Sari la conținut

EAST EUROPEAN MOTOR SHOW


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 170
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

lume multa, balamuc, ploaie si o droaie de mobre, am plecat pe la 7 si ca sa nu ma plictisesc am ales direchia cheile rasnoavei. belea mare ca in lo de10 minute (cat faeam cu crosul) am facut 4 ore... sa fac rost de pozele cu gsxr-ul la 11 noapta prin padure... hard nenica, noroc ca se mai auzea cevamuzica din tabara ca altfel dea trist rau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re 2 all

 

Super petrecere. Pacat ca a plouat in halul ala. Mi-au ramas 2 lucruri uscate din plimbarea asta : cortul si sacul de dormit(Slava Domnului!!!). Felicitari organizatorilor care s-au implicat in organizarea acestui eveniment.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super organizare, super petrecere, in ciuda faptului ca am ajuns acasa cu o tona de apa nu regret nici o secunda ca am fost acolo, as mai merge de 100 de ori tot in aceleasi conditii

 

cateva poze si de la noi... http://www.flickr.com/photos/gusterica_photos/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pozele de la strip-tease? ca nu vad nimica...

:laugh:

 

* bey, nu prea se vedea de la distanta aia unde ati stat voi, n-am vazut eu care eram mai in fatza (si am avut si zoom :laugh: ), ceatza densa, deh!

un lucru pot sa spun, au facut bine ca le-au inchis cu gard, ca altfel le devorau hienele...

 

P.S. frumoase exemplare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

excelenta atmosfera in timp ce cantau "True Mind" , ceatza , ploaie , penumbre , BRAVO Anna BRAVO baieti si ...

 

Keep Up The Good ROCK!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare intrunirea pacat de ploaie si de preturile la mancare exagerate in rest voie buna si distractie cat cuprinde.Cel mai mult mi-a placut faptul ca mobrele erau pazite 24/24 de ore asta da.In rest la cat mai mult editii si sa auzim numai de bine :laugh: anul viitor sper sa prindem o vreme mult mai buna :lol: in rest ce sa va zic astfalt uscat si cat mai multe intruniri de genu :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...