Sari la conținut

A Inceput Sezonul


orestte
 Share

Postări Recomandate

eee salut negerestiul am fost acolo ... simona va saluta si ea

 

imi pare bine de cunostinta!

in 2 sapt, max, ne intalnim prin iasi, vin sa ma plimb cu motoru..

posibil sa venim mai multi, e cazul sa ne cunoastem vecinii..

va salut pe toti! si pe simona m.

bafta multa! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 549
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salut!

sunt Dani, am 27 de ani si sunt din Pascani.

serviciul m-a dus departe de casa:2004-Tr. Magurele, 2005, 2006-Alexandria si acum sunt in Giurgiu.

Ma bucur sa vad cum va adunati si as vrea sa tinem legatura pentru cand mai vin pe acasa, poate ne intalnim sa va cunosc.

 

aveti grija de voi si de ce care n-au grija de voi

bafta multa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va saluta Piatra Neamtul, aici prin mine ca purtator de cuvant.

Intrebare: voi in weekendurile cu motogp va intalniti pe undeva pt vizionat cursele? Suntem cativa bikeri pe aici care am face o plimbare pana in Iasi si ar fi o ocazie frumoasa sa mai ''socializam''.

Bafta la toti si un sezon fara evenimente nedorite

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari la lume!!

am un bebelus nou, asa de frumos,gsx r600 din 2000, preparat sport...

mai ramane sa-mi recuperez permisul, vinerea asta.. :nono: ..si sa-mi fac actele ;)

pt piatra-neamt, salut colegii!

asfalt uscat!

Editat de MAD KAW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Va salut pe toti.

Ma numesc Dan am 31 ani si sunt inginer mecanic. Am o Honda CBF 600 S si permis cat. A din sept. 2007.

 

Vad ca suntem foarte putini aici. Eu mai stiu cel putin cinci motociclisti in Iasi.

Chiar daca e sfirsit de sezon, ma prezint si sper sa ne vedem in oras cit mai curind, chiar daca asta poate inseamna....la primavara.

 

Pina atunci, poate ne mai cunoastem.

 

Numai bine.

 

post-23835-1195067597_thumb.jpgpost-23835-1195067642_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut toata lumea pe doua rotzi din iasi si din RO. Eu sunt din husi-vaslui ma numesc mihai prietenii imi spun PAF si am un cbr.Datorita anotimpului va fi greu sa ne intalnim prea curand dar sper sa treaca iarna cat mai repede ca parca nu mai am rabdare. DRUMURI CAT MAI LINE SI CURATE sau opusul .depinde ce isi doreste fiecare :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salut toata lumea pe doua rotzi din iasi si din RO. Eu sunt din husi-vaslui ma numesc mihai prietenii imi spun PAF si am un cbr.Datorita anotimpului va fi greu sa ne intalnim prea curand dar sper sa treaca iarna cat mai repede ca parca nu mai am rabdare. DRUMURI CAT MAI LINE SI CURATE sau opusul .depinde ce isi doreste fiecare :finger:

salutari ... si eu tot husean sunt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Emi ma numesc si am o aprilica rsv r ... :crack:

Apropo e de vanzare!

 

Jumatate de an si gata? Te-a si plictisit? Sau iti iei Y2K ca sa fie fortza la greu? Apropo...mai ai toba originala aprilia racing. Am vazut pe cineva care si-a pus una pe o honda ca a mea si arata bine. U ce spui?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hello ma numesc ALEX aka Chucky, am 23 de ani sunt din IASI si conduc un RIEJU RS2 MATRIX. Nu stiu daca e locul meu sa raspund aici dar cu aceasta ocazie vreau sa va salut... parerea mea este sa incep cu o clasa mai mica pana ajung la una mai mare :crack: sa ma sui direct pe una de 600CC e cam riscant :crack: mai incet ca e mai dragut :crack:.. bafta !

 

PS: caut si eu un garaj undeva prin centru(contra cost) am vazut ca mai sunt vreo 2 motociclete pe aici care stau in frig...poate reusim sa le tinem sub acelasi acoperis eu unde o tin acum e ok din anuminte puncte de vedere faza e ca deja am cateva zgarieturi pe ea ca nimeni nu este atent pe acolo!

post-24787-1199342920_thumb.jpg

Editat de Chucky_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut cu respect din ardeal...o mica intrebare, daca nu deranjeaza pe nimeni...as vrea ca anul acesta sa vin si eu pe la voi, in vizita...si ma gandeam ca poate ma puteti "agatza" in viitor sa nu nimeresc prin "bombe", si aici ma refeream la hoteluri, baruri, una-alta. Multumesc anticipat, un an nou, fara incidente va doresc, numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai... io stiu... ce aveti voi specific. orice. dar cand vrei sa vii man?

 

Draga prietene...la noi specific in zona ar fi ceva d`ale gurii si ceva alcool...dar tu, ca-mi esti simpatic iti aduc niste bujii :wink:

 

Pai, am fost si anul trecut prin iunie parca...am venit pe Praid si am facut cheitzele bicazului si am ajuns pana in Pascani, si de acolo am mers spre Borsec la intoarcere...oricum, mentinem legatura.

Editat de AirNike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal..te asteptam..cind ai de gind??.. sunt zone faine pe aici.. :wink:

 

 

..aa.. scuze, sa ma prezint: marius, superincepator!!!!..:-)

 

 

Va salut cu respect din ardeal...o mica intrebare, daca nu deranjeaza pe nimeni...as vrea ca anul acesta sa vin si eu pe la voi, in vizita...si ma gandeam ca poate ma puteti "agatza" in viitor sa nu nimeresc prin "bombe", si aici ma refeream la hoteluri, baruri, una-alta. Multumesc anticipat, un an nou, fara incidente va doresc, numai bine.

Editat de yogi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal..te asteptam..cind ai de gind??.. sunt zone faine pe aici.. :makeout:

..aa.. scuze, sa ma prezint: marius, superincepator!!!!..:-)

 

Superincepator...dar superdestept. Un CBF de 500 este extraordinar. La noi, si e grav ceea ce spun, sunt numai R1-uri. Si...evident, foarte multe piese, pentru cei interesati. Asa...Marius, esti un simpatic...ceva zone cu 2 picioare de sex opus tie, cunosti? :wink:

 

Mesaj completat în 14 Jan 2008 14:17

Ceva palinca ar fi buna (tare), multumim!

 

:makeout:

 

Hondistule...tie stai linistit ca-ti aduc ceva palinca...cu cifra octanica ( MARE ) si ceva tare...sa tii intre picioare...si ma gandeam sa-ti dau blonda mea...pe 2 roti... :P

Editat de AirNike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

semnez si eu condica aici la voi la iasi.... si ne vom plimba toate sezoanele.... hai sa auzim de bine si asfalt uscat.

 

si cat despre darurile aduse din ardeal... eu nu astept nimic, pe mine ma bucura faptul ca vii ca gest de a ne vizita meleagurile. asta ma bucura cel mai mult.

post-10226-1200331402_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe... cunoastem, cum sa nu.. pai, daca vii pina termina fetele sesiunea, ne bagam..daca nu..gasim o solutie.. eu merg pe urmatorul principiu: daca e dificil, dureaza... daca e imposibil...dureaza un pic mai mult!!! :makeout: ..

referitor la motor... ce sa iti spun: de vreo 20 de ani imi doresc un motor CLASIC... anul trecut m'am hotarit.. si mi'am luat... 2 luni am stat pe net... nu numai pe forumurile de la noi.. ci si in afara (am avut ocazia sa si merg mult in afara si am vazut ce inseamna ACOLO sa fii biker).. abia astept sa vina primavara..ca sa revin, in spania, italia si franta, honda cb 500 si, mai nou, honda cbf 500 sunt motoarele de scoala.. fiabilitate maxima.. ascultatoare... super pentru incepatroi (si nu numai)... si apoi, nici nu era in intentia mea de a da pe spate prin plecari pe o roata de la stop (desi nu ma pot plinge de caiutii "hoinarului" meu - sunt toti acolo, i'am numarat.. :makeout: ..)..

te astept, ardelene. o tir de palinca mai gasim prin camara, in pod slana cu pita avem.. ceapa rosie de buzau..si, dupa aia, merem la fete.. :makeout:

 

Superincepator...dar superdestept. Un CBF de 500 este extraordinar. La noi, si e grav ceea ce spun, sunt numai R1-uri. Si...evident, foarte multe piese, pentru cei interesati. Asa...Marius, esti un simpatic...ceva zone cu 2 picioare de sex opus tie, cunosti? :wink:

 

Mesaj completat în 14 Jan 2008 14:17

 

Hondistule...tie stai linistit ca-ti aduc ceva palinca...cu cifra octanica ( MARE ) si ceva tare...sa tii intre picioare...si ma gandeam sa-ti dau blonda mea...pe 2 roti... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...