Sari la conținut

Accident mortal pe autostrada


DraculRoscat
 Share

Postări Recomandate

Accident, victima, vinovat. Ce atata gargara ??? eu nu inteleg de ce agitati lucrurile. Oricum astia mici nu inteleg. Eu cand vorbeam de mers preventiv cu ceva timp in urma, eram luat peste picior ... imi este sila, sincer. E unu pe aici despre care se povestea ca a facut praf nu stiu cate mobre. Chiar era mandru cu treaba asta ... prietene, ai o problema. De fapt, generatia asta a voastra are o problema!!! Prin atitudinea asta infantila.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 536
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

tu ai vrut sa mai faci un post cand ai scris asta? :disappointed:

 

sorry ,dar nu m-am putut abtine .

 

Cred ca fatuca e foarte agitata, mai in urma cu doua saptamani voia sa ma impuste pe mine in cap.

 

ralucit_a - daca taci, sa stii ca ai cel putin prezumtia de inteligenta.

 

 

On-topic : Mi-e teama ca inca o data ni se afecteaza grav iluzia statului de drept cu care ne hranim sperantele in romania. Practic, ar trebui sa ne cam potrivim ceasurile cu 100 de ani in urma. Suntem in feudalism, unde boierul (sau copiii lui) avea voie sa omoare pe cine voia el de pe mosia lui. Mai era un caz penibil, la Craiova, la fabrica de mafie, unde baiatul unui politist a impuscat cu pistolu lu tac-su o fata si a trebuit sa se faca o comisie de expertiza care sa anuleze ipoteza initiala, conform careia pistolul era defect si s-a declansat singur, baiatul doar tinea pistolul cu teava indreptata spre biata victima :kick:) .

 

Mai penibili sunt astia mici, slugile boierilor, care latra asa, aiurea, pentru niste capete de oase...

Editat de moshulik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit tot carnatul asta dar un lucru e clar.

Unii se grabesc in asa hal de ajung sa ia TOT TIMPUL ALTORA.

Si vorbim aici de pustii imaturi care se cred pe circuit si ca o dovada de netagaduit a maiestriei lor isi atarna o pitipoanca in spate. De multe ori am fost depasit in trafic (si eu nu merg incet) de astfel de indivizi care considera ca umezesc mai bine o femeie daca o plimba la limita riscului. Ca sa nu mai vb ca el cam circula ilegal tinand cont de puterea motocicletei si varsta lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ca prieten, cu toate ca suntem prieteni si incerc sa fiu alaturi de el, asta nu inseamna ca ii i-au apararea sau ca il blamez, pedeapsa lui este data de constiinta si de autoritatiile statului nu de catre noi, am si aprobat un post mai sus care era fff impartial cu privire la accident si am spus ca eu nu am scris nici pro nici contra ... Coliziunea se putea evita, mergand mai incet sau avand mai multa pricepere la ghidoane sau noroc etc etc. motivele/scuze sunt multe. prezenta scuarului nu este o scuza. Faptul ca kiki s-a luat in gura cu tot forumul sbz nu il neaga nimeni, nu neaga nimeni faptul ca avea o atitudine superioara fata de cox etc (baieti care merg f bine pe circuit), poate ca ar fi trebuit sa fie mai temperat in post-uri. ceea ce scri pe un forum nu trebuie sa iti fie un fel de eticheta in viata reala. Ceea ce scrie cox in posturi ... are dreptate doar ca el pune problema dintr-un punct de vedere mult mai dur, dar la baza are dreptate. M-am enervat cand vad multi ratati care stau numai pe net la accidente si dau din taste / comenteza in pas cu turma, cand ei defapt nici nu au moto sau au dar cu putini km si isi dau cu parerea despre diverse lucruri.

 

Cu lista aia ..... nici daca esti violent nu m-ai impresiona, mi-am dat cu parerea la ceva scris de tine ... nu te-am amenintat pt. ca nu as avea de ce :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CristiLuca..da eu am fost cea care a spus chestia ca e greu sa te abtii sa nu te sui pasager pe motor..de ce? hai sa iti spun...in primul rand..cati dintre noi cei care inca suntem pasageri ne gandim inainte la riscuri si dupa la pasiune...cati dintre noi au spus vreodata.."imi pare rau nu ma sui cu tine pentru ca mi-e frica sa nu ma tavalesti pe asfalt"si cati au spus "da hai" pentru ca isi doreau o plimbare pentru ca le face placere pentru ca se simteau liberi si pentru ca isi doreau pur si simplu sa mai evadeze..aici intra in calcul si persoanele care au permisul si nu detin o motoreta..si cred ca stiti prea bine feelingul ala care ai carnetul si te uiti la el si de abia astepti sa te sui macar pentru 2 3 metrii sa mergi...Chestia asta nu cred ca te face nici teribilist nici inconstient mai ales cand persoana cu care te plimbi iti prezinta incredere si te aduce intreaga la sol.Tind sa cred ca daca Kiki ar fi facut tampenii cu ea pe motor fata nu s-ar mai fi suit a doua oara..:disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chestia asta nu cred ca te face nici teribilist nici inconstient mai ales cand persoana cu care te plimbi iti prezinta incredere si te aduce intreaga la sol.Tind sa cred ca daca Kiki ar fi facut tampenii cu ea pe motor fata nu s-ar mai fi suit a doua oara..:disappointed:

Probabil ca asta era prima oara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Tibi

Kiki s-a luat in gura cu noi pe sbz din motive pe care le stii si tu foarte bine.Din pacate s-a crezut prea bun sa asculte de cineva si asta l-a costat.Imi pare nespus de rau pentru ce s-a intamplat.....imi pare rau pentru familia fetei....imi pare rau pentru el ca-i un copil pana la urma.....insa nu-i inteleg atitudinea .....si probabil ca multi din cei de aici nu au inteles-o si au replicat ca atare.

Iar amicii care au sarit in apararea lui i-au facut mai mult rau decat bine.....

Exista o vorba....desteptii invata din greselile altora iar prostii nu invata nici macar din ale lor!!!!.....viitorul va spune cat au invatat cei care se cred zmei din acest accident.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca asta era prima oara.

 

 

am inteles ca se cunosteau de vreo 2 saptamani..si oricum kiki din cate stiu tot mergea cu pasager..isi lua inclusiv prietenii cei mai buni in spate...in orice caz nu cred ca fata a fost vinovata pentru ca s-a suit cu el...daca il cunosti pe un tip care merge bine ..si inclusiv cu pasager...e cam greu sa te gandesti ca nu va merge bine cu tine in spate..sau ca doamne fereste se va intampla ceva..Stiu ca nu trebuie sa mergi pe ideea "mie nu mi se poate intampla"..dar nici unul din ei nu cred k se gandeau la asta..pur si simplu iesisera la o plimbare cu motoru..cati dintre noi nu iesim seara sa ne plimbam si ne gandim ca o sa fie o plimbare ca oricare alta si vom ajunge acasa intregi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faptul ca kiki s-a luat in gura cu tot forumul sbz nu il neaga nimeni, nu neaga nimeni faptul ca avea o atitudine superioara fata de cox etc (baieti care merg f bine pe circuit), poate ca ar fi trebuit sa fie mai temperat in post-uri. ceea ce scri pe un forum nu trebuie sa iti fie un fel de eticheta in viata reala. Ceea ce scrie cox in posturi ... are dreptate doar ca el pune problema dintr-un punct de vedere mult mai dur, dar la baza are dreptate. M-am enervat cand vad multi ratati care stau numai pe net la accidente si dau din taste / comenteza in pas cu turma, cand ei defapt nici nu au moto sau au dar cu putini km si isi dau cu parerea despre diverse lucruri.

 

Cu lista aia ..... nici daca esti violent nu m-ai impresiona, mi-am dat cu parerea la ceva scris de tine ... nu te-am amenintat pt. ca nu as avea de ce :disappointed:

1. daca nu omora pe cineva putea sa se ia in gura si cu basescu

2. iti dai seama....cat de inferior se simtea cox pe sosea cand il vedea pe kiki pe-o roata cu dra in spate. In mod cert murea de invidie

3. daca te referi la km motocicletei mele.....are destul deputini....ptr a a fost noua.

 

Daca fraza cu km putini de referea la mine, nu imi permit sa fac aprecieri despre experienta moto, km parcursi sau chestii de genul asta la nici un an de permis A. Eu merg cu motocicleta de placere, nu cred ca merg putin deloc, atat ca eu cotcodacesc mai putin pe la sectiunea plimbari(ca sa am timp sa comentez accidente :kick: ) si merg in general singur. Si cel mai important...nu simt deloc absenta "fratilor" motociclisti la drum. Imi e suficient un frate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca fatuca e foarte agitata, mai in urma cu doua saptamani voia sa ma impuste pe mine in cap.

 

ralucit_a - daca taci, sa stii ca ai cel putin prezumtia de inteligenta.

 

 

On-topic : Mi-e teama ca inca o data ni se afecteaza grav iluzia statului de drept cu care ne hranim sperantele in romania. Practic, ar trebui sa ne cam potrivim ceasurile cu 100 de ani in urma. Suntem in feudalism, unde boierul (sau copiii lui) avea voie sa omoare pe cine voia el de pe mosia lui. Mai era un caz penibil, la Craiova, la fabrica de mafie, unde baiatul unui politist a impuscat cu pistolu lu tac-su o fata si a trebuit sa se faca o comisie de expertiza care sa anuleze ipoteza initiala, conform careia pistolul era defect si s-a declansat singur, baiatul doar tinea pistolul cu teava indreptata spre biata victima :kick:) .

 

Mai penibili sunt astia mici, slugile boierilor, care latra asa, aiurea, pentru niste capete de oase...

renunt la prezumtia ta de inteligenta si desi as fi tentata sa iti zic ca te-as mai impusca odata, ma abtin si iti amintesc ca aceasta dorinta a mea a fost alimentata de faptul ca tu era "binevoitorul"care intentiona ca toarne ulei pe strada pt motociclistii doritori de adrenalina cu tobe zgomotoase. :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand CONDOLEANTE FAMILIEI CARE SI-A PIERDUT FIICA! :disappointed:

 

In al doilea rand : Chiar ma asteptam la o vreo patanie din partea lui KiKi. Era prea plin de el in orice situatie...pe forum, pe strada, pe la stunt. Voi cei care umblati cu el, va rog frumos, mai usor cu apararea asta...stiu cum se merge in grupul vostru...deci nu cred ca nu avea viteza acolo...altfel la cat de mare maestru il ridicati voi in slavi, trebuia sa mearga si cu elefant in spate ca tot trecea fara sa se infiga in bordura aceea. Eu doresc acum doar sa plateasca pentru ceea ce a facut...si sa plateasca cu varf si indesat, tocmai pentru atitudinea lui superioara fata de ceilalti. Este doar un copil de bani gata care crede ca lumea este la picioarele lui daca familia lui are bani...gresit, sper ca va invata ceva din aceasta mica bravura dupa gratii. Sper din tot sufletul sa nu-i dea cu suspendare, dar la cat de corupt este sistemul nostru nimic nu ma mai mira. A luat viata unei fete care s-a aflat la momentul nepotrivit pe saua pasagerului a motocicletei lui si mai ales intr-un moment de hormoneala copilareasca. Degeaba se da vina pe medici, spital, borduri. Daca KiKi avea prezenta de spirit ca are pe cineva in spatele lui ca pasager nu se mai ajungea la accident, spital si decesul fetei. Acum, ca sa scape basma curata da vina pe tot ce gaseste el mai plauzibil. IN PUSCARIE CU TINE ANIMAL HORMONAL!

 

P.S. Pentru restul gastii : luati de invatati, ca nici pe voi nu va vad prea bine in viitor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am inteles ca se cunosteau de vreo 2 saptamani..si oricum kiki din cate stiu tot mergea cu pasager..isi lua inclusiv prietenii cei mai buni in spate...in orice caz nu cred ca fata a fost vinovata pentru ca s-a suit cu el...daca il cunosti pe un tip care merge bine ..si inclusiv cu pasager...e cam greu sa te gandesti ca nu va merge bine cu tine in spate..sau ca doamne fereste se va intampla ceva..Stiu ca nu trebuie sa mergi pe ideea "mie nu mi se poate intampla"..dar nici unul din ei nu cred k se gandeau la asta..pur si simplu iesisera la o plimbare cu motoru..cati dintre noi nu iesim seara sa ne plimbam si ne gandim ca o sa fie o plimbare ca oricare alta si vom ajunge acasa intregi?

 

 

tu ce treaba ai in toata povestea asta ?

postezi in plus! destul posteaza altii aiurea ... plimba ursu ca rugineste lantul

e pacat pentru tot ce s-a intamplat! suntem oameni, toti gresim, avem fiecare defectele noastre. s-au zis multe, daca baga la cap bine daca nu iarasi bine!

have a nice day!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu ce treaba ai in toata povestea asta ?

postezi in plus! destul posteaza altii aiurea ... plimba ursu ca rugineste lantul

e pacat pentru tot ce s-a intamplat! suntem oameni, toti gresim, avem fiecare defectele noastre. s-au zis multe, daca baga la cap bine daca nu iarasi bine!

have a nice day!

 

 

tu chiar nu ai de cine sa te iei pe forumu asta si m-ai gasit pe mine? am postat pentru ca si eu sunt fata si pasagera si oricand as putea sa fiu in situatia fetei doamne fereste ! daca m-am suit cu un baiat pe motor nu cred ca ma face cretina sau vinovata atata timp cat stiu ca 99% sunt shanse sa ma aduca intreaga acasa..arata-mi una care se gandeste la celalalte 1%. Have a nice day u 2 !:disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu chiar nu ai de cine sa te iei pe forumu asta si m-ai gasit pe mine? am postat pentru ca si eu sunt fata si pasagera si oricand as putea sa fiu in situatia fetei doamne fereste ! daca m-am suit cu un baiat pe motor nu cred ca ma face cretina sau vinovata atata timp cat stiu ca 99% sunt shanse sa ma aduca intreaga acasa..arata-mi una care se gandeste la celalalte 1%. Have a nice day u 2 !:disappointed:

Esti fenomenala cu pasiunea ta cu tot, sau inconstienta ca mergi pe moto cu unu pe care nu il cunosti. Eu mor d frica in masina cand nu conduc eu indiferent cine e la volan, cu moto nush cum e pasager pt. ca nu am mers niciodata. Pasiune pt. moto ? termina liceul, inscrie-te la o facultate la FR ia-ti un job, credit la banca si hop ti-ai luat moto.Nu te lasa mami si tati sa-ti cumperi moto ? ghinion ... mai cresti un pic te muti de la ei si iti cumperi singura .... Nu am vrut sa fiu rautacios dar deja mi-a ajuns pana peste cap cu pasiunea asta a voastra.

Editat de RaveBoy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti fenomenala cu pasiunea ta cu tot, sau inconstienta ca mergi pe moto cu unu pe care nu il cunosti. Eu mor d frica in masina cand nu conduc eu indiferent cine e la volan, cu moto nush cum e pasager pt. ca nu am mers niciodata. Pasiune pt. moto ? termina liceul, inscrie-te la o facultate la FR ia-ti un job, credit la banca si hop ti-ai luat moto.Nu te lasa mami si tati sa-ti cumperi moto ? ghinion ... mai cresti un pic te muti de la ei si iti cumperi singura .... Nu am vrut sa fiu rautacios dar deja mi-a ajuns pana peste cap cu pasiunea asta a voastra.

 

 

mersi tibi :disappointed:) am trecut peste liceu si facultate deci nu se pune problema asta:) urmeaza jobu si motoru :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit ca probabil vei scapa cumva de puscarie, insa tine minte, pe fata aia o vei avea toata viata pe constiinta. Daca ai asa ceva

 

ce constinta ma? omu e un imbecil patentat care nu realizeaza ce a comis nici macar in ceasul al 13-lea.

 

 

Mie bunul simt imi dicteaza ca din respect pentru un alt motociclist (fie el imatur si teribilist, manelociclist, stunter, pusti de bani gata, agramat) dar care a omorat o fata pe greseala lui, sa fiu mai ponderat in afirmatii.

 

a decazut din drepturi cand a facut ce a facut si apoi e venit tare-n clantza sa ne explica noua ca i-a aparut o bordura in fata din neant.

 

Nu e neaparat vina lui ca a murit acea fata

 

dar a cui p1zda masii e vina, ca ma apuca spumele? a bordurii? a intunericului? voi cititi ce postati inainte sa apasati pe butonul de reply?

 

 

kiki sunt cutremurat de ce am citit aici....imi pare nespus de rau...viata e facuta sa o traiesti pana cand soarta isi cere drepturile....destinul a facut ca tu sa triesti si nimic nu poate sa schimbe asta...nu iti umbrii viata...regretele fac parte din viata dar orice ai fi facut tu nu ar fi ajutat cu nimic...asta e viata,o cv ....nu mai lasa toti terminati sa te darame....fata a nu a vrut sa te ia cu tine,soarta ssmd....tine capul sus,viata e facuta sa o triesti atat cat e....nu lasa toti teminatii astia sa te demoralizeze...fi tare ca se poate intampla oricui....

 

johny, fratiorul meu alb, tocmai ai castigat un loc pe podium la categoria "imbecilul threadului", imediat dupa pretenaru' tau kiki. partea cu "orice ai fi facut tu nu ar fi ajutat cu nimic" te-a ajutat mult in fata juriului.

o intrebare, totusi: daca mergea cu 50-60, hai 90-100, crezi ca ar fi ajutat la evitarea accidentului? daca avea viziera adaptata mediului ajuta? daca nu avea atitudinea asta teribilista pe motor si in afara lui crezi ca fata aia mai traia? evident ca nu, viata e o curva, soarta isi spune cuvantul, bla bla bla.

mai lasa "final destination" si pune mana pe-o carte desi e prea tarziu pentru tine

 

reisare O SA CARI CRUCEA fetei nevinovate toata viata...

 

ce "toata viata" ma, macar sa aiba regrete cateva luni inainte s-o ia iar de la capat... ar fi mare lucru dar ma indoiesc

 

 

ps: nu cred ca am mai postat pe forumul asta de cel putin 6 luni sau am 2 posturi in ultimii 2 ani dar cand am vazut ce debiteaza acest oligofren si pretenarii lui m-au scos grav din ale mele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e nevoia sa creati contre si discutii interminabile pe orice tema...tipul a gresit (evident) dar nu ii mai puneti si voi sare pe rana ca ce e in sufletul lui doar el stie...nu mi se pare corecta atitudinea lui dupa acest eveniment nefericit , posteaza amenintari pe forum la adresa unor persoane care nu au facut decat sa relateze ce s-ar fi intamplat...terminati cu vitejiile si cu aceste certuri inutile si infantile...CONDOLEANTE FAMILIEI FETEI :disappointed: :kick: ;) , putere si mai multa minte baiatului...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ps: nu cred ca am mai postat pe forumul asta de cel putin 6 luni sau am 2 posturi in ultimii 2 ani dar cand am vazut ce debiteaza acest oligofren si pretenarii lui m-au scos grav din ale mele.

 

 

i feel ya :disappointed:...si eu am clacat cand am vazut viermusii astia pe aici :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu chiar nu ai de cine sa te iei pe forumu asta si m-ai gasit pe mine? am postat pentru ca si eu sunt fata si pasagera si oricand as putea sa fiu in situatia fetei doamne fereste ! daca m-am suit cu un baiat pe motor nu cred ca ma face cretina sau vinovata atata timp cat stiu ca 99% sunt shanse sa ma aduca intreaga acasa..arata-mi una care se gandeste la celalalte 1%. Have a nice day u 2 !:disappointed:

 

 

sa stii ca atata timp cat pleci pe un motor la plimbare,sansele de a ajunge inapoi acasa ,sau de a nu mai ajunge ,sunt egale.

nu exista acel 99 la suta de care vorbesti tu .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum i-am mai spus unui pusti pe-aici, care se minuna ca pana si fetele au ajuns sa se dea cu Hayabusa, repet ! ..pacat ca voi nu o sa ajungeti sa vedeti cat de frumos merge o Busa cu 50 km/h !

Voi chiar nu vedeti ca sunteti toti o mana de pusti care-i iau apararea ? Cum se face ca nu e niciun motociclist mai vechi care sa-i tina partea ?

 

Pacat de generatia voastra ca v-au prajit creierii jocurile pe calculator si filmele xxx..... Viitorul luminos al motociclismului romanesc....Defapt, ce ma mai mir, ca kiki asta ii invata pe Balamuc si pe Pascota mai alaltaieri pe SBZ cum sa se dea cu motorul ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma a fost accident sau ucidere din culpa?(Amandoua?)

Sunt socat de acest Kiki. Nu il inteleg de ce a simtit nevoia sa isi faca simtita prezenta dupa eveniment pe forum??!!!

Se pare ca degeaba exista posturile destinate incepatorilor, respectiv pustanilor pana in 24-25 de ani ca sa nu isi cumpere motoare puternice.Nu va mai luati motoare puternice fratilor pt k fac victime!!!

Omu nostru nu imi dau seama cand a avut timp sa faca mii de km si pe 80 cm3 si pe 125 si pe 600 pana la 18 ani sau cati are.

Poti sa ai si 200 de mii km realizati dak nu a trecut putin timpu peste tine sa poti sa rumegi mai bine traficul tot degeaba!

Imi pare nespus de rau pentru fata cat si pentru el, timpul nu poate fi dat inapoi; asa ca si concluzie : Lasa-ti timpul sa isi faca treaba!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat timp nu va dati seama ca voi veti ramane cei ce-i luati apararea "celui care a omorat-o pe aia" veti fi luati la pul@ toti eventual si batuti.

 

DACA NU ATI FI INCERCAT SA TRANSFORMATI IMPREJURARILE IN SCUZE CU ATAT TUPEU acela care a omorat-o pe acea fata ar fi fost cel care a omorat din

 

greseala nu din impertinenta/inconstienta si o caruta de sinonime

 

SUNT FERM CONVINS KIKI CA AI FOST URMARIT DE GHINION, DAR PENTRU CA TI-AI CAUTAT ACEST GHINION IN MOD PUBLIC ACUM TREBUIE SA TACI.

 

ATI FOST TARI IN GURA DE LA INCEPUT SI TARI IN GURA ATI RAMAS PE NISTE REALIZARI INEXISTENTE.

 

IMI CER SCUZE PENTRU EXPRIMAREA DURA LEGATA DE FATA, IMI PARE RAU DE EA SI II COMPATIMESC PE PARINTI.

 

DUMNEZEU SA O IERTE SI SA NE FEREASCA PE TOTI DE ASEMENEA TRAGEDII!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma adresez sustinatorilor lui kiki...dar ideea e valabila la orice tipic cu accidente prostesti:

 

toata lumea cere pe aici RESPECT. Respect ptr ce? Ptr memoria fetei am....si intrucat nu o consider vinovata ptr ca s-a urcat ca pasager...nu am comentat personal nimik despre asta. Sunt alte pareri cum ca nu trebuia sa se suie. Si le-au spus oamenii.

Dar cum poti cere respect ptr amicul vostru? Sa-l respectam ptr ce? Pentru lipsa lui de RESPECT fata de fata care a murit? Nu cred ca se poate gandi cineva ca a fost cu intentie.....dar RESPECTUL presupunea ca in conditiile in care a urcat-o pe motor....sa nu o puna in situatii periculoase. Respectul nu se arata infigand cutitul in marul de pe capul cuiva, chiar daca nu gresesti si sustii razand ca a fost doar o gluma.

Cat respect a aratat el ptr acea fata, ptr restul oamenilor care merg pe strada in general cand el se da pe o roata, ptr copii care privesc de pe trotuar...ptr ca nu le spune nimeni sa se dea la o parte pentru ca daca greseste o sa-i omoare.

Cand ceri RESPECT...trebuie sa-l meriti. Cand te revolti si injuri pe forum, trebuie sa fii sigur ca meriti respect si esti nedreptatit. Altfel ori nu stii ce presupune RESPECTUL, ai auzit cuvantul si-l repeti ca JJ, ori esti un mare dobitoc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...