Sari la conținut

Iesiri Hot Wheels


Postări Recomandate

La inceput am vrut sa mergem la Comarnic...dar din pacate vremea :laugh: nu ne-a permis ! A inceput sa ploua in apropiere de Ploiesti si ...180 grade back.La intoarcere am trecut pe la Larry sa il sustinem ca avea o mica problemma la Suza !

Ray ,vrem si filmulet... :lol:

P.S. In poze veti observa o pizza minunata,mai frumoasa decat a fratilor care au fost la Giurgiu :laugh: :cheers: ,precum si pe mesterul Dark_Evil !!!

post-8524-1142786275_thumb.jpgpost-8524-1142786319_thumb.jpgpost-8524-1142786353_thumb.jpgpost-8524-1142786394_thumb.jpgpost-8524-1142786430_thumb.jpgpost-8524-1142786453_thumb.jpgpost-8524-1142786483_thumb.jpgpost-8524-1142786524_thumb.jpgpost-8524-1142786568_thumb.jpgpost-8524-1142786598_thumb.jpgpost-8524-1142786625_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 584
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum s-a spart gasca.Bun grataru Horia,dar cam ciudat tu dai grataru si tu nu participi.De foame nici nu n-am gandit sa facem o poza la gradat,de fapt ne-am gandit dar era cam tarziu..... nu mai ramasese decat painea

:cheers: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesterilor din Hot Wheels, noi am fi venit la rendez-vous.

Cu parere de rau am aflat ca v-ati intors din drum, si am fost nevoiti sa schimbam traiectoria, dar partea buna e ca ne-am plimbat si pe aici pana la ora 20...

Va astetam data viitoare, ca ati ramas datori....prin abandonul vostru!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate horiabt, parca arata mai bine pizza voastra dar intrebarea e daca a fost si la fel de buna ca a noastra? :laugh:

 

 

Pizza a fost extraordinara, recomand tuturor celor care au drum prin Buftea sa opreasca la ,,Pizzeria Romana''. Au si niste paste fenomenale.

 

Multumim Larry pentru gazduire, multumim Horiabt pt gratar , multumesc Bubucaty pentru felul in care ai mers pentru prima oara in trafic pe un drum national( am avut mari emotii)!

 

Mi-a facut mare placere si m-am simtit minunat in compania celor din ,,HOT WHEELS''.

 

P.S. Urmatoarea masa o voi da eu!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate horiabt, parca arata mai bine pizza voastra dar intrebarea e daca a fost si la fel de buna ca a noastra? :laugh:

Cel putin la fel !!! :lol: Daca nu mai buna ! :cheers:

 

Pizza a fost extraordinara, recomand tuturor celor care au drum prin Buftea sa opreasca la ,,Pizzeria Romana''. Au si niste paste fenomenale.

 

Multumim Larry pentru gazduire, multumim Horiabt pt gratar , multumesc Bubucaty pentru felul in care ai mers pentru prima oara in trafic pe un drum national( am avut mari emotii)!

 

Mi-a facut mare placere si m-am simtit minunat in compania celor din ,,HOT WHEELS''.

 

P.S. Urmatoarea masa o voi da eu!

:laugh:

De abia asteptam !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesterilor din Hot Wheels, noi am fi venit la rendez-vous.

Cu parere de rau am aflat ca v-ati intors din drum, si am fost nevoiti sa schimbam traiectoria, dar partea buna e ca ne-am plimbat si pe aici pana la ora 20...

Va astetam data viitoare, ca ati ramas datori....prin abandonul vostru!

A inceput sa ploua... :laugh: :laugh: :lol: Asa ramane ...Fiti fara grija ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa sa ramana, totusi cu o rugaminte mare:

anuntati mai din timp intentiile. Azi dupa pranz m-a sunat ray ( mersi, altfel nu ieseam azi),daca stiam din timp organizam ceva mai serios.

Poate weekendul viitor daca nu mai ninge pe aici !

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut lume si in special celor 3 noi membrii Horia,Robert si Katy sper sa va simtiti bine cu noi, va multumesc pentru ieri si pentru gratarul care a iesit bun :laugh: ,Horia pacat ca nu ai avut timp sa stai sa gusti din cinstea ta.

Carbone sper ca te-ai simtit bine cu noi Etrusco bikers :D :lol: ,sper sa mai iesim.Poate facem un drum mai lung ca eu din pacate am tot timpul de reparat cate ceva :cheers: .Multumesc la toata gasca si la mai bine si asfalt uscat!!!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa sa ramana, totusi cu o rugaminte mare:

anuntati mai din timp intentiile. Azi dupa pranz m-a sunat ray ( mersi, altfel nu ieseam azi),daca stiam din timp organizam ceva mai serios.

Poate weekendul viitor daca nu mai ninge pe aici !

:cheers:

 

 

Asa facem. Programam din timp sa ne putem pregati. Imi pare rau ca nu ne-am mai intalnit :laugh: daca era dupa mine mergeam pe ploaie si pana la Brasov (hehe...cine are costum de ploaie stie :laugh: )

 

Speram sa o tina vremea tot asa!

 

 

ps: acum capturez filmul, o sa pun secvente pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D :P oaaau ce de mai multumiri.....ce-ati patit fratilor?? :D ;) multumesc si io soarelui ca si-a facut in sfarsit aparitia :laugh: :lol:

Suntem doar din Hot Wheels ! Oameni civilizati,bine crescuti,si pusi pe chef ! Doamne ajuta ca aparut soarele ! :cheers: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: Salut...acu am (re)descoperit topicul asta... noroc ca mi-ati reamintit voi (merit o palma dupa ceafa, stiu :laugh:)

 

Acum vin pozele de miercuri de la terasa.... cele din Etrusco mai dureaza -- pana-mi returneaza motobrandu haparatu'.... iar de la plimbare... e filmul pe DVD.. apropo, unde DVD-ul acum?? :cheers:

post-4559-1143270023_thumb.jpg

post-4559-1143270035_thumb.jpg

post-4559-1143270039_thumb.jpg

post-4559-1143270042_thumb.jpg

post-4559-1143270046_thumb.jpg

post-4559-1143270051_thumb.jpg

post-4559-1143270056_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata ...a fost super drumul ,gazduirea(Monica ai tai sunt super de treaba ). :laugh: ,vreme super,totul la superlativ ! Pacat de gratar ...ca tot la Mihailesti l-am mancat ! :cheers:

Protagonisti : HOT Wheels & friends !!! :lol:

P.S. Catelul se numeste Blackie si e fetita ( are 10 ani) :D ;)

RoCristea si Bubucaty...data viitoare nu mai plecati asa,ca sa va doara a doua zi funduletele :laugh:

Am mai bagat una cu ray....

post-8524-1143391853_thumb.jpg

post-8524-1143392020_thumb.jpg

post-8524-1143392056_thumb.jpg

post-8524-1143392088_thumb.jpg

post-8524-1143392155_thumb.jpg

post-8524-1143392259_thumb.jpg

post-8524-1143392332_thumb.jpg

post-8524-1143392369_thumb.jpg

post-8524-1143392408_thumb.jpg

post-8524-1143392451_thumb.jpg

post-8524-1143392492_thumb.jpg

post-8524-1143392538_thumb.jpg

post-8524-1143392644_thumb.jpg

post-8524-1143392685_thumb.jpg

post-8524-1143392785_thumb.jpg

post-8524-1143392824_thumb.jpg

post-8524-1143392871_thumb.jpg

post-8524-1143392933_thumb.jpg

post-8524-1143398678_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos a fost, da... daca aveam si eu motorul... uffff... Am ratat excursia la Dunare :cheers:

 

Data viitoare va fi muuult mai mistoo :laugh: horia va avea tobe zgomotoase, eu voi avea motor, poate va fi si Josephine.. sii. siiiii.... poate va avea si Larry roata mai groasa pe spate :laugh:

 

Si de asemenea..poate lasati fetele acasa data viitoare, sa putem culege in liniste branduse..si violete..si alte asemenea :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos a fost, da... daca aveam si eu motorul... uffff... Am ratat excursia la Dunare :cheers:

 

Data viitoare va fi muuult mai mistoo :lol: horia va avea tobe zgomotoase, eu voi avea motor, poate va fi si Josephine.. sii. siiiii.... poate va avea si Larry roata mai groasa pe spate :laugh:

 

Si de asemenea..poate lasati fetele acasa data viitoare, sa putem culege in liniste branduse..si violete..si alte asemenea :D

Sa culegem branduse ? Daaaaaaaaaaaaaaaaaaa :laugh: Larry nu-si pune roata,pana nu schimb eu tobele !!! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa culegem branduse ? Daaaaaaaaaaaaaaaaaaa :moto: Larry nu-si pune roata,pana nu schimb eu tobele !!! :moto:

 

Ma bucur ca v-ati simtit bine..Pacat de gratar k nu s-a concretizat nimic dar au fost buni micii de la Mihailesti ...Lasa Ray ca data viitoare vom zgudui orasul :moto: Dunarea ramane tot acolo :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Creatzo noi eram acolo din pacate a trebuit sa mancam in Mihailesti :moto: ....in fine in rest a fost super din ce imi aduc aminte, ca in rest au dat oamenii astia de baut la copii si numai tin minte.Bafta si sper sa mai mergem pe acolo mai la anu cu alta okazie :moto:.Drum bun!!!

Editat de dark_evil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da bun,bine ca va luati toti de roata mea :moto: :moto: ,daaaa gasesc io una mai groasa,si stiti ce? poate citesc fetele ca vreti sa fugiti de ele ca nu mai mancam noi mancare calda.Iar cu bautura,Stef cine putea sa te mai opreasca,erai asa de fericit ca ai ajuns la neamuri :moto: :moto: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da bun,bine ca va luati toti de roata mea :moto: :kali: ,daaaa gasesc io una mai groasa,si stiti ce? poate citesc fetele ca vreti sa fugiti de ele ca nu mai mancam noi mancare calda.Iar cu bautura,Stef cine putea sa te mai opreasca,erai asa de fericit ca ai ajuns la neamuri :moto: :moto: :moto:

E lasa ca iti vine si tie randul, incerc sa nu ratez distractia :moto: .Hai ca am un Gsxr in garaj daca vrei iti imprumut o roata sa te dai si mai mare :puke: poate asa mai faci si tu fatza :moto: .Bafta si la mai mare(roata) :kick: :box:

Editat de dark_evil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...