Jump to content

Motoristi Amatori De Ping Pong ?

Share

Recommended Posts

Salutare!

Tzop si eu! In Hunedoara sau Deva joaca cineva tenis de masa?

Pana acum am descoperit in Hunedoara un loc, dar e in aer liber si mesele sunt in panta... :(.

In Deva am descoperit un loc la interior, la recomandarea unui membru de pe forum, insa am apucat doar sa arunc o privire. N-am intalnit pe nimeni acolo sa intreb care e programul exact, daca au sau nu palete, etc. Sper sa ajung weekendul asta si sa aflu detaliile. Mesele in schimb arata bine si spatiul e mare, deci nu exista un risc prea mare de a-ti pali vecinul cu paleta. :)))))

Daca mai sunt doritori si daca aveti alte propuneri, vreun loc mai acatarii, ceva...... astept cu interes!!!

Numai bine si asfalt uscat (din pacate pe aici ii cam da cu ploaie....)

• Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

• 1 month later...

pt duminica indiferent de ora vrea cineva sa mearga.

de preferat cei care mai stiu ceva, dar nu neaparat.

As veni si eu maine.

Am vb cu lokko_boy si spunea ca poate veni si el dupa ora 5 dupa-amiaza. Ce spuneti de un 18:00, maine (18 septembrie), IDM?

Edited by bubucaty

Avand in vedere ca suntem multi ( cca 7 sau 8 persoane ) , schimbam locatia, vom merge la Top Tenis Arena, situata f aproape,la urmatoarea intrare de langa IDM , in Sema Parc. Daca veniti cu motorul, intrati pe langa bariera, daca veniti cu masina, luati cartela din automat ca sa vi se deschida bariera. Daca jucam 2 ore ( si cred ca vom juca ), de la sala vom primi alta cartela de parcare, si nu vom mai plati parcarea.

Va pun aici link cu adresa si harta. Palete si mingii ne dau de la sala, sa aveti echipament sport, exista sala pt fumatori, bar pt apa, cafele, racoritoare, dusuri, vestiare, wc-uri, tot ce e nevoie.

http://www.toptenis.ro/contact.html

Ne vedem acolo ! :cheers:

Edited by bubucaty

• 1 month later...

in week-end nu, dar saptamana viitoare da.. IDM, Sema, Bingo BGS Chez Gabi (Iuliu Maniu) .. ultima locatie e preferata mea, pentru ca lucrez vis-a-vis.

• 2 weeks later...

ok,vorbim

venit,vazut,jucat...la top tenis,cu mircea001 (man,sper ca ti-am retinut corect user name-ul,daca nu,scuze,pe aceasta cale).

in general,o sa fiu pe acolo in weekenduri,so,let me know daca mai sunt doritori

se pare ca va fi pe 26 un concurs in Bucuresti.Incerc sa aflu ceva detalii,daca aflu ceva,postez aici.Amatori?

maine la 4,la top tennis,daca e cineva amator

boys and girls,duminica asta la Top Tennis-sema parc,la 6,se baga cineva?

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Și eu sunt din amatorii de ping pong. La mine în oraș nu este decât un singur loc unde poți închiria masa de ping pong, de restul joacă prin puncte termice.

Eu sunt unul dintre fericiții care deține o masă de ping pong și joc cam în fiecare duminică cu niște prieteni și luni cu gașca lui taică-miu.

Dacă cineva vine prin Rădăuți și are chef de dat cu paleta-n bilă să dea un semn.

• 3 months later...
  • 3 months later...