Sari la conținut

teribilism sau ghinion?


devillsocks
 Share

Postări Recomandate

ora 21:30 -- :blink: dupa intersectia calea dudesti cu mihai bravu ...trecuti de intersectie 2 tipi pe un 600 rr honda alb (rezervorul) cu negru rstul...au ridicat-o pe o roata si a inceput sa tremure si au dat cu ea ...de pamant...din cate am auzit proaspat vopsita si cel de la ghidon naspa..pasagerul era ok,sau invers. nr BV 27 MSE .

post-39920-1247079978_thumb.jpg

post-39920-1247079994_thumb.jpg

post-39920-1247080029_thumb.jpg

post-39920-1247080085_thumb.jpg

post-39920-1247080152_thumb.jpg

post-39920-1247080200_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ora 21:30 -- :blink: dupa intersectia calea dudesti cu mihai bravu ...trecuti de intersectie 2 tipi pe un 600 rr honda alb (rezervorul) cu negru rstul...au ridicat-o pe o roata si a inceput sa tremure si au dat cu ea ...de pamant...din cate am auzit proaspat vopsita si cel de la ghidon naspa..pasagerul era ok,sau invers. nr BV 27 MSE .

 

ar fi bine sa nu te dai cu pasager pe o roata daca esti novice

dar am si eu prin cartier un vitezan de face broscute cu pasager si habar nu are sa se dea pe o roata.

se joaca cu oasele lor dar mai grav e ca motoreta poate sa omoare pe cineva cand o scapi......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa le trebuie... scuze ca-s rau da'... poate se mai satura si ei si altii asemeni lor de atata panarama; legile fizicii oricum functioneaza si vor functiona mereu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ora 21:30 -- :blink: dupa intersectia calea dudesti cu mihai bravu ...trecuti de intersectie 2 tipi pe un 600 rr honda alb (rezervorul) cu negru rstul...au ridicat-o pe o roata si a inceput sa tremure si au dat cu ea ...de pamant...din cate am auzit proaspat vopsita si cel de la ghidon naspa..pasagerul era ok,sau invers. nr BV 27 MSE .

De unde ai informatiile acestea ?

Nu de alta, dar ar fi pacat sa se puna in miscare masina de tocat aiurea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ora 21:30 -- :blink: dupa intersectia calea dudesti cu mihai bravu ...trecuti de intersectie 2 tipi pe un 600 rr honda alb (rezervorul) cu negru rstul...au ridicat-o pe o roata si a inceput sa tremure si au dat cu ea ...de pamant...din cate am auzit proaspat vopsita si cel de la ghidon naspa..pasagerul era ok,sau invers. nr BV 27 MSE .

 

Doctorul de pe ambulanta care l-a preluat pe unul dintre cei 2 si l-a dus la Pantelimon (la Bagdasar n-avem serv radiologic) spunea ca cei 2 ar fi facut slalom printre masini,pasagerul s-ar fi dezechilibrat si l-ar fi antrenat si pe pilot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oti fi si voi niste sfinti care nu vati dat pe`o roata niciodata aa ? si acuma veniti si criticati!

 

 

De unde ai informatiile acestea ?

Nu de alta, dar ar fi pacat sa se puna in miscare masina de tocat aiurea.

 

Too late :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ora 21:30 -- :blink: dupa intersectia calea dudesti cu mihai bravu ...trecuti de intersectie 2 tipi pe un 600 rr honda alb (rezervorul) cu negru rstul...au ridicat-o pe o roata si a inceput sa tremure si au dat cu ea ...de pamant...din cate am auzit proaspat vopsita si cel de la ghidon naspa..pasagerul era ok,sau invers. nr BV 27 MSE .

 

Daca au cazut din wheelie, codita de ce e intacta ? Sau a voblat la 'aterizare' ?

 

Doctorul de pe ambulanta care l-a preluat pe unul dintre cei 2 si l-a dus la Pantelimon (la Bagdasar n-avem serv radiologic) spunea ca cei 2 ar fi facut slalom printre masini,pasagerul s-ar fi dezechilibrat si l-ar fi antrenat si pe pilot.

 

Pare mai plauzibil, la cum arata motocicleta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De unde ai informatiile acestea ?

Nu de alta, dar ar fi pacat sa se puna in miscare masina de tocat aiurea.

 

 

referitor l ce??

la faptul ca s-a dat pe o roata si a cazut???

Am vbit cu vatmanul...a spus ca nu vrea sa spuna politiei...ca stiti si voi cum e cu martorul...a spus a venit tare si a inceput sa ii tremure..apoi a atins asfaltul..grav

 

 

nu a fost nici un alt autovehicul implicat...or fi facut si slalom,dar s-a cazut de pe o roata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand carene laterale de cbr 600 rr an 2004 :blink: , baii ... ghinion , parerea mea ca stuntul e facut sa fie practicat in locuri izolate , parcari , nu pe strazi si cu motoare facute pt asa ceva care se ridica la viteze m mai mici nu de la 60-70 in sus

 

 

insanatosire grabnica oricum !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

teribilism sau ghinion?!! nu bre, prostie crunta. Si geme Romania de totzi prostanacii astia, care sunt mai deshi ca paduchii latzi. Pe cat de handicapat e ghidonaru, pe atat de retard e pasageru. .(ca nu a stiut cat de imbecil e handicapatul pe care il juca cu manutzele pe shale).

 

PS: Imi bag peleul in sanatatea victimelor. Asa. .ca imi face placere la prostalai.

Editat de AK_Raptor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Perfect de acord...prostie crasa. Cum naiba sa te dai pe o roata cu pasager? Cand esti singur te dai si pe toba, dar asa sa fii putin responsabil. Eu unul recunosc nu m-am dat pe-o roata si nici nu simt nevoia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

teribilism sau ghinion?!! nu bre, prostie crunta. Si geme Romania de totzi prostanacii astia, care sunt mai deshi ca paduchii latzi. Pe cat de handicapat e ghidonaru, pe atat de retard e pasageru. .(ca nu a stiut cat de imbecil e handicapatul pe care il juca cu manutzele pe shale).

 

PS: Imi bag peleul in sanatatea victimelor. Asa. .ca imi face placere la prostalai.

al dreaq viteji/destepti/experimentati sau cum scrie la profilul tau ''experti'' mai sunt pe forumul asta. dak mai si omora pe cineva cred ca erai in stare sa l cauti sa i iei gatul. si-a facuto cu mana lui pt nebunie si a patito...soarta...nu a facuto pt a fi spurcat de catre mai multi ca tine de p'aci.

sanatate celor 2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut un motorist pe buc-ploiesti in zona petrom baneasa de langa podul de tren

wheelie printre 2 masini el era pe banda de pe mijloc(masinile peste 60km/h), s-a apropiat infricosator de mult de masina de pe banda 3 ...

 

stunts in locuri izolate nu in trafic, trebuie sa fi nebun, riscul de accident moto este foarte mare in general sa fi idiot sa-i cresti si tu procentul :S ...

 

nu am nimic cu oamenii pur si simplu nu-s de accord cu ei :blink:)

sa fie sanatosi si la punga grosi :laugh:

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca faceau in locuri izolate nu mai are cine sa ii vada. Poate totusi nu a vrut sa se ridice pe o roata, o fi bagat mana in gaz mai puternic si s-a ridicat singura, s-a speriat si gata tavaleala. Bine ca nu s-a terminat mai rau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oti fi si voi niste sfinti care nu vati dat pe`o roata niciodata aa ? si acuma veniti si criticati!

 

ai uitat sa-ti pui eticheta de pokemon. Sau tu aspiri la I N C O N S T I E N T? Never mind, you have the attitude... nu te lasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe toate drumurile, daca esti atent, vezi pe cineva cu vitezana pe o roata... asa ca de unde atata mirare ? :blink:

 

Viteza, dat pe o roata, mers la limita printre masini... : adrenalina :laugh: O pot face atata timp cat nu pericliteaza alte vieti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...