Sari la conținut

EAST EUROPEAN MOTOR SHOW


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 170
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

in curand si poze....

 

"+"uri:organizare,motoare neturate noaptea la 3,zona superba

 

"-"uri:preturi la mancare mari(o ciorba de burta 11lei..),nu s-a respectat programul de pe afis intr-o oarecare parte(burnout la o anumita ora,honda museum??,concursul cu premiu honda hornet?!),si mai ales vremea care m-a ajutat sa-mi fac cort cu piscina si sa am lucrurile gata spalate pt imbracat la drumul spre casa=>am ajuns murat ..

 

 

Una peste alta nu regret,si as ami mereg inca o data in aceleasi conditii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai nou se poate merge la intalnire moto si cu tir-ul?sau doar caput tractor mai bine zis.se vede intr-o poza mai sus.sau e pe sosea?

In incinta au intrat si masini/utilitare, majoritatea deservind diversii comercianti, dar cred sa fi deranjat prea rau pe nimeni; oricum, raspunsul la intrebarea ta este "aparent da", se poate veni si cu TIR-ul. Eu unu' am inteles ca membrii clubului organizator, veniti din Germania, si-au trimis chopper-ele prin curierat pana aici.

Evenimentul a fost foarte bine organizat, si s-a vazut aportul MC-ului gazda, care a adus foarte multi membrii in folosul intalnirii de la Predeal. S-a vazut si efortul financiar: nu prea au fost lacune organizatorice majore. Ghinionul lor si al nostru ca a plouat asa de rau, cei aflti la distante mai mari fiind desdcurajati de prognoza meteo.

Ca sa fiu carcotas, dincolo de anularea anumitor evenimente anuntate, ce m-a deranjat la aceasta intalnire a fost descalificarea la concursul de baut bere a favoritului publicului ( altfel persoana care a insufletit multe concursuri si a dat sarea si piperul multor intalniri), din cauza micilor probleme pe care le-a avut acesta cu gazdele, dar invocand o scuza absolut aberanta (a varsat bere pe jos, asta in conditiile in care TOTI ceilalti concurenti au facut acelasi lucru).....TOTI cei prezenti (din care jumatate ii strigau numele) am vazut ca acel concurent a baut halbele in mai putin de jumatate din timpul celorlalti, si nimeni nu avea vreun dubiu asupra castigatorului.....trist moment dar asta este....

post-43563-1247412782_thumb.jpgpost-43563-1247412885_thumb.jpg

post-43563-1247412962_thumb.jpgpost-43563-1247412921_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru inceput doar doua filmulete.

Acum ma apuc de selectat poze si o sa le urc pe transfer.

 

http://www.youtube.com/watch?v=8SlEQI6IFHc

 

http://www.youtube.com/watch?v=6zrUBm57QIA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super filmul :lol:

 

 

am vazut can-am-ul la Rasnov, parcata langa ceva Varadero si un transalp parca, foarte bine arata!

 

ps: cu toti mobristii cu care ne-am intalnit pe drumul spre casa, au zis ca a fost super intrunirea si bine organizata, dar ploaia a cam stricat distractia.

 

cele bune.

Editat de Dan Cata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut can-am-ul la Rasnov, parcata langa ceva Varadero si un transalp parca, foarte bine arata!

 

ps: cu toti mobristii cu care ne-am intalnit pe drumul spre casa, au zis ca a fost super intrunirea si bine organizata, dar ploaia a cam stricat distractia.

 

cele bune.

 

eram mai multi ... dar erau impartite ... cum am ajuns , cum am gasit loc de parcare :lol: ... da era un kawa , un varadero , un aprilia atlantic , si mai erau cateva ... un fjr, vstrom ...etc :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cata lume asteapta poze... :) oare cate haine stau acum la uscat ??

 

* eu am 2 sarme pline :)

 

da' a meritat, ...mai merg si la anu', chiar in aceleasi conditii :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te-am vazut la stiri bre; asa sa te tot vad la stiri.... :lol:

pacat ca a plouat in halu ala....

 

* hehehe! ...bine ca mi-a luat baiatu' ala interviul cand abia ajunsesem, eram uscata si "coafata" :) ..daca ma prindea dupa vreo 3-4 ore, cred ca nu ma mai recunosteai :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari durilor de buzunar care asigurau impunator protectia la concert la cargo care s-au repezit sa linisteasca un copil de maxim 5 ani....care statea in primul rand, stia in mod cert versurile mai bine decat ei, si care se suise pe gardulet (pe bara de jos) ptr ca intrase pana la genunchi in noroi.

Noroc ca tatal lui era prea calm....si nu i-a tras pe rand peste gard pe duri. Sincer la o simpla privire, cred ca omu putea sa-i dea cap in cap pe toti cei 12 si apoi sa-i puna sa-i tina umbrela copilului.

In rest ....mi-a placut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...