invatat ceva , nu doar v-ati "dat" cu mobrele (sau ati dat cu ele). Care sunt ratatii aici oare ?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci inainte sa-mi trimiti PM-uri domnu zeppe mai citeste odata ce am scris. Trec cu foarte multa ingaduinta peste partea cu accidentul , tocmai pt ca am avut si eu 18 ani si tocmai pt. ca nu stiu exact ce s-a intamplat. Ce nu pot suporta e atitudinea dobitocului ...cum dracu sa postezi pe forum orice, nu mai vorbesc amenintari. Aia e problema mea . Si cum au mai zis si alti nici un cuvant despre fata in postul lui ..nu vreau sa-l vad plangand pe forum dar cand a murit cineva pe moto care il pilotai , indiferent de cauze faci dracu in primul tau post daca chiar trebuie sa postezi si o referire la persoana disparuta. Oricum imi e scarba de forumul asta si postez de trei ori pe an stiu ca trebuia sa ma abtin si in cazul asta pt ca e timp pierdut da' chiar nu am putut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MA REPET............. CREDETI CA O SA VA PLANGA VOUA PE FORUM......?

TERMINATI CU REMARCILE LEGATE DE ATITUDINEA LUI, PE UN FORUM SCRIS NU SE POATE AUZI INTONATIA LUI SI NICI REACTIA LUI......

 

PANA LA URMA URMEI, AICI SUNT DOAR NISTE CUVINTE.......

 

PACAT CA TASTATURILE SUNT INCLUSE LA TOATE CALCULATOARELE IN ZIUA DE AZI..........

VAD CA MAJORITATEA TREBUIAU SA SE REZUME LA CALCULATORUL DE BUZUNAR (SI LA ALA CU MANUALUL DE INSTRUCTIUNI LANGA;) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincere condoleante fetei in primul rand :disappointed:

 

- Mai, gata... terminati`va, este de ajuns ca a murit o persoana, acum vreti sa il bagati si pe el in pamant ?!.... Lasati`l in pace, o sa plateasca el, voi nu aveti nici un drept sa va luati de el.

 

- Da, este un pusti, la fel ca mine... dar voi nu sunteti parintii lui, sau nici macar niste apropiati de`al lui.

Sunteti doar niste lupi moralisti.

 

Nu stiu ce este in capul vostru oameni buni, v`ati luat motocicleta sa ce?!... sa respectati legea?!.. sa fim seriosi, multi dintre forumisti au motociclete de peste 600 cc - 1000cc sa nu mai vorbim de posesori de hayabusa, ca am vazut ca si fetele mai nou au acest gen de motor, si nu cred ca se merge cu 50 km/h.

 

Vi se poate intampla si voua oricand... va sare un pusti in fata, il omorati... si va treziti luati la injuraturi si alte cele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...