Sari la conținut

A Inceput Sezonul


orestte
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 549
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut....Sunt Mihai....nou venit in iasi ...sunt student aici....Am un GSX-R 600 SRAD pe care o sa-l aduc duminica aici de la Piatra si poate o sa ma primiti si pe mine in gasca voastra......numai bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut....Sunt Mihai....nou venit in iasi ...sunt student aici....Am un GSX-R 600 SRAD pe care o sa-l aduc duminica aici de la Piatra si poate o sa ma primiti si pe mine in gasca voastra......numai bine...

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu trec aproape in fiecare seara prin fundatie si nu e nimeni ....

multi se lauda ca ies, dar ies doar de ochii lumii

lumea in general se aduna in fiecare zi, adevarat, insa cand o sa fie mai cald april/mai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Salut tuturor,

 

Numele meu este Andrei Iulian, iesean, 27 ani.

Dupa cum banuiti, sunt nou pe aici, si incepator intr'ale motoarelor.

Prima mea jucarie e un Lifan Enduro de 125 rolleyes.gif, cu care sper sa invat cum si cu ce se mananca "arta" motociclismului:P

Well, ca meserie, sunt grafician & webdesigner, asadar, daca pe viitor, va fi nevoie de ajutor in domeniu (pt organizari evenimente, etc,), va stau cu bucurie la dispozitie pentru o mana de ajutor.

 

Va salut cu respect,

 

Iulian ( aka Cyba )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor,

 

Numele meu este Andrei Iulian, iesean, 27 ani.

Dupa cum banuiti, sunt nou pe aici, si incepator intr'ale motoarelor.

Prima mea jucarie e un Lifan Enduro de 125 rolleyes.gif, cu care sper sa invat cum si cu ce se mananca "arta" motociclismului:P

Well, ca meserie, sunt grafician & webdesigner, asadar, daca pe viitor, va fi nevoie de ajutor in domeniu (pt organizari evenimente, etc,), va stau cu bucurie la dispozitie pentru o mana de ajutor.

 

Va salut cu respect,

 

Iulian ( aka Cyba )

salut Cyba

cati mai multi km fara incidente, ca sa vezi cu ce se mananca motociclismu trebuie sa bagi kilometrii :)

Editat de orestte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

celor de la MC TRUST le doresc (si le dorim) mult succes in organizarea evenimentului si in reusita lui!! 67.gif celorlalti, ce s-au "lipit" la aceasta petrecere, si nu stiu decat sa "saboteze", nu fac decat sa le raspund!

recunosc ca pt mine au trebuit sa treaca cativa ani ca sa-mi dau seama cu cine vorbesc. sper ca nu toti sa fie asa "idealisti" ca mine! rolleyes.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'le dorim'? In numele cui doresti chestia asta? In numele 'fratiei motoarelor'? In numele PNL MC? Sau te-ai erijat din nou in purtatorul de cuvant al motociclistilor ieseni?

celor de la MC TRUST le doresc (si le dorim) mult succes in organizarea evenimentului si in reusita lui!! 67.gif celorlalti, ce s-au "lipit" la aceasta petrecere, si nu stiu decat sa "saboteze", nu fac decat sa le raspund!

recunosc ca pt mine au trebuit sa treaca cativa ani ca sa-mi dau seama cu cine vorbesc. sper ca nu toti sa fie asa "idealisti" ca mine! rolleyes.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'le dorim'? In numele cui doresti chestia asta? In numele 'fratiei motoarelor'? In numele PNL MC? Sau te-ai erijat din nou in purtatorul de cuvant al motociclistilor ieseni?

nu vrei sa fii tu purtatorul de cuvant al motociclistilor ieseni ? si-asa esti buna de gura...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Tot astept sa dati tonul.

Eu gata nu mai rezist...ma duc sa iau banditul de coarne. Toata iarna am adunat echipament si acuma stau ca pe ace. Ne vedem in trafic...nu treceti de mine foarte aproape ca ma emotionez :lol:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu unul astept sa se duca zapada de tot de prin curte ca sa pot schimba una alta pe la motor dupa care astept doar vreme frumoasa. Din pacate saptamana viitoare iar se raceste asa ca numai in luna martie nu suntem la cum a fost vremea pana acum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...