Sari la conținut

EAST EUROPEAN MOTOR SHOW


Postări Recomandate

domnul Balint:

post-36388-1247498691_thumb.jpg

 

la odihna:

post-36388-1247498807_thumb.jpg

 

inca treji:

post-36388-1247498900_thumb.jpg

 

cel mai fain popou:

post-36388-1247498971_thumb.jpg

 

ochi fremoshi:

post-36388-1247499055_thumb.jpg

 

alti oki fremoshi:

post-36388-1247499146_thumb.jpg

 

poarta stranutului:

post-36388-1247499243_thumb.jpg

 

o ungurele:

post-36388-1247500072_thumb.jpg

 

un betiv:

post-36388-1247500244_thumb.jpg

 

interesant...a:

post-36388-1247500479_thumb.jpg

 

caldura mare:

post-36388-1247501558_thumb.jpg

 

bere proasta si scumpa, da deh...greu gaseai alta:

post-36388-1247501668_thumb.jpg

 

 

 

PLUSURI: toate inafara de minusuri

 

MINUSURI:

- preturi nesimtite (poate ca e pre dur cuvantul da asta e adevarul...)

- monopol al unei beri proaste... :laugh:

- ospitalitate minima a organizatorilor fata de alte intruniri

- (multi vor injura acum) cam multi badigarzi ce faceau exces de zel

- premiul cu un Hornet nou a fost teapa sau l-am ratat eu?

- minciuni sfruntate si exagerari pe la tv, mai ales la numarul participantilor si al strainilor

- ploaie? dar ce, a plouat?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@domnul cu palarie din Brasov care m-ai cinstit cu palinca in timpul concertului Cargo, da un PM te rog. Respekt!

post-36388-1247501276_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 170
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

domnul Balint:

post-36388-1247498691_thumb.jpg

 

la odihna:

post-36388-1247498807_thumb.jpg

 

inca treji:

post-36388-1247498900_thumb.jpg

 

cel mai fain popou:

post-36388-1247498971_thumb.jpg

 

ochi fremoshi:

post-36388-1247499055_thumb.jpg

 

alti oki fremoshi:

post-36388-1247499146_thumb.jpg

 

poarta stranutului:

post-36388-1247499243_thumb.jpg

 

o ungurele:

post-36388-1247500072_thumb.jpg

 

un betiv:

post-36388-1247500244_thumb.jpg

 

interesant...a:

post-36388-1247500479_thumb.jpg

 

caldura mare:

post-36388-1247501558_thumb.jpg

 

bere proasta si scumpa, da deh...greu gaseai alta:

post-36388-1247501668_thumb.jpg

 

 

 

PLUSURI: toate inafara de minusuri

 

MINUSURI:

- preturi nesimtite (poate ca e pre dur cuvantul da asta e adevarul...)

- monopol al unei beri proaste... :laugh:

- ospitalitate minima a organizatorilor fata de alte intruniri

- (multi vor injura acum) cam multi badigarzi ce faceau exces de zel

- premiul cu un Hornet nou a fost teapa sau l-am ratat eu?

- minciuni sfruntate si exagerari pe la tv, mai ales la numarul participantilor si al strainilor

- ploaie? dar ce, a plouat?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@domnul cu palarie din Brasov care m-ai cinstit cu palinca in timpul concertului Cargo, da un PM te rog. Respekt!

asha e vlad au fost si minusuri multe dar pana la urma a fost frumos. una peste alta mi-a parut bine ca am fost cu tot cu ploaie, preturi, tranta, apa in cort si nu numai :lol:.

bafta :laugh:

Editat de stancu5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kontrast:

post-36388-1247507432_thumb.jpg

 

iulia..alba iulia...iulia:

post-36388-1247507490_thumb.jpg

 

vitezane...

post-36388-1247507571_thumb.jpg

 

pitzipoanca de intrunire (de la mare distanta...blur) [vrajala, eram prea beat ca sa pot face setarile corecte]:

post-36388-1247508023_thumb.jpg

 

eu asta visez...asta pictez...(blur):

post-36388-1247508314_thumb.jpg

 

blajin...(ce ne-ati mai ajteptat in bikerz otopeni...adiq vorbaretzii de forum...)

post-36388-1247508408_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HondaSan, intr-una din primele poze postate de tine e si o parte din grupul nostru :laugh:). Ti-am admirat jucaria in Petromul de la Ploiesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost concurs de custom sau nu?...

asta-i criminala!!!...cea mai misto dupa mintea mea...din ce-am vazut in poze...cine-i autoru'?...basty?

 

* n-a fost concurs de custom-uri, dupa parerea mea.. au fost prezentate cateva motociclete tunate.

singurul custom expus a fost asta (al lui Basty), n-avea CU CE sa concureze, a fost singurul exemplar. cu totul si cu totul special, iesit din tipare si fara pretentii de marci si componente cu valoare in bani. valoarea artistica si conceptul au intrecut orice asteptari (ale mele cel putin) Bravo, bey Basty!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* n-a fost concurs de custom-uri, dupa parerea mea.. au fost prezentate cateva motociclete tunate.

singurul custom expus a fost asta (al lui Basty), n-avea CU CE sa concureze, a fost singurul exemplar. cu totul si cu totul special, iesit din tipare si fara pretentii de marci si componente cu valoare in bani. valoarea artistica si conceptul au intrecut orice asteptari (ale mele cel putin) Bravo, bey Basty!

 

multumesc!

 

parerea mea despre intrunirea asta :

 

O mare teapa !

 

incepind cu chestia cu iron art competition pina la miss motorbike ...

nimeni nu si-a primit banii pe care i-au promis pe site-ul lor de prezentare .. doar o sapca un tricou si o sticla de vin ieftin de anul trecut .... ah si eu am mai primit o diploma pt cel mai bun "COPPER" .. deci unii din organizatori habar nu au cum se numeste .... peste toate astea " juriul " care trebuia sa decida sau sa imi critice mie munca era un belgian care nu auzise de constructori de motoare f mari din europa cum ar fi krugger , duckman , sau altii de talie mondiala ... probabil era vreun dentist sau ceva la ei in belgia...

 

oricum am ajuns cu munca mea de luni de zile acasa plina de noroi ... cu toate ca s-a oferit un artist super amabil pe nume aurelian mirea sa imi tina gratuit motorul la el in stand platit cu mii de bani , ca daca nu probabil era plin tot motorul de noroi

 

nu stiu de ce m-am asteptatat la mai mult ...

defapt ...

 

fata care a cistigat la miss motorbike la fel nu a primit banii pe motivul ca nu ar avea bani ....

 

datorita acestei intruniri in mod sigur eu nu ma voi mai obosi sa mai duc nicio motocicleta la niciun fel de eveniment de genul ....

 

 

 

basty

Editat de basty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc!

 

parerea mea despre intrunirea asta :

 

O mare teapa !

 

incepind cu chestia cu iron art competition pina la miss motorbike ...

nimeni nu si-a primit banii pe care i-au promis pe site-ul lor de prezentare .. doar o sapca un tricou si o sticla de vin ieftin de anul trecut .... ah si eu am mai primit o diploma pt cel mai bun "COPPER" .. deci unii din organizatori habar nu au cum se numeste .... peste toate astea " juriul " care trebuia sa decida sau sa imi critice mie munca era un belgian care nu auzise de constructori de motoare f mari din europa cum ar fi krugger , duckman , sau altii de talie mondiala ... probabil era vreun dentist sau ceva la ei in belgia...

 

oricum am ajuns cu munca mea de luni de zile acasa plina de noroi ... cu toate ca s-a oferit un artist super amabil pe nume aurelian mirea sa imi tina gratuit motorul la el in stand platit cu mii de bani , ca daca nu probabil era plin tot motorul de noroi

 

nu stiu de ce m-am asteptatat la mai mult ...

defapt ...

 

fata care a cistigat la miss motorbike la fel nu a primit banii pe motivul ca nu ar avea bani ....

 

datorita acestei intruniri in mod sigur eu nu ma voi mai obosi sa mai duc nicio motocicleta la niciun fel de eveniment de genul ....

 

 

 

basty

 

 

 

Meritai pe deplin sa castigi premiul cel mare...numai noi care suntem aproape unii de altii si tu stii la ce ma refer am vazut cata munca ai depus si cata daruire la acest motor...asta este...traim in romania si adevarata valoare nu o sa fie cunoscuta niciodata pe deplin orcum ai fost cel mai tare hai noroc si ne vedem curand la o bere :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re 2 all again

 

Vad ca se poarta faza cu plus si minus.... Eu is rezervat in afirmatii de genul asta. Daca ar fi sa pun intr-o ordine lucrurile care mi-au placut cel mai mult ar suna cam asa:

1. motocicleta lui Basti (am stat cam 45 de min pe langa ea si am cascat gura cu toate ca eu prefer supersport-urile). De cate ori ma uitam mai observam cate un detaliu de mare efect. Un singur lucru ar trebui revizuit la motocicleta aia si anume surburile de reglaj de la arcurile furcii fata (acum sunt carcotas) pt ca fac pariu ca s-a muncit al draq de mult la ea.

2. "H-ul" la body painting cand a fost intrebat ce vrea el sa vada... . Atat patima in glas... . :laugh:

3. Dusurile alea au fost de mare efect (eu unul le-am apreciat).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc!

 

parerea mea despre intrunirea asta :

 

O mare teapa !

 

incepind cu chestia cu iron art competition pina la miss motorbike ...

nimeni nu si-a primit banii pe care i-au promis pe site-ul lor de prezentare .. doar o sapca un tricou si o sticla de vin ieftin de anul trecut .... ah si eu am mai primit o diploma pt cel mai bun "COPPER" .. deci unii din organizatori habar nu au cum se numeste .... peste toate astea " juriul " care trebuia sa decida sau sa imi critice mie munca era un belgian care nu auzise de constructori de motoare f mari din europa cum ar fi krugger , duckman , sau altii de talie mondiala ... probabil era vreun dentist sau ceva la ei in belgia...

 

oricum am ajuns cu munca mea de luni de zile acasa plina de noroi ... cu toate ca s-a oferit un artist super amabil pe nume aurelian mirea sa imi tina gratuit motorul la el in stand platit cu mii de bani , ca daca nu probabil era plin tot motorul de noroi

 

nu stiu de ce m-am asteptatat la mai mult ...

defapt ...

 

fata care a cistigat la miss motorbike la fel nu a primit banii pe motivul ca nu ar avea bani ....

 

datorita acestei intruniri in mod sigur eu nu ma voi mai obosi sa mai duc nicio motocicleta la niciun fel de eveniment de genul ....

 

 

 

basty

Si chiar cand ma pregateam sa laud acest eveniment....basty mi-a distrus tot discursul.Dar la ce ai patit...ii inteleg sentimentele.

Oricum, DOMNULE Basty, ai niste maini tare dibace.Daca traiai dincolo de ocean....erai "in frunte".Asa....mai trebuie sa astepti cativa ani, din pacate :laugh:

 

Una peste alta, aceasta "intalnire" mie m-i s-a parut prima incercare din Romania (reusita) sa se ridice la standardele occidentale.Asta nu inseamna ca altundeva nu mi-a placut...sau ca nu ma mai duc....

 

Bafta

Editat de bikertibi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Meritai pe deplin sa castigi premiul cel mare...numai noi care suntem aproape unii de altii si tu stii la ce ma refer am vazut cata munca ai depus si cata daruire la acest motor...asta este...traim in romania si adevarata valoare nu o sa fie cunoscuta niciodata pe deplin orcum ai fost cel mai tare hai noroc si ne vedem curand la o bere :laugh:

 

multumesc inca o data ..

pai chestia e ca premiul l-am cistigat dar premiul nu a fost chiar ce laudau ei pe site ...

oricum a fost bine ca au vazut multi oameni ce pot face si probabil vor apela cu incredere la mine sa le fac designul la bike-uri .. in loc sa isi mai dea banii ce chinezarii in cataloage ...

 

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost o intrunire pe cinste nota :laugh: :laugh: Ce nu mi-a placut , au fost preturile , cum zicea cineva mai sus ,, NESIMTITE !! "

 

RESPECTE organizatorilor si la cat mai multe intruniri de astea ! ASFALT USCAT LA TOATA LUMEA !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc!

 

parerea mea despre intrunirea asta :

 

O mare teapa !

 

incepind cu chestia cu iron art competition pina la miss motorbike ...

nimeni nu si-a primit banii pe care i-au promis pe site-ul lor de prezentare .. doar o sapca un tricou si o sticla de vin ieftin de anul trecut .... ah si eu am mai primit o diploma pt cel mai bun "COPPER" .. deci unii din organizatori habar nu au cum se numeste .... peste toate astea " juriul " care trebuia sa decida sau sa imi critice mie munca era un belgian care nu auzise de constructori de motoare f mari din europa cum ar fi krugger , duckman , sau altii de talie mondiala ... probabil era vreun dentist sau ceva la ei in belgia...

 

oricum am ajuns cu munca mea de luni de zile acasa plina de noroi ... cu toate ca s-a oferit un artist super amabil pe nume aurelian mirea sa imi tina gratuit motorul la el in stand platit cu mii de bani , ca daca nu probabil era plin tot motorul de noroi

 

nu stiu de ce m-am asteptatat la mai mult ...

defapt ...

 

fata care a cistigat la miss motorbike la fel nu a primit banii pe motivul ca nu ar avea bani ....

 

datorita acestei intruniri in mod sigur eu nu ma voi mai obosi sa mai duc nicio motocicleta la niciun fel de eveniment de genul ....

 

 

 

basty

 

SUNT DE ACORD IN TOTALITATE CU BASTY -- O MARE TEAPA !!!

 

Citeam randurile scrise mai sus cu laude (poate o sa se lege unii si altii serios nu am nimik cu nimeni dar in general doar bucurestenii lauda aceasta intrunire ) si nu stiam cum sa incep sa imi exprim sentimentul fata de aceasta intrunire , dar Basty a facut-o cum nu putea nimeni mai bine .

S-au promis ,, sarea si piperul '' pana in ultima zi , sa se atraga cat mai multi participanti , sa se meraga pe profit cat mai mare . Sa spus ca se vor aduce .....si se vor face.......si vor fi ...... si ,, A FOST O MARE TEAPA ''

Dece a trebuit sa se promita si sa nu se faca mai nimik , dar absolut nimik ????? ..........................

DRAGI bikeri care laudati asa tare evenimentul , ce ati vazut la acest Festival moto , si nu ati vazut la alt festival bine organizat deja existent in tara ??? va raspund eu NICI O DIFERENTA !!!

 

Ce a mai spalat fata deja tarat in namol a festivalului au fost :

--- peisajul din jurul locatiei

--- organizarea clubului MC TRUST

--- Parcarea moto din fata cabanei Trei Brazi ( si asta a fost o intamplare pt ca atat era de rau locul pt corturi incat au fost nevoiti sa faca parcarea )

--- Pretul biletului ( in loc de 4.2 Ron ( 10 euro ) sau luat 30 ron , probabil sa nu isi auda vorbe mai urate , sau au gresit la transferul leu -- euro ??

--- Vremea , noroc ca a plouat si nu au venit mai multi bikeri ca doar cel de sus stie cum ar fi decurs lucrurile

--- Expozantii de motoare modificate - custom , in frunte cu Basty -- TOT RESPECTUL

 

Lucrurile care au facut ca acest festival sa nu isi merite absolut deloc numele de ,, Cel Mai Bun Show Moto din Europa De Est ''

--- Minciunile spuse de organizatori ( frate mai bine era o surpriza decat sa mintiti )

--- Preturile mari - Predeal Predeal da da in colo ( macar sa se fi meritat sa dai atatia bani )

--- Terasele organizate sub ori ce critica ( o umbrela la 10 mese , etc , etc )

--- Locatie Nasoala daca vre un organizator , ar fi stat cu cortul pe unde era locu de campare ...........................................

--- Nerespectarea programului promis .

--- Cum zicea un coleg mai sus ,, monopol de bere .... ''

 

Da intradevar a fost CEA MAI MARE INTRUNIRE DIN ROMANIA , si una dintre cele mai bine organizate , dar atat , nici o intrunire internationala mega extra .......... ca daca o luam asa si la Baietzii de la Turda , sau de la Zalau , sau de la Timisoara , vin straini dar nu sunt super internationale , si mega mari , pt ca ei nu au bani si tupeu sa minta atat lume , si sa nu se tina de promisiuni , ei promit doar ce pot sa faca , si de aceea intrunirea e de dimensiuni mai mici , din cauza numarului participantior .

EU CRED CA TOTI AU PLECAT CU O MICA sau MAI MARE DEZAMAGIRE IN SUFLET , pt aceste lucruri enumerate de mine mai sus .

 

INCA UN FESTIVAL ORGANIZAT DE LA A LA Z IN STIL PUR ROMANESC . PACAT !!!

 

In rest .........SA AUZIM DE BINE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc!

 

parerea mea despre intrunirea asta :

 

O mare teapa !

 

incepind cu chestia cu iron art competition pina la miss motorbike ...

nimeni nu si-a primit banii pe care i-au promis pe site-ul lor de prezentare .. doar o sapca un tricou si o sticla de vin ieftin de anul trecut .... ah si eu am mai primit o diploma pt cel mai bun "COPPER" .. deci unii din organizatori habar nu au cum se numeste .... peste toate astea " juriul " care trebuia sa decida sau sa imi critice mie munca era un belgian care nu auzise de constructori de motoare f mari din europa cum ar fi krugger , duckman , sau altii de talie mondiala ... probabil era vreun dentist sau ceva la ei in belgia...

 

oricum am ajuns cu munca mea de luni de zile acasa plina de noroi ... cu toate ca s-a oferit un artist super amabil pe nume aurelian mirea sa imi tina gratuit motorul la el in stand platit cu mii de bani , ca daca nu probabil era plin tot motorul de noroi

 

nu stiu de ce m-am asteptatat la mai mult ...

defapt ...

 

fata care a cistigat la miss motorbike la fel nu a primit banii pe motivul ca nu ar avea bani ....

 

datorita acestei intruniri in mod sigur eu nu ma voi mai obosi sa mai duc nicio motocicleta la niciun fel de eveniment de genul ....

 

 

 

basty

 

 

din pacate nu am reusit sa ajung la intrunire dar din poze mi-am dat seama din prima ca e facut de tine motorul ala! felicitari mane! sa ne auzim cu bine, cred ca cel mai probabil iti fac o vizita in august :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SUNT DE ACORD IN TOTALITATE CU BASTY -- O MARE TEAPA !!!

 

Citeam randurile scrise mai sus cu laude (poate o sa se lege unii si altii serios nu am nimik cu nimeni dar in general doar bucurestenii lauda aceasta intrunire ) si nu stiam cum sa incep sa imi exprim sentimentul fata de aceasta intrunire , dar Basty a facut-o cum nu putea nimeni mai bine .

S-au promis ,, sarea si piperul '' pana in ultima zi , sa se atraga cat mai multi participanti , sa se meraga pe profit cat mai mare . Sa spus ca se vor aduce .....si se vor face.......si vor fi ...... si ,, A FOST O MARE TEAPA ''

Dece a trebuit sa se promita si sa nu se faca mai nimik , dar absolut nimik ????? ..........................

DRAGI bikeri care laudati asa tare evenimentul , ce ati vazut la acest Festival moto , si nu ati vazut la alt festival bine organizat deja existent in tara ??? va raspund eu NICI O DIFERENTA !!!

 

Ce a mai spalat fata deja tarat in namol a festivalului au fost :

--- peisajul din jurul locatiei

--- organizarea clubului MC TRUST

--- Parcarea moto din fata cabanei Trei Brazi ( si asta a fost o intamplare pt ca atat era de rau locul pt corturi incat au fost nevoiti sa faca parcarea )

--- Pretul biletului ( in loc de 4.2 Ron ( 10 euro ) sau luat 30 ron , probabil sa nu isi auda vorbe mai urate , sau au gresit la transferul leu -- euro ??

--- Vremea , noroc ca a plouat si nu au venit mai multi bikeri ca doar cel de sus stie cum ar fi decurs lucrurile

--- Expozantii de motoare modificate - custom , in frunte cu Basty -- TOT RESPECTUL

 

Lucrurile care au facut ca acest festival sa nu isi merite absolut deloc numele de ,, Cel Mai Bun Show Moto din Europa De Est ''

--- Minciunile spuse de organizatori ( frate mai bine era o surpriza decat sa mintiti )

--- Preturile mari - Predeal Predeal da da in colo ( macar sa se fi meritat sa dai atatia bani )

--- Terasele organizate sub ori ce critica ( o umbrela la 10 mese , etc , etc )

--- Locatie Nasoala daca vre un organizator , ar fi stat cu cortul pe unde era locu de campare ...........................................

--- Nerespectarea programului promis .

--- Cum zicea un coleg mai sus ,, monopol de bere .... ''

 

Da intradevar a fost CEA MAI MARE INTRUNIRE DIN ROMANIA , si una dintre cele mai bine organizate , dar atat , nici o intrunire internationala mega extra .......... ca daca o luam asa si la Baietzii de la Turda , sau de la Zalau , sau de la Timisoara , vin straini dar nu sunt super internationale , si mega mari , pt ca ei nu au bani si tupeu sa minta atat lume , si sa nu se tina de promisiuni , ei promit doar ce pot sa faca , si de aceea intrunirea e de dimensiuni mai mici , din cauza numarului participantior .

EU CRED CA TOTI AU PLECAT CU O MICA sau MAI MARE DEZAMAGIRE IN SUFLET , pt aceste lucruri enumerate de mine mai sus .

 

INCA UN FESTIVAL ORGANIZAT DE LA A LA Z IN STIL PUR ROMANESC . PACAT !!!

 

In rest .........SA AUZIM DE BINE

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Cuvinte fara rost....

 

 

 

"Concursurile si premiile puse in joc va vor atrage in mod sigur atentia. Iron Art Competition, cel mai mare concurs de motociclete modificate din Romania, va beneficia de prezenta unui juriu international, iar premiile pentru primele trei locuri sunt de 1.000 de euro, 700 de euro si 300 de euro. Miss Motorshow va acorda un cec in valoare de 300 de euro celei mai frumoase femei ce se va inscrie la preselectia realizata in direct.........."

 

 

 

"In cadrul intrunirii vor exista sase puncte de alimentatie publica ce vor functiona non-stop, toate preturile practicate urmand sa fie echivalente cu cele ale unitatilor comerciale clasificate la 2 stele."

 

 

 

astea sunt promisiunile celor ce au promis marea cu sarea, o minciuna sfruntata..... a fost cineva care a incasat macar cei 300 euro??? sau macar motocicleta pusa la bataie??? banii ni s-au luat, dar pe ce??? si inca ceva... unitati comerciale clasificate la 2 stele ???? parerea mea ca 5 mici+1 bucata frigaruie= 36 lei :laugh: cam ustura la buzunar... totusi cred ca trebuia verificat din cand in cand si comerciantii existenti acolo...cred ca trebuia sa venim si cu mancarea in buzunar,bere foarte proasta,preferam "harghita" la sticla, ca doar de asta e intrunire nu?? :laugh: sa le luam banii la fraieri sau sa facem bani pe spatele lor...eu unu am ramas foarte dezamagit de intrunirea asta..cred ca a fost mai ok la CLUJ, parerea mea...dar ce mai conteaza ne-am simtit ca acasa... :lol:

toate cele bune, ASFALT USCAT ca la predeal am cam dus lipsa :D

post-28003-1247550113_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

<br />a fost concurs de custom sau nu?...<br />asta-i criminala!!!...cea mai misto dupa mintea mea...din ce-am vazut in poze...cine-i autoru'?...basty?<br />
<br /><br /><br />

 

Da,este lucrare Basty Machines,si a si luat potul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Cuvinte fara rost....

 

 

 

"Concursurile si premiile puse in joc va vor atrage in mod sigur atentia. Iron Art Competition, cel mai mare concurs de motociclete modificate din Romania, va beneficia de prezenta unui juriu international, iar premiile pentru primele trei locuri sunt de 1.000 de euro, 700 de euro si 300 de euro. Miss Motorshow va acorda un cec in valoare de 300 de euro celei mai frumoase femei ce se va inscrie la preselectia realizata in direct.........."

 

 

 

"In cadrul intrunirii vor exista sase puncte de alimentatie publica ce vor functiona non-stop, toate preturile practicate urmand sa fie echivalente cu cele ale unitatilor comerciale clasificate la 2 stele."

 

 

 

astea sunt promisiunile celor ce au promis marea cu sarea, o minciuna sfruntata..... a fost cineva care a incasat macar cei 300 euro??? sau macar motocicleta pusa la bataie??? banii ni s-au luat, dar pe ce??? si inca ceva... unitati comerciale clasificate la 2 stele ???? parerea mea ca 5 mici+1 bucata frigaruie= 36 lei :D cam ustura la buzunar... totusi cred ca trebuia verificat din cand in cand si comerciantii existenti acolo...cred ca trebuia sa venim si cu mancarea in buzunar,bere foarte proasta,preferam "harghita" la sticla, ca doar de asta e intrunire nu?? :laugh: sa le luam banii la fraieri sau sa facem bani pe spatele lor...eu unu am ramas foarte dezamagit de intrunirea asta..cred ca a fost mai ok la CLUJ, parerea mea...dar ce mai conteaza ne-am simtit ca acasa... :D

toate cele bune, ASFALT USCAT ca la predeal am cam dus lipsa :D

 

miss motorschow a prmit o oferta in loc de bani sa mai stea 2 zile la cabana acolo ( de parca cine ar mai fi vrut )

 

oricum nu se compara tot circul asta de intrunire cu un tirgu secuiesc , cluj etc ... vorba celui care a mai mentionat... best bike show in east europe ... cit de manelist tre sa fii sa o arzi asa ..

oricum ...

:laugh:

java script:add_smilie(":lol:","smid_24")

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...