Sari la conținut

Turul Romaniei - Stafeta


Raducu
 Share

Postări Recomandate

Nu e vorba de vina. Noi vrem doar sa aflam ce se mai intampla, si cum o poza valoreaza cat 1000 de cuvinte... :lol: XEL da de stire cate ceva de tine si de stafeta ! Te asteptam cu nerabdare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 170
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am vb cu el ieri...stafeta e la vaslui.....cred ca o s-o duca la iasi sau la gheorghieni

cel mai bine o sa spuna el unde o sa mearga steagul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A zgariat cineva traseul stafetei pe harta Romaniei existenta in agenda aceea?

Mai exista cd-ul insotitor , s-au facut upgrade-uri cu pozele urmatoare?

Al 2-lea steag exista si el?

 

Ar fi tare misto sa mai vedem ceva poze cu stafeta si noii sai purtatori!

 

Bagati !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EU AM PRELUAT 1 STEAG

cd + agenda sunt

cred ca s-a pierdut la ploiesti (asa am inteles ) al 2 lea steag

 

 

poze am pus de la preluarea ei de catre mine

am desenat traseul si al mai scris cate ceva acolo in jurnal

sper ca o sa se tina si ceilalti de treaba

de la predare nu am poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai steaguri erau doua: unul rosu, pe care scria ceva cu "stafeta moto" iar celalalt, era un drapel obisnuit. Treaba e ca daca s-a pierdut cel rosu... s-a cam dus tot farmecul. Oricum, pe langa steag, trebuie sa existe si carnetelul, si CD-ul cu poze...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai............ drapelul cu stafeta-campania anti-accidente exista, agenda exista,

cd-ul l-am completat eu (de fapt e altul ca pe ala care l-am primit nu se mai putea inscriptiona) sunt poze in plus puse de mine

sper ca si ceilalti o sa faca la fel

deci totusi nu e grav ..........stafeta in sine nu s-a pierdut.........doar ati vazut pozele cu ce steag eram eu

sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca incep sa se piarda din ele ...

 

Nici nu a inceput bine stafeta.

 

Ar trebui sa nu fie inmanate macar de acum in colo primului motoretist beat care se arata interesat de asta.

 

Contacte prealabile pe forum sau phone .

 

Haideti sa luam asta in serios , poate insemna ceva la un moment dat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca drapelul stafeta, cel rosu, e intact, toate-s perfecte, ca un tricolor se gaseste :rolleyes:. SKidu se pare ca ai procedat ca la carte. Ma bucur ca e asa, speram sa apara si XEL si sa fie la fel de "constiincios". Incep sa cred ca misterul ce inconjoara stafeta tre'sa faca parte din culoarea actiunii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau să mă implic Âşi eu pt zona ArgeÂşului!!

Dar din păcate abia după 23 septembrie că am permisul suspendat!

Nu mă uitați!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi la Motomania se pare ca a fost reportaj cu intalnirea Bacau, si au aratat fugitiv si drapelul rosu si agenda. E probabil faza de care zicea S-Kidu. Am gasit si poze pe un topic al lui XEL, care a zis ca deoarece nu a putut ajunge la Constanta la intalnirea de acolo, a predat stafeta unui prieten, Mihai, care a mers acolo. Nu stiu daca si cui i-a fost predata la Constanta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da m-am vazut si eu cu tigara in bot.................nu au dat tot interviul (era mai interesant) dar macar bine ca au dat atat

sa speram ca va fi mediatizata treaba si la ceilalti purtatori

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand ajungeti in iasi vreau sa ma implic si eu !

 

asfalt uscat!

 

Te notez si pe tine in tabel! Cu siguranta ca va ajunge si la Iasi.

 

Eu sper totusi sa ajunga la toti cei care si-ai exprimat sprijinul pentru aceasta campanie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

singurul lucru cu adevarat absurd in povestea asta este ca aceeasta stafeta STA. in mod normal, si pentru frumusetea simbolului, ar trebui sa mearga non stop.

asa ca cine o ia sa se anunte de unde pana unde o duce si cel mult sa nu mearga noaptea. dar sa nu fie mai mult de o zi doua in care sa stea :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ceva ar fi frumos, dar e un ideal greu de atins. Nici eu nu as putea promite asa ceva, dar m-as stradui ca in cel mult weekendul viitor sa mearga mai departe. Oricum, important e sa ajunga in cat mai multe locuri, sa se consemneze cat mai multe evenimente pozitive, sa uneasca multi motoristi, si in final sa ajunga inapoi la noi, mai exact la Raducu.

Asteptam vesti privitor la statutul actual, ultima veste e ca un prieten al lui XEL, pe nume Mihai (sper sa nu gresesc), ar fi dus stafeta la Constanta. Dar nu stim altceva.

 

Ar fi fost minunat ca sa putem purta stafeta peste Transfagarasan in weekendul ce urmeaza, dar nu cred ca e posibil, daca nu stim nici unde este.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prieteni buni ....m-am implicat in acest proiect ...si imi pare bine....am purtat stafeta dupa mine cateva sute bune de km....si as lua-o din nou sa o duc in alta parte daca nu as intampina una din marile noastre probleme..........CEA FINANCIARA....deci de asta cateodata stafeta mai sta cate 1 saptamana sau 2 pe loc......

daca va mai ajunge stafeta prin zona si nu ar fi nimeni dispus sa o preia .....eu sigur ma mai bag inca o data............

si cea cunoscuta urare a mea.....:

SANATATE, VANT DIN SPATE SI .....ASFALT USCAT!

p.s. sper din tot sufletul sa-si indeplineasca telul si sa ajunga inapoi ( macar ce a mai ramas)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stafeta e la mine ... nu am sa o duc la tg secuiesc ci la gheorgheni ca sa am timp sa bag poze pe alt cd deci care se anunta la gheorgheni sa o dam cuiva din V tarii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stafeta e la mine ... nu am sa o duc la tg secuiesc ci la gheorgheni ca sa am timp sa bag poze pe alt cd deci care se anunta la gheorgheni sa o dam cuiva din V tarii

Asa zi, ca aveam emotii. Eventual da-i un pm lui raducu ca el are o lista de principiu de doritori din mai toate regiunile si se poate lua legatura cu ei, daca vin la gheorghieni. Si u uita sa faci poze si sa le postezi.

Spor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stafeta se misca , lumea se sperie de pomana .

Iar daca acum se afla in custodia Iasiului nu poate fi decat bine.

 

Vrem sa mai vedem poze de pe traseu .

Radu sau Zoli , daca puneti mana pe vre-o copie a cd-ului cu poze sa imi faceti si mie un duplicat , va rog .

Ne gasim noi sigur vara asta .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi doresc teribil sa vad pozele, sa citesc jurnalul... Abia astept sa se intample.

 

Eu abia astept sa vad in primul rand o implicare cat mai numeroasa din partea motociclistilor, si, nu in ultimul rand.. sa vad un reportaj la TV cu o parere obiectiv despre aceasta miscare, si de ce nu, cu rezultatele ei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...