Sari la conținut

A Inceput Sezonul


orestte
 Share

Postări Recomandate

al meu sta in tudor, din pacate nu in garaj. daca stiti ceva garaj prin tudor, poate ne cuplam sa fiu si eu mai linistit.

mai am un prieten care a terminat anul asta la UMF si are un bandit rosu din '96. sta in tudor, t20.

caline tu ai semnul de incepator pe numar? vazusem un bandit negru cu lamaia

L-am vazut si pe ala rosu.

Da, eu is cu mamaliga :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 549
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare.

 

Sunt Catalin si am avut un vfr, acum nu mai am decat o bicicleta :burnout:.

Cum am vazut ca azi se vorbeste in predilectie despre suzuki bandit, am zis hai sa postez si eu.

Deci durerea mea este urmatoarea: as vrea sa vad cum e pe un bandit dar nu cunosc nici un posesor.

Deci ar exista vreo posibilitate ca unul din voi, posesorii de bandit sa ma ia si pe mine la o plimbare mica, sa vad care e senzatia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl: La un raspuns de asta speram si eu.

Dupa plimbare putem sta la bere, ca si asa ai zis ca nu ai mai baut de mult una, sa nu ii uiti gustul :burnout: .

Un nr de telefon sau un messenger, ca eu stau mai toata ziua online, ca sa vorbim fara sa stresam lumea aici pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

SALUT ,,,,ADI din iasi.... tocmai am cumparat BMW-UL F650 CS de la oreste din curte..... si am un picior cu probleme :) ... abia astept sa ne vedem la fundatie....si daca cineva mai vrea sa stam de vb ma gasiti la pm adi_passs :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut , ma numesc sebastian tincu,am 29 de ani,si anul acesta mi-am indeplinit un vis din copilarie...,iar acum ma bucur de el pe spinarea unei kawasaki ninja zx9r.ador drumetiile,iar cel mai bine ma simt in afara orasului, din pacate serviciul nu imi da prea mult timp liber sa ma pot bucura de motor,dar atat cat este caut sa imi satisfac nevoia de adrenalina si libertate. VA salut pe toti,asfalt ....asa cum il vreti voi si sa fim sanatosi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut , ma numesc sebastian tincu,am 29 de ani,si anul acesta mi-am indeplinit un vis din copilarie...,iar acum ma bucur de el pe spinarea unei kawasaki ninja zx9r.ador drumetiile,iar cel mai bine ma simt in afara orasului, din pacate serviciul nu imi da prea mult timp liber sa ma pot bucura de motor,dar atat cat este caut sa imi satisfac nevoia de adrenalina si libertate. VA salut pe toti,asfalt ....asa cum il vreti voi si sa fim sanatosi.

 

 

ai WAK la numar?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai noroc, am observat ca e normal ca orice nou venit sa se afirme aici...Alex ma numesc si am un kawasaki zx 6r 2008 negru.

 

Asfalt uscat !!!

 

am uitat, pt cei care ii intereseaza id: boicu_alex_k1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Va salut din nou... si am ajuns printre randurilor oamenilor mai "normali" ... sa ma mandresc si cu noua mea achizitie.. o Honda CBR 600 FX.. sorry pentru claritatea pozelor dar sunt primele poze facute la ea in garaj cu telefonu !!!

post-24787-1221299833_thumb.jpg

post-24787-1221299850_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut din nou... si am ajuns printre randurilor oamenilor mai "normali" ... sa ma mandresc si cu noua mea achizitie.. o Honda CBR 600 FX.. sorry pentru claritatea pozelor dar sunt primele poze facute la ea in garaj cu telefonu !!!

 

 

de ce FX? si nu f4?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

salut....ma numesc Ciprian si sunt..... :disappointed: :

 

 

- posesorul unui suzi SV 650 galben (a fost al lui Luck)

- incepator (am permis de 3 saptamani....si doar 800km pe 2 roti)

 

 

va doresc: NICI UN NOU POST IN TOPICUL ''ACCIDENTE''!

 

asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut....ma numesc Ciprian si sunt..... :disappointed: :

 

 

- posesorul unui suzi SV 650 galben (a fost al lui Luck)

- incepator (am permis de 3 saptamani....si doar 800km pe 2 roti)

 

 

va doresc: NICI UN NOU POST IN TOPICUL ''ACCIDENTE''!

 

asfalt uscat!

 

Bine ai venit Cipriane ! Sa il porti sanatos si sa te poarte si el sanatos, cum m-a purtat si pe mine ! :(

Cand ne intalnim sa mergem la o plimbarica?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit Cipriane ! Sa il porti sanatos si sa te poarte si el sanatos, cum m-a purtat si pe mine ! :disappointed:

Cand ne intalnim sa mergem la o plimbarica?

 

 

inca sunt la stadiul singuratic.... :(

 

 

dar smb ....duminica...vedem noi

 

 

am vazut ca baietii se baga la o plimbarica smb pana la roman..3 iazuri...daca nu am treaba am sa fiu si io p-acolo.

 

Anyway... see you soon!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si bine v-am gasit!

Numele meu este Calin si sunt posesorul unei Honda CBR 600 F3. Ne vom vedea prin Iasi...cat ne va mai permite vremea.

Pana atunci sa auzim numai de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
There's a new bike in town !

 

M-am luat astazi cu "planificarea" iesirii si am uitat sa te felicit pentru achizitie.

O fac acum si iti doresc sa ai parte de ea cit mai multi kilometri, fara incidente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...