Sari la conținut

prima intalnire ktm din ro


atillas
 Share

Postări Recomandate

ptr exc-uri am fost sambata si am definitivat traseul..va fi o tura super faina cu muuulta linie de creasta,urari pe rauri etc..startul se va da sambata dimineata pe la ora 9..ptr vineri avem o proba super-speciala,de urcat/coborat unde se vor lungi mainile pana la genunchi dar pe coborare o sa isi revina la normal :makeout: :wink: :D ..daca nu se incadreaza ptr vineri o bagam duminica dimineata asa de despartire..

Mesaj completat

vesti bune..am reusit sa obtin tabara de vara din vecinatatea locului initial de campare,ceea ce inseamna ca avem un spatiu inchis complet cu gard ,de vreo 10.000 de mp,cu acces la bucatarie,dusuri,curent si apa curenta..

locatia exacta:traversati orasul brezoi spre voineasa si la 3 km dupa oras vor fi benzi KTM iar locatia este pe sensul de mers spre voineasa pe partea dreapta..tabara se deschide vineri la 9 dimineata..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna bestial... De-abia astept sa ne dam, sa ne petrecem si sa ne si cunoastem. 

am uitat ceva esential..bere rece la 350 m de tabara.. :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper ca a ajuns toata lumea cu bine acasa :D daca aveti ceva poze dati-le drumul in lume ! Toata stima organizatorilor, si imi pare rau ca nu l-am mai prins pe Stef sa imi iau la revedere de la el, dar aveam jumate de harta de derulat pana acasa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am avut de toate:vreme super,concerte,artificii,hamsii cu bere,parada moto si demonstratii,foc de tabara+tuci cu tocanita,companie excelenta..multumesc tuturor care au participat(chiar daca am fost doar ajutor de organizator)

astept si eu de la piti&co pozele

Editat de atillas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Or sa vina si pozele.....doar ca deocamdata suntem cam obositi/euforici. :D

 

O sa apara si un articol despre intrunire intr-una dintre revistele de specialitate de la noi. Cel putin asta e promisiunea.

Va tin la curent si o sa postez un link cu respectivul articol dupa ce e gata.

 

Stie careva: Ce televiziune filma pe acolo la parada. Ca stiu ca era televiziune locala si poate facem rost de ceva filmare mai profii.

 

Stef sau careva din trupa de Valcea....nu stiti nimic?

 

In rest chiar a fost frumos.......multumiri tuturor participantilor si multumesc ca nu a-ti stricat tabara si nu au fost probleme la predarea cheilor. :D

 

Dat fiind faptul ca bugetul a fost 0 (zero) eu zic ca a iesit super bine.

 

Salutare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Or sa vina si pozele.....doar ca deocamdata suntem cam obositi/euforici. :D

 

O sa apara si un articol despre intrunire intr-una dintre revistele de specialitate de la noi. Cel putin asta e promisiunea.

Va tin la curent si o sa postez un link cu respectivul articol dupa ce e gata.

 

Stie careva: Ce televiziune filma pe acolo la parada. Ca stiu ca era televiziune locala si poate facem rost de ceva filmare mai profii.

 

Stef sau careva din trupa de Valcea....nu stiti nimic?

 

In rest chiar a fost frumos.......multumiri tuturor participantilor si multumesc ca nu a-ti stricat tabara si nu au fost probleme la predarea cheilor. :D

 

Dat fiind faptul ca bugetul a fost 0 (zero) eu zic ca a iesit super bine.

 

Salutare!

este vorba de VTV,o televiziune locala,iar moderatorul e prieten bun cu noi(a realizat filmul ptr emd 3)asa ca nici o problema sa facem rost de filmare..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Salut!

 

Asa cum au promis baietii de la Motociclismo in nr. pe septembrie al revistei Motociclismo la pg. 14 se gaseste o mica "povestire" despre intalnirea KTM (KTMeet 09 Brezoi). Si eu mi-am luat azi revista sa o pun la colectie.

 

Revista se gaseste cam greu pe tarabe deocamdata dar merita cautata.

 

Spor la citit!

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...