Sari la conținut

Iesiri Hot Wheels


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 584
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cred ca ai inteles gresit, era vorba de intalnire si de discutat ce facem pe 1 Mai.

Sorry "unii nu intelege", vom pune pe forum cateva idei pentru 1Mai.

Editat de dark_evil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca nu ne-am hotarat ce vom face de 1 mai . Poate la mare, poate prin Moldova, in functie de vreme. Vom mai discuta despre aceasta tema la intalnirile viitoare.

Pana miercurea viitoare va mai intalniti pe undeva ? Unde va intalniti deobicei ? :hurt:

Veniti sambata ?

Street-urile noastre nu sunt deloc suparacioase pe alte surate de-ale lor din alte categorii . Mai ales ca unor membrii ,,mai noi,, le bate inima cam tare cand vad o astfel de motoreta. :lol:

V-stromul .. nu este tocmai "out of the street" .... merge mai mut pe strada dar nu se compara cu o "vitejista" :eek:

Te asteptam cu drag in plimbarile noastre , doar sa-si revina vremea, ca nu mi-a placut azi deloc ca n-am putut ajunge la arc din cauza ploii :angryfire:

Sper sa nu mai ratez iesiri ... ca pe cea de la paltinu de saptamana trecuta :angryfire:

Editat de Levap
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Miercurea-Arc, Vinerea-Etrusco, Sambata si Duminica-drumetii prin tara, :angryfire: pe distante de max 300 km. In timpul saptamanii, ne mai vedem uneori seara, pe la diverse barulete sau la domiciliul unuia din membri.

 

P.S. V-Strom-ul este (dupa parerea mea) motocicleta ideala pentru orase aglomerate, pline de gropi si drumetii. Ai facut cea mai buna alegere! :angryfire:

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Miercurea-Arc, Vinerea-Etrusco, Sambata si Duminica-drumetii prin tara, :angryfire: pe distante de max 300 km. In timpul saptamanii, ne mai vedem uneori seara, pe la diverse barulete sau la domiciliul unuia din membri.

 

cam care este viteza cu care va plimbati ? stiu ca motorul meu poate destul de mult dar, sincer, fiind incepator prefer sa nu-l alerg prea tare si nu vreau sa va incurc .... in putinele plimbari pe care le-am facut am mers cam cu 100 (mai mult sau mai putin depinde de situatie)

 

P.S. V-Strom-ul este (dupa parerea mea) motocicleta ideala pentru orase aglomerate, pline de gropi si drumetii. Ai facut cea mai buna alegere! :eek:

 

Multumesc, si sunt de acord cu tine .... acum .... :angryfire: pentru ca la inceput, recunosc, ca l-am cumparat doar pentru ca am fost la locul potrivit in momentul potrivit. Mi s-a parut o oferta buna asa ca l-am cumparat. Din pacate l-am luat la sfarsitul lui august iar permisul a venit la inceputul lui noiembrie .... stii ce greu este sa ai "bestiutza" in garaj si sa stai sa te uiti la ea .... :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

,,cam care este viteza cu care va plimbati ? stiu ca motorul meu poate destul de mult dar, sincer, fiind incepator prefer sa nu-l alerg prea tare si nu vreau sa va incurc .... in putinele plimbari pe care le-am facut am mers cam cu 100 (mai mult sau mai putin depinde de situatie)''

 

Intodeauna, in afara localitatilor, viteza cu care ne deplasam se situeaza intre 80 - 120 km/ora( acolo unde este posibil ). Cine are chef sa alerge mai tare, o face de obicei pe cont propriu , pe distante scurte, dupa care ne asteapta si ne regrupam. In Bucuresti sau alte localitati, mergem foarte preventiv, in general cu viteza legala, asta pentru ca multi dintre noi avem copii acasa iar permisul de conducere sta mult mai bine in buzunarul nostru decat in sertarul celor de la Politia Rutiera! :angryfire:

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Bucuresti sau alte localitati, mergem foarte preventiv, in general cu viteza legala, asta pentru ca multi dintre noi avem copii acasa iar permisul de conducere sta mult mai bine in buzunarul nostru decat in sertarul celor de la Politia Rutiera! :angryfire:

:angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atunci va fi chiar bine daca o sa reusesc sa ies cu voi. Si eu sunt cam in aceeasi situatie si vreau sa ma intorc intreg acasa .... si sa ma bucur cat mai mult de mersul pe motocicleta. :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te'a facut musca, mah! :angryfire:

oricum, esti offtopic si te legi nu de subiect ci de anumite nimicuri din ce spun oamenii deviind discutia inspre flame'uri.. si acum hai sa le lasam oamenilor topicul, pls.

:angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu fiind musca,iar tu fiind ... ?!?!?

 

Lapte, de ce, te-ai gandit la altceva? :angryfire:

 

Apropo, daca vrei sa continuam discutia, o putem face ,,face to face'', vineri in Etrusco, nu de alta , dar uitandu-ma in ochii tai, te voi intelege mai bine, sper! Aici, pe forum, riscul e sa devin si eu IraSciBil, nu neaparat scris cu cele 3 majuscule!

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lapte, de ce, te-ai gandit la altceva? :angryfire:

 

Apropo, daca vrei sa continuam discutia, o putem face ,,face to face'', vineri in Etrusco, nu de alta , dar uitandu-ma in ochii tai, te voi intelege mai bine, sper! Aici, pe forum, riscul e sa devin si eu IraSciBil, nu neaparat scris cu cele 3 majuscule!

Ro lasa-l ca eu il pandesc de mult...e al meu primul

Nici nu va stii ce se intampla :angryfire:

 

Eu fiind musca,iar tu fiind ... ?!?!?

Ba revolutionarule...te-am avertizat sa nu te iei asa de oameni ...ca nu stii peste cine dai !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mwahahahahhaha,ne vedem in Etrusco ( @horiabt - vad ca la buchet esti tare :eek: , daca stiam ca ma pandesti m'as fi prezentat,de ce n'ai zis nimic?Sper sa apari deseara sa'mi dai ocazia de a vedea peste cine pana mea am dat,ok?)

 

 

 

 

 

 

Am voie cu gasca sau e musai sa viu singur ? :angryfire: :angryfire: :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mwahahahahhaha,ne vedem in Etrusco ( @horiabt - vad ca la buchet esti tare :lol: , daca stiam ca ma pandesti m'as fi prezentat,de ce n'ai zis nimic?Sper sa apari deseara sa'mi dai ocazia de a vedea peste cine pana mea am dat,ok?)

Am voie cu gasca sau e musai sa viu singur ? :hurt: :eek: :lol:

Deci,daca intrebi pe cineva din zona p-ta Alba Iulia de Oantza,o sa iti arate unde stau si unde ma gasesti...

Mai am niste case de amanet,giugiului,mosilor,...aaa sunt pe mosilor azi langa magazinul Nike,ma gasesti acolo daca vrei...Ma,niste amici mi-au zis ca nu meriti sa te bag in seama,ca sa ma gandesc la Irina,si la Axa,care sunt oameni deosebiti.... :angryfire: dar tu m-ai amenintat...lucru grav pt mine :angryfire: daca iti ceri scuze pe forum ,sunt dispus sa trec cu vederea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am voie cu gasca sau e musai sa viu singur ? :angryfire: :angryfire: :hurt:

 

Sa sti ca gasca mea e mai mare si mai puternica ca a ta, iar taticul meu il bate pe taticul tau ca are muschi tari ca fierul!

 

Sa revenim......esti de tot rasul, dar mai grav e ca tu nu realizezi asta! :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stricati topicul de plimbari si e pacat. :angryfire:

 

pe de alta parte, s'a ajuns la flame'uri, asa cum ziceam intr'unul din posturile mele anterioare.. si nu e numai irascibilul de vina, care se baga peste tot ca musca'n, ma rog, lapte, ci si horiabt care se inflameaza aiurea..

chill people!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Credeam ca e vb de oameni maturi aici! :hurt:

 

Deja vad ca a depasit gluma si eu una nu ma amuz.

Mihai cbr- urata nuanta!

 

Ce nu pricep eu, cum puteti de la ceva conflicte de pe forum sa va amenintati si chiar sa va doriti sa va aratati fortele. O sa ne vedem cu toii diseara si cred ca totul se va rezolva la un pahar de bere sau suc.

 

Si va rog terminati cu muschii si gastile ca am trecut cu totii de adolescenta. :angryfire:

 

Si btw- vedeti ca Etrusco e terenul meu de joaca :angryfire:

Editat de ninja_skija
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci,daca intrebi pe cineva din zona p-ta Alba Iulia de Oantza,o sa iti arate unde stau si unde ma gasesti...

Mai am niste case de amanet,giugiului,mosilor,...aaa sunt pe mosilor azi langa magazinul Nike,ma gasesti acolo daca vrei...Ma,niste amici mi-au zis ca nu meriti sa te bag in seama,ca sa ma gandesc la Irina,si la Axa,care sunt oameni deosebiti.... :angryfire: dar tu m-ai amenintat...lucru grav pt mine :hurt: daca iti ceri scuze pe forum ,sunt dispus sa trec cu vederea...

 

Si eu am avut o discutie scurta odata cu Irascibil. Nu e baiat rau. Nu va panicati de pomana, ca nu se merita. Apropos, ce nu inteleg eu nu ar fi motivul din care el se tot implica pe diverse discutii de pe acest forum. Intrebarea mea la el este cind si unde se plimba cu motorul?

 

Levap hai diseara in Etrusco sa ne cunoastem si noi. Ce zici? :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Levap hai diseara in Etrusco sa ne cunoastem si noi. Ce zici? :angryfire:

 

chiar intentionam sa trec pe acolo .... :angryfire: , pe la cat se strange lumea ? ca eu mai devreme de 20 nu pot

 

sper sa gasesc barul ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...