Sari la conținut

DUMNEZEU SA L ODIHNEASCA


Postări Recomandate

NICI NU STIU CUM SA INCEP ASTAZI IN JURUL OREI 7 7.30 UNDEVA IN ORASUL BABADAG A AVUT LOC UN ACCIDENT IN CARE A FOST IMPLICAT UN PRIETEN AL CLUBULUI MOTO DIN TULCEA PE NUME BOGATU MARIUS ALIAS BOBY IN URMA CARUIA BOBY A DECEDAT.

 

IN LOC SA NE CERTAM SI SA NE BADJOCORIM ZILNIC EU PROPUN SA I ADUCEM UN OMAGIU CELUI CARE A FOST BOBY.....DUMNEZEU SA L ODIHNEASCA!!!!!!!

 

http://danube-rebels.myforum.ro/rip-boby-vt590.html

post-45620-1247640588_thumb.jpg

post-45620-1247640677.jpg

post-45620-1247641220.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP :laugh: :laugh:,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NICI NU STIU CUM SA INCEP ASTAZI IN JURUL OREI 7 7.30 UNDEVA IN ORASUL BABADAG A AVUT LOC UN ACCIDENT IN CARE A FOST IMPLICAT UN PRIETEN AL CLUBULUI MOTO DIN TULCEA PE NUME BOGATU MARIUS ALIAS BOBY IN URMA CARUIA BOBY A DECEDAT.

 

IN LOC SA NE CERTAM SI SA NE BADJOCORIM ZILNIC EU PROPUN SA I ADUCEM UN OMAGIU CELUI CARE A FOST BOBY.....DUMNEZEU SA L ODIHNEASCA!!!!!!!

 

http://danube-rebels.myforum.ro/rip-boby-vt590.html

 

Ma doare sufletul... A plecat din Predeal duminica, ploua urat, peste noapte a ramas in Ploiesti, nu a vrut sa vina pe la mine ca sa nu ma deranjeze, l-am dus la hotel pe el si prietena lui... Chiar cazuse cu motorul atunci, ploua si alunecase intr-un sens giratoriu care l-a surprins cu piatra cubica, sina de tramvai si-o gura de canalizare... Dumnezeu sa-l odihneasca.

Cum s-a intamplat accidentul?, pe mine m-a sunat varul meu su prietenul lui, nu putea sa vorbeasca prea mult, m-a sunat si m-a anuntat...

 

RIP, Boby!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
NICI NU STIU CUM SA INCEP ASTAZI IN JURUL OREI 7 7.30 UNDEVA IN ORASUL BABADAG A AVUT LOC UN ACCIDENT IN CARE A FOST IMPLICAT UN PRIETEN AL CLUBULUI MOTO DIN TULCEA PE NUME BOGATU MARIUS ALIAS BOBY IN URMA CARUIA BOBY A DECEDAT.

 

IN LOC SA NE CERTAM SI SA NE BADJOCORIM ZILNIC EU PROPUN SA I ADUCEM UN OMAGIU CELUI CARE A FOST BOBY.....DUMNEZEU SA L ODIHNEASCA!!!!!!!

 

http://danube-rebels.myforum.ro/rip-boby-vt590.html

 

 

Ares,nu se bucura nimeni ca ati pierdut un prieten...dar cind mai pui link-uri fii mai atent...unii nu le pot accesa si poate ne spune-ti si noua cum s-a intamplat...

Poate se pot trage invataminte,din ceea ce s-a intamplat...poate.

Eu personal nu l-am cunoscut pe Bogatu Marius,ce pot sa zic...Odihneasca-se in pace...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CE-TI E SI CU VIATA ASTA ! IN WEEKEND NE-AM DISTRAT IMPREUNA LA PREDEAL SI AZI DIMINEATA IL CAUTAM PRIN SPITAL SI MORGA . DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA IN PACE !

R.I.P. :laugh: :laugh:

post-14485-1247649847_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun sa ne intalnim motociclistii din Tulcea ,maine la ora 18 la PECO ,pentru a merge la Babadag sa aprindem o lumanare la locul accidentului si la capataiul lui .Familia nu are nimic impotriva sa mergem cu motoarele la inmormantarea lui care cel mai probabil va fi vineri ,ba chiar mai mult au spus ca-l vor imbraca in costumul moto .TRAGIC !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l odihneasca,pacat,se pare ca din nou unii platesc pentru o pasiune.

Condoleante familie si prietenilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost astazi un grup de motociclisti sa aprindem lumanari la locul accidentului si la capataiul lui ,ce ne-a marcat cel mai tare a fost faptul ca mama lui Bobi a respectat pasiunea fiului ei ,atata timp cat i-a pus alaturi de el in cosciug casca si manusile .RESPECT !

Pentru cei ce vor sa-l conduca pe Bobi pe ultimul drum ,ne intalnim maine la ora 11 la PECO .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

............................... :bounce: :rock: :moto: :lol:................................. .

 

 

RESPECTELE NOASTRE PT ETERNITATE BOBY...........FUCKERUL SI PRIETENII TAI....!!!!!!!!!...........................................,,SA NE PAZESTI DE ACOLO DE SUS'' PRECUM A ZIS MAMA TA!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AZI TE AM CONDUS PE ULTIMUL TAU DRUM................................................................................................................

 

ADIO BOBY!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 :bounce: :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A PLECAT UNUL DINTRE NOI...R.I.P. BOBY :bounce: :rock: SI DE ACOLO UNDE ESTI AI GRIJE DE NOI CEI CARE AM MAI RAMAS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...