Sari la conținut

Accident mortal pe Ion Mihalache


topo
 Share

Postări Recomandate

pe baiat il chema intr-adevar Laurentiu Constantinescu ! poseda o Suzuki Bandit . El a plecat simplu de la semafor iar la prima strada , un mos de aprox 70 de ani nu stia ca se acordeaza PRIORITATE !!!!! mosul era cu nevasta si fiica se duceau la mc. un mare incompetent care a nenorocit o familie peste 50 de prieteni apropiati , inclusiv pe cel care scrie ! atat politia cat si martorii , inclusiv vecinul lui care intr-adevar era la semafor in spatele lui AU SPUS CLAR ... NU ESTE VINA LUI LAURENTIU !!!! nu avea viteza , motocicleta ok , fara alcoolemie s.a.m.d. !!!

 

Am inteles ca unii motociclistii ar vrea sa-l insoteasca alaturi de noi si de familie pe Laurentiu pe ultimul drum!

maine (LUNI) la ora 1:45 se va pleca de la IML , vitan-barzesti spre cimtir! cine vrea , cine simte este bine venit sa ni-i se alature !

statea pe strada popisteanu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ingrozitor..... R.I.P..

eu de la accident incoa mi-am schimbat radical stilul de mers..is cu ochi si la ceafa!!

care prioritate? franez, ma uit de 15.000 de ori sa vad vine au ba vreo masina..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l ierte! A fost un baiat de nota 10 ! A murit pe nedrept, uitandu-ma la locul accidentului (stau in zona). Viteza nu avea, deoarece abia plecase de la semafor, iar prietenii lui apropiati mi-au spus ca avea echipament full. Problema e ca nu exista echipament care sa-ti protejeze ficatul, din cate stiu eu. Laur a fost constient pana la spital.

Soferul nu s-a asigurat nicio secunda. Unde mai pui ca si bause... Daca tot a tras la masea, macar de conducea cu ochii in patru!!

Pacat! Odihneasca-se in pace... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum adica omori un om si primesti 2 ani cu suspendare?Atat valoreaza o viata luata?

Puscarie 15-20 ani ca sa nu iesi mai devreme de 10.Atunci se va linistii toata lumea indiferent ca sunt soferi sau motociclisti.

Nu frate

Sincer si 10-15 ani mi se pare un pic pentru viata unui om. (depinde de decedat)

 

pana nu isi face omu dreptate singur nu se va face mare lucru

Nu cred ca mai va dura mult in tara asta

 

Dumnezeu sa il odihneasca in pace!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu avea echipamentul pe el !

in cazul in care se rupea doar ficatul mai exista o sansa pentru scumpul nostru prieten , insa soarta a fost sa se rupa chiar colicistul ! astfel , preaiubitul nostru Laurentiu ne-a lasat sa ii purtam coroanele de flori !

mii de multumiri celor 2 motociclisti care au venit si pacat ca au patit si ei ce au patit (motoare calate , fierte , ceva de genu ...)

 

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace

 

si Laure ... nu uita PRIETENII NU TE VOR UITA NICIODATA !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mii de multumiri celor 2 motociclisti care au venit si pacat ca au patit si ei ce au patit (motoare calate , fierte , ceva de genu ...)

 

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace

 

Nu aveti pentru ce sa ne multumiti, cat despre motoare... se fac. al meu nu are nimic, iar la kawa a cazut distributia...

 

 

Speram sa ne intalnim altfel, nu asa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

platosa de motocross

 

Corect. Plus ochii in patrumii.

Mesaj completat

Este ingrozitor cat de multi (desi stiu ruleta asta ruseasca) prefera sa se plimbe fara nici o protectie (pe langa casca), dintr-un sentiment eronat total ca au protectie divina. .numai dintr-o lene si comoditate ancestrala sa-si puna o protectie pe ei. .ca e, . .prea cald. Daca e prea cald pentru protectii, e prea cald si pentru moto. Asta e ideea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...