Sari la conținut

Heavy Riders Bike Fest 2


Postări Recomandate

Ce s-a anume s-a intamplat? A fost iarasi scandal? :D

 

Felicitari baietilor de la Heavy!

 

mi-a placut foarte mult , a fost prima intrunire la care am ajuns. parada a fost superba , ma bucur ca nu s-a intamplat nimic, concursurile au fost super distractive.

Dar, cum dupa ras vine plans, se pare ca la ora 9 sau 10 seara cand erau concertele de sambata, Trooper si ceilalti, eu m-am gasit sa ma cert cu al meu prieten, unde , decat la cort. Dar asta nu e tot, se pare ca langa noi era o roscata rupta de beata care CICA se chinuia de 2 ore sa doarma( de unde, se chinuia sa i-o traga lu' gagica-su dar nu i se scula lui) si vai ,domne, noi i-am deranjat( nu se mai pune ca urlau oamenii pe langa ei , ca nah, era concert) . Asa ca s-a gasit sa ma paruiasca pe mine. Al meu prieten s-a bagat sa o dea pe namila aia de pe mine, si abea atunci s-a indurat (nu facem "complimente") unul din grupul vostru... nu ii stiu numele, parca la lumina becului avea ochii albastri. "Ca eu am vazut tot, ca o sa fie dati afara ca bla bla." O intrebare daca ai vazut tot: ce dracu ti-a luat atata sa te bagi??? Sau e dupa principiul : bataie intre masculi nu se poate , dar intre femei nu se baga nimeni?? chiar asa a zis unu dintre voi, intrebandu-l pe prietenul meu: de ce te-ai bagat , ca intre fete nu te bagi,le lasi in pace. (Cea mai desteapta idee auzita vreodata)

bineinteles ca roscata cealalta a disparut cu omul ei( care ori era prea beat ori prea pampalau, a vazut ca prietena isi ia bataie si el nu se baga) , dar nu, ei vor fi dati afara. in altercatiile alea, roscata aia a cazut pe cortul prietenilor mei, distrugandu-l (dimineata nici nu l-au mai luat acasa).

Vin toti prietenii mei, cei cu care am venit la intrunire, si observa ce s-a intamplat. Cei 2 cu cortul rupt, stateau pe ce a mai ramas din cort, moment in care au venit agenti de "paza" si majoritatea heavy ridersilor, si l-au ridicat pe Tzeasta, cu catuse, ca el era cel mai periculos dintre toti. Bai fratilor, ganditi? ala statea linistit intins pe jos ca era prea beat sa se mai bage, si o tinea pe gagica-sa langa el, ca si ea se bagase in cearta noastra. Si lui ii puneti catuse? :D

ne-ati dat afara pe toti, ca unul dintre noi s-a impiedicat peste cortul marei noastre roscate, ce se chinuia sa doarma de 2 ore jumate acum(ca vedeti voi, vii undeva la o intrunire ca sa dormi), care, fiind cu sticla in mana ma face pe mine beata, ca pe acelasi om, unul dintre voi l-ati injurat de neamuri(nu stiu daca de la heavy riders sau vre-un rrom de la paza), ca eu vin la intrunire sa instig o namila sa imi iau bataie( bai fratilor, nu sunt masochista). :D

Auzi, ca de ce ai reactionat , ma intreaba unul din organizatori, parca tot ala cu ochi albastri. a da, ma scuzi ca am incercat sa scap din mainile ei, trebuia sa o las sa imi rupa tot parul din cap, si sa imi traga nu unul ci vreo 10 picioare in fata. :D

Mesaj pentru namila roscata: am aflat cine esti si unde lucrezi, nu te mai da tu mare smechera ca eu nu mai plecam de la intrunire( ma omora , iti dai seama?) , stim si ca tu n-ai fi avut ce cauta acolo, ca un om si-a pus obrazul pentru tine. Si sper sa te doara burta , acolo in stanga, unde am apucat sa imi infig ghearele.

Si ma oamenilor , ca asa va consider. Daca cineva vine la intrunire de motoare , isi ia bataie e cocalar??? Ce cauta un cocalar la o intrunire de motoare si rock??

Si da, eu sunt roscata , cu gura mare, cu cateva ore in urma , facuta viteaza de prezentatorul concursurilor, ca un motor a dat peste mine, dar nu suficient de viteaza sa bat o namila.

Ne-ati dat afara, nu- i nimic, am venit la intrunire, am fost la parada, i-am vazut pe cei de la Trooper si am ascultat muzica buna pe gratis si am dormit sub cerul liber. senzatie mai buna ca aia nici nu mai stiu cand am avut. Sa adorm uitandu-ma la stele.

Cam atat am avut de zis, felicitari celor de la Heavy riders si Sea Wolfes, a fost foarte bine organizat, pacat de unii oameni care vin sa doarma acolo.

Si daca zici ca ai vazut tot ce s-a intamplat , de ce nu te-ai bagat, te mai intreb o data? poate ai si tu cont aici si raspunzi.

Peace

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 162
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mi-a placut foarte mult , a fost prima intrunire la care am ajuns. parada a fost superba , ma bucur ca nu s-a intamplat nimic, concursurile au fost super distractive.

Dar, cum dupa ras vine plans, se pare ca la ora 9 sau 10 seara cand erau concertele de sambata, Trooper si ceilalti, eu m-am gasit sa ma cert cu al meu prieten, unde , decat la cort. Dar asta nu e tot, se pare ca langa noi era o roscata rupta de beata care CICA se chinuia de 2 ore sa doarma( de unde, se chinuia sa i-o traga lu' gagica-su dar nu i se scula lui) si vai ,domne, noi i-am deranjat( nu se mai pune ca urlau oamenii pe langa ei , ca nah, era concert) . Asa ca s-a gasit sa ma paruiasca pe mine. Al meu prieten s-a bagat sa o dea pe namila aia de pe mine, si abea atunci s-a indurat (nu facem "complimente") unul din grupul vostru... nu ii stiu numele, parca la lumina becului avea ochii albastri. "Ca eu am vazut tot, ca o sa fie dati afara ca bla bla." O intrebare daca ai vazut tot: ce dracu ti-a luat atata sa te bagi??? Sau e dupa principiul : bataie intre masculi nu se poate , dar intre femei nu se baga nimeni?? chiar asa a zis unu dintre voi, intrebandu-l pe prietenul meu: de ce te-ai bagat , ca intre fete nu te bagi,le lasi in pace. (Cea mai desteapta idee auzita vreodata)

bineinteles ca roscata cealalta a disparut cu omul ei( care ori era prea beat ori prea pampalau, a vazut ca prietena isi ia bataie si el nu se baga) , dar nu, ei vor fi dati afara. in altercatiile alea, roscata aia a cazut pe cortul prietenilor mei, distrugandu-l (dimineata nici nu l-au mai luat acasa).

Vin toti prietenii mei, cei cu care am venit la intrunire, si observa ce s-a intamplat. Cei 2 cu cortul rupt, stateau pe ce a mai ramas din cort, moment in care au venit agenti de "paza" si majoritatea heavy ridersilor, si l-au ridicat pe Tzeasta, cu catuse, ca el era cel mai periculos dintre toti. Bai fratilor, ganditi? ala statea linistit intins pe jos ca era prea beat sa se mai bage, si o tinea pe gagica-sa langa el, ca si ea se bagase in cearta noastra. Si lui ii puneti catuse? :D

ne-ati dat afara pe toti, ca unul dintre noi s-a impiedicat peste cortul marei noastre roscate, ce se chinuia sa doarma de 2 ore jumate acum(ca vedeti voi, vii undeva la o intrunire ca sa dormi), care, fiind cu sticla in mana ma face pe mine beata, ca pe acelasi om, unul dintre voi l-ati injurat de neamuri(nu stiu daca de la heavy riders sau vre-un rrom de la paza), ca eu vin la intrunire sa instig o namila sa imi iau bataie( bai fratilor, nu sunt masochista). :D

Auzi, ca de ce ai reactionat , ma intreaba unul din organizatori, parca tot ala cu ochi albastri. a da, ma scuzi ca am incercat sa scap din mainile ei, trebuia sa o las sa imi rupa tot parul din cap, si sa imi traga nu unul ci vreo 10 picioare in fata. :D

Mesaj pentru namila roscata: am aflat cine esti si unde lucrezi, nu te mai da tu mare smechera ca eu nu mai plecam de la intrunire( ma omora , iti dai seama?) , stim si ca tu n-ai fi avut ce cauta acolo, ca un om si-a pus obrazul pentru tine. Si sper sa te doara burta , acolo in stanga, unde am apucat sa imi infig ghearele.

Si ma oamenilor , ca asa va consider. Daca cineva vine la intrunire de motoare , isi ia bataie e cocalar??? Ce cauta un cocalar la o intrunire de motoare si rock??

Si da, eu sunt roscata , cu gura mare, cu cateva ore in urma , facuta viteaza de prezentatorul concursurilor, ca un motor a dat peste mine, dar nu suficient de viteaza sa bat o namila.

Ne-ati dat afara, nu- i nimic, am venit la intrunire, am fost la parada, i-am vazut pe cei de la Trooper si am ascultat muzica buna pe gratis si am dormit sub cerul liber. senzatie mai buna ca aia nici nu mai stiu cand am avut. Sa adorm uitandu-ma la stele.

Cam atat am avut de zis, felicitari celor de la Heavy riders si Sea Wolfes, a fost foarte bine organizat, pacat de unii oameni care vin sa doarma acolo.

Si daca zici ca ai vazut tot ce s-a intamplat , de ce nu te-ai bagat, te mai intreb o data? poate ai si tu cont aici si raspunzi.

Peace

 

cum ar fi fost ca cei din HR sa incropeasca un tribunal ad hoc... sa se judece fiecare neintelegere in parte si sa se dea o sentinta dupa cateva infatisari?... mie mi se pare normal ce s-a intamplat! conflictul vostru a ajuns sa fie violent... afara! poate asa se mai curata intrunirile astea... ca parca devin din ce in ce mai "infectate" .. HR au facut treaba buna... si asa sper sa faca si ceilalti organizatori de intruniri!

Editat de dragosman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motoristiii lu peste....

 

Ma doare pe mine fix la pix care cum s-a certat...eu va mai umflam si ochii daca eram in locul lor isi va dadeam afara...cum beti se umfla tarata in voi si sunteti toti smardoi. Daca ai vazut ca cineva se ia la harta cu tine, trebuia sa te intorci si sa pleci...dar atat va duce capu. Pe noi ne doare in cot daca aia si-o tragea cu ala sau daca discutau despre folosofie in cort... sunteti atat de ingamfati unii dintre voi si atat de multe orgolii tampite incat se duce dracului tot motociclismu asta...

 

Ce e si mai grav, ca nu ai inteles nimic din ce vi s-a intamplat, deci era mai bine sa va lase sa va scoateti ochii si apoi sa va duca frumos cu duba la sectie...ca doar era vatamare corporala si din partea ta si din partea ei, zic eu ca va statea bine cu o amenda pt chestia asta, poate asa intelegeati si voi ceva.....dar sunt sceptic!

 

 

Va zic eu, super intrunire si atat...

 

Mai am o speranta...ca astfel de personaje sa dispara din lumea moto...motociclismu' nu e pt oricine... rog selectia naturala sa intervina!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motoristiii lu peste....

 

Ma doare pe mine fix la pix care cum s-a certat...eu va mai umflam si ochii daca eram in locul lor isi va dadeam afara...cum beti se umfla tarata in voi si sunteti toti smardoi. Daca ai vazut ca cineva se ia la harta cu tine, trebuia sa te intorci si sa pleci...dar atat va duce capu. Pe noi ne doare in cot daca aia si-o tragea cu ala sau daca discutau despre folosofie in cort... sunteti atat de ingamfati unii dintre voi si atat de multe orgolii tampite incat se duce dracului tot motociclismu asta...

 

Ce e si mai grav, ca nu ai inteles nimic din ce vi s-a intamplat, deci era mai bine sa va lase sa va scoateti ochii si apoi sa va duca frumos cu duba la sectie...ca doar era vatamare corporala si din partea ta si din partea ei, zic eu ca va statea bine cu o amenda pt chestia asta, poate asa intelegeati si voi ceva.....dar sunt sceptic!

intelege cineva ca pe mine m-a scos aia din cort de par??? ce pana mea sa ma intorc si sa plec ccand vaca nu imi dadea drumul?? stiti toti sa judecati. nu se umfla nicio tarata in mine. eu ma zbateam sa scap din mana ei. si dupa ce imi da drumul imi mai iau si un picior in barbie. vrei sa spui ca dupa aia ii dadeai tu o bere,nu? du-te mah... daca era gagica-ta in pozitia mea o lasai asa? sau esti si tu dupa principiul daca e bataie intre femei lasa-le in pace, hai sa bem o bere?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragosman ce ai vrut sa zici? nu vad nimic in plus

mi-am completat mesajul... dupa cum vezi! si mai fac o completare... da.. parerea mea e ca si HR au gresit, au gresit ca v-au dat banii inapoi dar asta nu dovedeste decat ca au un obraz mai subtire decat multi altii. decat mine cu siguranta pentru ca eu nu vi i-as fi dat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faina intrunirea!

 

singurul minus - "MotoCamp" devenise inghesuit rau la un moment dat... la anu sa-l faceti mai mare! Singura teama era sa nu-mi gasesc mobra trantita sau cortul la pamant... ca mobrele le mutase un "frate" motociclist ca n-avea loc sa-si trateasca placinta, eu fiind plecat din camping prin preajma scenei.

 

in rest, toate bune si ne vedem la anu' :D

Editat de ..IcemaN..
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca o data FELICITARI HEAVY RIDERS ptr acest festival si FELICITARI SEAWOLVES ptr sprijinul accordat!!! adevarati motociclisti...m-am simtit superb si la constanta si la ploiesti!!! suneti niste baieti de nota 20!!! BRAVO!!! :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superba intrunirea:

 

-Betivi cazuti pe langa pomi, vomati, pisati

-Betivi purtati pe brate de alti betivi, betivi zacand pe mese

-Betivanca dormind langa pom

-Betivi certandu-se si injurand in toata puterea noptii

-Betivi ambaland si distrugandu-si motoarele si martalogi aplaudandu-le bravura

-Motoriste Nikita style, robuste gen Robocop, pitbullite... bete si incruntate

-Grase luandu-se de par si batandu-se

-Si mamici tampite cu copii mici prin corturi :ph34r:

 

Superba intrunirea. BIS...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superba intrunirea:

 

-Betivi cazuti pe langa pomi, vomati, pisati

-Betivi purtati pe brate de alti betivi, betivi zacand pe mese

-Betivanca dormind langa pom

-Betivi certandu-se si injurand in toata puterea noptii

-Betivi ambaland si distrugandu-si motoarele si martalogi aplaudandu-le bravura

-Motoriste Nikita style, robuste gen Robocop, pitbullite... bete si incruntate

-Grase luandu-se de par si batandu-se

-Si mamici tampite cu copii mici prin corturi :ph34r:

 

Superba intrunirea. BIS...

 

Cu voia dvs voi alatura punctul 1 cu 3, fiind in principiu vorba de acelasi lucru; oameni beti, dormind rezemati de pomi... il luam si ii ducem... unde? fiind beti habar nu ai cine sunt, unde le sunt corturile etc. Sincer vorbind, in afara de efectul vizual si in cazul celor cu supraplinul defect, olfactiv, nu deranjeaza desfasurarea evenimentului.

 

Punctul 2, cred ca e bine ca se purtau reciproc pe brate, aveau cele mai mari sanse de a ajunge undeva in felul asta. La fel, cei care zaceau pe mese, dupa ce am dezlipit lumea care-i considera obiectiv turistic, au fost condusi catre un loc de ... relaxare; repet, e imposibil sa stii la ce cort locuieste fiecare betiv (cred)

 

Punctul 4, cu toata sinceritatea, chiar a fost mai liniste decat la multe alte intruniri. Ca sfat personal, incearca o pereche de dopuri de urechi, sunt la pret decent pe Louis, eu am un set la mine la orice intrunire ma duc, pentru orice eventualitate (nu glumesc si nici nu sunt ironic)

 

Punctul 5, in general pe respectivii ambalagii sau ambalatori de mobre, cum le-o zice, ii simti pe la 3-4 dimineata, cand ti-e somnul mai dulce. Acum, nu prea a fost cazul, decat in spatiul special amenajat. Daca cei ce-i aplauda sunt sau nu martalogi... nu e de competenta mea sa etichetez sau sa judec.

 

Punctul 6, uf... aici chiar e un pic de rautate... ce naiba, la intrare le pun sa faca 40 de flotari cu mine in spate si 2 saptamani de cross, sa slabeasca, iar inainte de a le pune bratara le bagam repede un formular de stabilire a IQ-ului si un set de Trivia, cu numar minim de raspunsuri corecte obligatoriu.

 

Punctul 7, iar rautate, daca erau slabe era OK?? E cel putin jignitoare remarca, cel putin din partea unei persoane deranjate sa vada un betiv in duet cu un salcam (aka sensibila si cu o educatie evident peste medie). Dupa cum ai vazut, au fost scoase afara... fapt care a dat nastere altor proteste, dar asta e alt foileton.

 

Punctul 8, nici eu nu cred ca e un spatiu in care un copil ar putea sa zburde, dar atata timp cat nu e abuzat sau maltratat, nu prea ai ce sa faci, legal vorbind. E un minor sau un infant insotit de un adult (mai mult sau mai putin) responsabil, cu titulatura de tutore legal sau parinte. Daca e damblaua omului sa-si educe asa odrasla, legal nu poate fi impiedicat.

 

Chiar daca a fost o mica ironie din partea dvs, eu totusi consider ca a fost intr-adevar superba intrunirea, si sper si la nenumarate BIS-uri.

 

Ma inclin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superba intrunirea:

 

-Betivi cazuti pe langa pomi, vomati, pisati

-Betivi purtati pe brate de alti betivi, betivi zacand pe mese

-Betivanca dormind langa pom

-Betivi certandu-se si injurand in toata puterea noptii

-Betivi ambaland si distrugandu-si motoarele si martalogi aplaudandu-le bravura

-Motoriste Nikita style, robuste gen Robocop, pitbullite... bete si incruntate

-Grase luandu-se de par si batandu-se

 

 

Superba intrunirea. BIS...

 

bine ca esti tu schiloada... nu cumva esti tu aia cu topul rosu de piele(la parada)? esti prea superficiala daca tu crezi ca daca o persoana e grasa nu e buna sa apara la intruniri sau oriunde altundeva. nu stiu la cate intruniri ai fost tu, dar acolo unde e rock, unde e intrunire de motoare tot timpul vor fi betivi. Nu vrei sa fim toti futomodele sa bem apa plata cu lam*ie si sa ne zambim unii la altii timp in care stam la masa? fara sa ne distram ca doar de aia venim la intruniri sau plecam oriunde la sfarsit de saptamana. Cu ce te deranjau pe tine toti betivii aia? au dat peste tine? ti-au daramat cortul? te-au injurat? si atunci? treci mai departe si lasa-i in pace.

 

"Motoriste Nikita style, robuste gen Robocop, pitbullite... bete si incruntate" ce te deranjeaza pe tine? crezi ca daca esti tu schiloada esti mai buna ca ele? toti suntem oameni. daca la tine conteaza aspectul......... o motorista nikita style poate fi mai tare cat 10 schiloade ca tine. iar cum ai rezumat tu intrunirea... e clar. Sa nu-mi spui ca ai stat toata ziua in cort ca te-au deranjat toti astia de mai sus?

Mesaj completat

bine ca esti tu schiloada... nu cumva esti tu aia cu topul rosu de piele(la parada)? esti prea superficiala daca tu crezi ca daca o persoana e grasa nu e buna sa apara la intruniri sau oriunde altundeva. nu stiu la cate intruniri ai fost tu, dar acolo unde e rock, unde e intrunire de motoare tot timpul vor fi betivi. Nu vrei sa fim toti futomodele sa bem apa plata cu lam*ie si sa ne zambim unii la altii timp in care stam la masa? fara sa ne distram ca doar de aia venim la intruniri sau plecam oriunde la sfarsit de saptamana. Cu ce te deranjau pe tine toti betivii aia? au dat peste tine? ti-au daramat cortul? te-au injurat? si atunci? treci mai departe si lasa-i in pace.

 

"Motoriste Nikita style, robuste gen Robocop, pitbullite... bete si incruntate" ce te deranjeaza pe tine? crezi ca daca esti tu schiloada esti mai buna ca ele? toti suntem oameni. daca la tine conteaza aspectul......... o motorista nikita style poate fi mai tare cat 10 schiloade ca tine. iar cum ai rezumat tu intrunirea... e clar. Sa nu-mi spui ca ai stat toata ziua in cort ca te-au deranjat toti astia de mai sus?

nu imi aparea butonul de edit, asa ca am mai dat un reply

Aada, comentariul tau a fost pur si simplu rautacios si superficial. Te-ai distrat vre-un pic la intrunirea asta? mi se pare ca nu, doar ai stat sa observi toate lucrurile alea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa fiu bou, mitocan, misogin, fetelor catalogati-ma va rog!!!! spun urmatoarea aberatie, ma amuza, sper sa amuze si pe altii

 

Din cele spuse de distinsele doamne de mai inainte trag o singura concluzie!

 

Baieti data viitoare faceti intrunirea bikers only si la refer aici la male bikers... pentru femele, sau femei, sau persoane de sex feminin, organizati un spatiu separat, asa cum este patiu de joaca pt copchii din mall, numai ca acolo sa puneti floricele, parfume, muzica clasica, samd...

Hai sa renuntam la femele (scuzati exprimarea), observ ca ele sunt capul rautatilor si din cauza lor va luati la bataie..... deci de acum..cand vii la intrunire, bikere, lasa-ti femeia la poarta si apoi bea linistit...

 

 

 

Nu-mi sariti in cap....am vrut doar sa ma si sa va amuz :ph34r: ....

Editat de StefanLeonte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stefan te inteleg .. dar adopta un limbaj mai delicat daca pot spune si incearca se le suporti si tu.

 

Deci .. dragi organizatori .. ca sa-l facem fericit pe stefan .. la anu se va face un cort mare .. dar mare rau de tot .. in care toate femelele .. o sa stea cu mine in cort sa ma bata numai pe mine la cap .. ca lui stefan vad ca nu-i place .. o fi pe invers ?

 

Deci .. la anu toate fetele cautati cortu meu .. o sa fie unu mare .. precul is cele de la crucea rosie

Mesaj completat

nu mai comentati prosteste ca noi nu am zis ca evenimentul a fost prost sau alt ceva. a fost chiar ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ideea a fost ca trebuie sa facem haz de necaz... nu am nimic cu femeile, si nu-s nici "pe invers" asa cum zici tu...chiar am venit cu prietena la intrunire, dar parca nici asa...prea se umfla tarata in unii si este urat, pentru ca astfel de evenimente umbresc munca unor oameni.

 

Eu sunt de acord, data viitoare sa facem un cort in care sa stai tu cu toate fetele... sigur dupa ce bea vreunu o sa inceapa respectiva sa il bata la cap o sa ti-o aduca de buna voie :P (glumesc)

 

 

Hai sa ne auzim cu bine la anu!

 

Mai puneti poze oameni buni, ca stiu ca s-au facut o gramada :P (bineinteles pe topicul de poze)

 

:lol: :ph34r:

Editat de StefanLeonte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa fiu bou, mitocan, misogin, fetelor catalogati-ma va rog!!!! spun urmatoarea aberatie, ma amuza, sper sa amuze si pe altii

 

Din cele spuse de distinsele doamne de mai inainte trag o singura concluzie!

 

Baieti data viitoare faceti intrunirea bikers only si la refer aici la male bikers... pentru femele, sau femei, sau persoane de sex feminin, organizati un spatiu separat, asa cum este patiu de joaca pt copchii din mall, numai ca acolo sa puneti floricele, parfume, muzica clasica, samd...

Hai sa renuntam la femele (scuzati exprimarea), observ ca ele sunt capul rautatilor si din cauza lor va luati la bataie..... deci de acum..cand vii la intrunire, bikere, lasa-ti femeia la poarta si apoi bea linistit...

 

 

 

Nu-mi sariti in cap....am vrut doar sa ma si sa va amuz :ph34r: ....

 

:lol: :P

totusi...cred ca fara femei...ar fi nasol... iti dai seama.. la concursul cu carnati sa fie numai masculi?:P) despre cine ati mai zice voi "ce buna e aia!!"??? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles ca la intrare era o lista cu scandalagii de la alte intalniri.Un lucru bun.Intamplarea face ca a si aparut unul dintre cei de la Breaza si nu a fost primit.Intr-un fel este un lucru bun,dar cred ca era mai bine sa aiba acces orice motociclist,dar daca agita apele sa fie dat afara frumusel de organizatori.Eu am lipsit de la acest eveniment cu parere de rau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am lipsit de la acest eveniment cu parere de rau.

 

 

ai pierdut o intrunire de zile mari meshtere. Ca de obicei baietzii de la Heavy Riders shi cei de la Seawolves s-au dat peste cap numai ca cei prezentzi la eveniment sa se simta cat se poate de bine.

 

La mai mare, in mod sigur voi fi acolo shi la anul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-mi place mie de motociclistul roman. Daca mergi la intrunire si mai vrei sa si dormi, ai tupeu frate. Intrunirile sunt ca sa te imbeti, sa dormi pe unde apuci, in caz ca nu nimeresti cortul etc. Nu e mai ieftin si mai distractiv sa bei intr-o carciuma aproape de casa?! :ph34r: Gresesc, ca daca nu te imbeti si cazi pe jos, nu te vede comunitatea moto si nu te admira vreo motociclizda wannabe, care sa zica ca l-am vazut pe nu stiu care si a baut nu stiu cat...ala biker adevarat. :lol: D-aia locul ideal de intrunire e in padure, ca acolo e locul bikerului roman, ca doar e frate cu natura. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca esti tu schiloada... nu cumva esti tu aia cu topul rosu de piele(la parada)? esti prea superficiala daca tu crezi ca daca o persoana e grasa nu e buna sa apara la intruniri sau oriunde altundeva. nu stiu la cate intruniri ai fost tu, dar acolo unde e rock, unde e intrunire de motoare tot timpul vor fi betivi. Nu vrei sa fim toti futomodele sa bem apa plata cu lam*ie si sa ne zambim unii la altii timp in care stam la masa? fara sa ne distram ca doar de aia venim la intruniri sau plecam oriunde la sfarsit de saptamana. Cu ce te deranjau pe tine toti betivii aia? au dat peste tine? ti-au daramat cortul? te-au injurat? si atunci? treci mai departe si lasa-i in pace.

 

"Motoriste Nikita style, robuste gen Robocop, pitbullite... bete si incruntate" ce te deranjeaza pe tine? crezi ca daca esti tu schiloada esti mai buna ca ele? toti suntem oameni. daca la tine conteaza aspectul......... o motorista nikita style poate fi mai tare cat 10 schiloade ca tine. iar cum ai rezumat tu intrunirea... e clar. Sa nu-mi spui ca ai stat toata ziua in cort ca te-au deranjat toti astia de mai sus?

 

 

vezi ca faci o confuzie

aia cu topul rosu de piele nu ar conduce niciodata o altfel de motocicleta (daca te-ai fi uitat putin la profil...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...