Sari la conținut

trebuia sa ... dar ...


Postări Recomandate

trebuia sa plecam sambata dimineata, dar am plecat sambata pe la 12 din Bucuresti

 

trebuia sa fie soare sambata, dar ne-a plouat din Curtea de Arges pana la Balea

 

trebuia sa ajungem la intrunirea posesorilor de Dominatoare langa Sadu, dar am ajuns in Sibiu

 

trebuia sa gasim repede cazare, dar ne-a luat 2.5 ore de umblat

 

trebuia sa dormim la cort, dar am ajuns la pensiunea Turist

 

trebuia sa ne plimbam prin tot Sibiul, dar am ajuns doar in Piata Mare si Piata Mica

 

trebuia sa ploua in toata tara duminica, dar a fost senin si soare

 

trebuia sa ajungem in Paraul Rece, dar am ajuns in Fundata

 

trebuia sa ajungem devreme in Bucuresti, dar am ajuns la 23.00

 

trebuia sa facem traseul

1. Bucuresti - Transfagarasan - Sadu (lacul cu intalnirea Dominatoarelor) - trasee

2. Valea Oltului - Bucuresti,

dar am ajuns pe traseul

1. Bucuresti - Transfagarasan - Sibiu

2. Fagaras - Poiana Marului - Zarnesti - Bran - Rucar - Campulung - Pitesti - Bucuresti

 

macar am facut ceva pozeee

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu era sa-i ratez. M-am luat dupa prima harta pe care au pus-o si deja ma plictisisem pina sa ajung la Raul Sadului. Semnal, OHA.....

Pacat ca n-ati ajuns si voi. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am plecat sambta la 12 deoarece vineri seara cand sa facem bagajele, ne-am uitat pe toate site.urile de meteo si ploua sambata pe unde mergeam noi iar duminica ploua in toata tara. asa ca nu am mai facut bagajele. dar sambata la 8 dimineata iar m-am uitat pe site.urile de meteo si MINUNE: sambata nu ploua pe nicaieri, ploua doar duminica in toata tara, asa ca am facut bagaje si am plecat.

ne-a plouat bine sambata intre Curtea de Arges si Balea, iar duminica ... numai senin si soare

Editat de doctoril
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne-am uitat pe toate site.urile de meteo si ploua sambata pe unde mergeam noi iar duminica ploua in toata tara. asa ca nu am mai facut bagajele. dar sambata la 8 dimineata iar m-am uitat pe site.urile de meteo si MINUNE: sambata nu ploua pe nicaieri

Invatatura de minte , NU AI CE SA TE UITI LA VREME , mai ales pe NET !

80% ii invers tot timpu fata de ce zic ei ...

 

Si noi am patit-o de cateva ori ... si am anulat campari peste noapte la cort , cica v-a ploua... si cand colo a fost senin toata noaptea.

 

Daca ii sa te ploua oricum te ploua , asa ca te echipezi frumos cu tot ce iti trebuie si ai plecat la drum !

 

Inca ceva , noi in 2007 am fost in tura de tara cu masinile (8 pers) ! Jumatate din noi nu au vrut sa plecam ca atunci era la televizor ca toata tara ii sub ape si numa coduri galbene si portocalii au vazut. Pana la urma am plecat dupa plan si in 2 sapt nu am prins mai mult de o ora de ploaie !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi Enduristii si Bogdan (Shadow) ne-am intors azi in Bucuresti.Chiar daca a plouat a fost o saptamana de neuitat.

O sa caut sa vad unde ati pus poze iar maine pun si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
am plecat sambta la 12 deoarece vineri seara cand sa facem bagajele, ne-am uitat pe toate site.urile de meteo si ploua sambata pe unde mergeam noi iar duminica ploua in toata tara. asa ca nu am mai facut bagajele. dar sambata la 8 dimineata iar m-am uitat pe site.urile de meteo si MINUNE: sambata nu ploua pe nicaieri, ploua doar duminica in toata tara, asa ca am facut bagaje si am plecat.

ne-a plouat bine sambata intre Curtea de Arges si Balea, iar duminica ... numai senin si soare

concluzia: uita-te la rubricile meteo, dar nu te lua dupa ele. daca ti-ai propus sa pleci, pleaca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...