Sari la conținut

Heavy Riders Bike Fest 2


Postări Recomandate

Revenim si cu un set de reguli de bun simt credem noi.

 

 

Reguli:

 

Este interzisa ruperea de crengi, scoarta sau frunze din copacii aflati in padure.

ce ma, suntem capre?!?!?!?

presupun ca exista o baza pentru aceasta regula, dat fiind experienta de anul trecut, dar a sunat haios :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 162
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Zuper tare! Daca se vor respecta regulile astea va fi cred eu, cea mai tare intrunire care a avut loc prin zona asta pana acu

 

 

Este si intotdeauna va fi cea mai tare intrunire din aceasta zona :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi anunt si eu venirea mai ales ca m-a sunat prietenul meu Mendoza sa bem o bere sau mult mai multe impreuna pentru ca la Mamaia nu a prea avut timp fiind implicat in organizare.Abia astept sa il revad si poate ca organizati voi concursul cu ETILOTESTUL deoarece la Mamaia "M-AM PREGATIT" ( :laugh: :lol: :lol: ) degeaba pentru ca nu s-a mai tinut concursul.

Sa ne vedem sanatosi si sa avem vreme frumoasa!

la mai mare nea Dumi ! ne vedem pretty soon cu palinca si berea in manutze. am sa vb cu baietii de la malul marii negre sa faca demersuri in vederea sustinerii testului cu...ETILOTESTUL. NU PROMIT NIMIC....poate!!!

 

 

 

ce ma, suntem capre?!?!?!?

presupun ca exista o baza pentru aceasta regula, dat fiind experienta de anul trecut, dar a sunat haios

 

:(

suuuper tare ! ati ascultat BALADA CAPRII a celor de la ZOB ? E TAAAARE ! auzi tu....CE MAH , SUNTEM CAPRE ? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult pentru cadoul facut sufletului meu de sudist

ca sa joc un hold'em in timp ce i-mi cinta bunul meu prieten si coleg de banca, minunatul Tzetze

 

deci ma inscriu la turneul de Texas

 

numai un baby pork ribs facut low and slow mai lipsea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numai un baby pork ribs facut low and slow mai lipsea

 

 

eh, dane sa stii ca la cerinte catre comercianti am fost mai din sud-estul european..am cerut sa existe sarmale si ciorba in oferta pe langa ce au avut anul trecut (si nu au fost doar gratare nici atunci).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

boris, o sa fie un L un Xl si un XXL. la tombola vor castiga 3 persoane. Conditia principala e sa raspunda in maxim 1 minut dupa ce i se striga numele (cu alte cuvinte in momentul tombolei, sa se afle in zona scenei).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Count me in cu 10 bilete :))))

Ce sa faci cu biletele? Nu intelegi ca au doar pana la XXL? ...si nu pana la X3L? Sau vrei sa-l faci cadou (mie bunaoara)? :)

In alta ordine de idei, vremea se anunta in continuare buna meteo link....asa ca draga Oase, daca te vad ca faci vreun dans mai dubios zau ca dau foc la ceva prin Baicoi :)

Editat de Viipuri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK, anul trecut nu am fost, dar vin anul asta! ... Imi voi insfaca mobila mea casa, sac de dormit si ... voi fi acolo de vineri pana duminica.

Sper ca totul sa fie ok si sa simtim fenomenul ce ne-am dedicat - motociclismul.

 

... Alles Gutte zum ...

 

@viipuri: era misto sa numiti clubul YOU-BALL RC ! :)

Editat de U R S U
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa faci cu biletele? Nu intelegi ca au doar pana la XXL? ...si nu pana la X3L? Sau vrei sa-l faci cadou (mie bunaoara)? :)

In alta ordine de idei, vremea se anunta in continuare buna meteo link....asa ca draga Oase, daca te vad ca faci vreun dans mai dubios zau ca dau foc la ceva prin Baicoi :)

 

 

Ba n-am prea inteles ce dracu zici, tu adu tzuica aia vineri si mai vedem noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba n-am prea inteles ce dracu zici, tu adu tzuica aia vineri si mai vedem noi

Traducere:

1.Tricoaiele nu e bune de tine; tu = baiat de traba (n-am crezut ca o sa zic asta vreodata...pff) => cadou la prieteni; PS: in ultima instanta incerc sa-i mituiesc pe cei de HR sa-ti dea L in caz ca vei castiga....

 

2. Teoretic va fi soare in w/e. Daca Oase invoca ploaia incerc sa-l chem la servici.

 

3. Tuica+7:55;28/8=jale; :).....48h30' remaining :)

 

@URSU: initial ne gandisem la BaiDomnule RC dar cluburile prahovene prietene din Buda si Gura Beliei s-au impotrivit...asa ca asteptam sa ne unim cu orasul vecin Floresti pentru crearea unui acronim de mare inspiratie (primele 3 litere de la vecini si ultimele 3 de la noi). Te tinem la curent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Mariusica,treaba cu tuica mi se pare in regula,dar cu datul foc la ceva.....ma doare in pipota...sunt in concediu de azi :) . si apropo ce ai cu boriss? este un atlet desavarsit.... :) :) . Cu ploaia stai linistit,nu voi face niciun dansul norilor....nu am forta singur...trebuie sa fiu cu Tase sa iasa ceva...si oricum nu mi-as dorii! Ne vedem.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Mariusica,treaba cu tuica mi se pare in regula,dar cu datul foc la ceva.....ma doare in pipota...sunt in concediu de azi :D . si apropo ce ai cu boriss? este un atlet desavarsit.... :) :) . Cu ploaia stai linistit,nu voi face niciun dansul norilor....nu am forta singur...trebuie sa fiu cu Tase sa iasa ceva...si oricum nu mi-as dorii! Ne vedem.....

Respect pt faza cu atletul, mai putin pt emoticoane, sunt convins ca ti-au scapat :))

 

Traducere:

1.Tricoaiele nu e bune de tine; tu = baiat de traba (n-am crezut ca o sa zic asta vreodata...pff) => cadou la prieteni; PS: in ultima instanta incerc sa-i mituiesc pe cei de HR sa-ti dea L in caz ca vei castiga....

 

total de acord, da nu stiu unde te incadrezi tu la faza asta; mda, Flocoi R.C. suna intr-un mare fel, mai bine pui M.C. si incerci sa devii chapter la Hells Angels :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OPTIUNI CAZARE PAULESTI:

 

“Perla” – 0728 967 236 Doamna Camelia.

Capacitate: 8 camere, 16 locuri.

120 lei camera 2 paturi

 

“La Durlescu” – 0745.905.880 – D-l Durlescu

 

Capacitate: 18 locuri (6 camere de 2 persoane, o camera de 6 persoane)

Tarife: 2 camere de 2 persoane , conditii superioare 150ron/camera/zi,

4 camere de 2 persoane - 100 ron/camera/zi.

Camera de 6 persoane 200ron/zi.

 

 

“SCHNITZEL HOUSE”

Capacitate: 5 camere de 2 persoane din care 3 camere au pat matrimonial.

Tarif: 150 RON /camera /zi. Mic dejun inclus.

Contact: 0244433736 – Dna: Oana Crisan.

 

 

 

 

OPTIUNI CAZARE PLOIESTI:

 

Hotel Forum,

Ploiesti, str. Gh Doja nr 215A ; tel 0244/595628 sau 0244/406600

Preturi valabile in perioada: 05-02-2009 / 05-02-2010

Tip camera Numar camere Capacitate(nr. pers) Pret/noapte

Double in regim single 43 1 114,00 RON / camera

Camera double 43 2 124,00 RON / camera

Apartament 4 2 170,00 RON / camera

 

Hotel Tiara *** Ploiesti

Adresa: Str. Tache Ionescu Nr. 6

100022 Ploiesti - PH

Tel/Fax: 0040 244 590 441

0040 244 590 442

Camera single, 2 paturi sau matrimoniala toate au acelaÂşi tariff 198 RON cu mic dejun inclus

 

Hotel "Nord" Clasat de doua stele. Capacitatea de cazare: 44 camere

100486 Ploiesti Sos. Vestului nr.31 Tel.: +40-244-516.774 Fax:+40-244-133.056

 

Camera 2 paturi 160 RON/noapte.

 

 

 

plus:

 

cazarea la 3 km de locatia festului (hotel deschis de doar 2 saptamani cu superconditii):

 

0755.147.503

sau

0728938625

Bugoi Georgiana

sunt 4 camere de 2 persoane, 80 lei pe noapte de camera.

 

 

:)

 

vin de la locatie unde o sa ma si intorc in cateva minute. treaba e in toi. am cateva vesti de interes pentru participanti:

berea draft 2,5 lei paharul. :)

la comercianti se gasesc de toate (mici, carnati, frigarui, ceafa, piept de pui), pastrama de porc, hamburgeri, hamsii, si garnituri de genul cartofi prajiti, piure, cartofi taranesti, omlete, salate asortate de varza sau muraturi).de sambata dimineata vor fi si sarmale (5000 de bucati), si ciorba de vacuta numa buna pentru reveneala inainte de parada. :)

am fugit, de abia astept sa ajung acolo. voi ce mai asteptati? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...