Sari la conținut

Heavy Riders Bike Fest 2


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 162
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

vezi ca faci o confuzie

aia cu topul rosu de piele nu ar conduce niciodata o altfel de motocicleta (daca te-ai fi uitat putin la profil...)

ca si in mesajul privat, imi cer mii de scuze..

nu ma luam de tine..incercam sa vad daca am vazut-o pe tipa si daca mi-a ramas in memorie... tu sigur ai ramas:) ai un motor bestial , felicitari...

nu am stat sa ma uit la profilul ei, m-am luat strict de cum a caracterizat ea intrunirea. mie mi s-a parut bestiala, chiar si partea cu datul afara a avut o parte buna: toti am avut o senzatie minunata sa dormi sub cerul senin si liber, am stat, am ras, am analizat ce s-a intamplat, si dimineata toti ne-am simtit f bine dupa un somn minunat. partea cea mai urata a fost ca unul din noi era tzeasta, cel care a facut burn out complet si a ramas fara roata :ph34r: si-a amintit cum e sa mearga cu microbuzul

isppita.... cer mii de scuze... si sper sa nu ramai suparata.

peace

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o mie de vorbe nu fac un ban.....

 

io zic sa nu va mai certati aiurea...lasati-o asa cum a cazut. (mai faceti si tam tam...)

a fost o intrunire foarte reusita..(ca de obicei la ploiesti.....)felicitari organizatorilor... (si participantilor...)

amintiri placute bune spus mai incolo..in rest.... :ph34r: ploiestenilor...(si nu numai...)

sa ne vedem cu bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca faci o confuzie

aia cu topul rosu de piele nu ar conduce niciodata o altfel de motocicleta (daca te-ai fi uitat putin la profil...)

 

adica motociclistii calare pe naked sunt mai inferiori sau cum?

 

nu ma intelege gresit, imi place linia mobrei tale, cu toate ca excesul de cruce de fier (far, semnale, oglinzi, lampa spate) o duce putin spre kitchul chopperistic, dar ma streseaza aerele de superioritate ale unor "ciopăriÂşti". Chiar sunt curios... ti-ai taiat mobra singura?

 

PS: vezi ca cioparistii' n-au 3 bilute si n-ar strica sa te dai de cateva ori si pe alte genuri de mobra, ca nu musca si s-ar putea sa-ti placa sa impletesti traficul cu-n naked de 500

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca inferior (sau superior) nu are grad de comparatie ;)

 

relativ...

 

Unii biologi apreciaza ca au nevoie sa indice ca spatiile nu sunt numai inferioare si superioare, ci si mai inferiuoare si mai superioare.

Astfel este posibila utilizarea comparativului si a superlativului la forme care in limba de origine sunt comparative sau superlative. :wacko:

:)

Oricum, sunt insi pe forumul asta care nu fac acordul intre subiect si predicat si tu te-ai gasit sa te iei de comparativ? E uzual si a transmis ideea :P

 

jura ca tu n-ai folosit niciodata alaturarea "...mai slabutz ....."!

 

http://books.google.ro/books?id=rwIk0h_ndp...ior&f=false

Editat de ..IcemaN..
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

relativ...

 

Unii biologi apreciaza ca au nevoie sa indice ca spatiile nu sunt numai inferioare si superioare, ci si mai inferiuoare si mai superioare.

Astfel este posibila utilizarea comparativului si a superlativului la forme care in limba de origine sunt comparative sau superlative.

 

ma porti in sfere echivoce, desuete

ca o clepsidra exaltand disjunctii

o vasta elegie elucubrand din functii

introspectand in pas de menuete

 

culmea ironiei, chiar sunt biolog :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica motociclistii calare pe naked sunt mai inferiori sau cum?

 

nu ma intelege gresit, imi place linia mobrei tale, cu toate ca excesul de cruce de fier (far, semnale, oglinzi, lampa spate) o duce putin spre kitchul chopperistic, dar ma streseaza aerele de superioritate ale unor "ciopăriÂşti". Chiar sunt curios... ti-ai taiat mobra singura?

 

PS: vezi ca cioparistii' n-au 3 bilute si n-ar strica sa te dai de cateva ori si pe alte genuri de mobra, ca nu musca si s-ar putea sa-ti placa sa impletesti traficul cu-n naked de 500

 

 

fiecare e liber sa inteleaga ce vrea

 

numai bine

Editat de isppita
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cea mai tare intrunire de anu' asta.... pana acum... chiar daca am fost dat afara..... in afara de micul incident ..totul a fost foarte tare ... abia astept la anu' .. .. am trecut aseara pe la Paulesti sa facem pana la motoru' lu Tzeasta ...in timp ce trebaluiam la roata ..povesteam cu zambetul pe buze cele intamplate ... Felicitarile mele celor 2 cluburi si 1 bila alba ..cat despre cel raspunzator cu paza care stie sa injure ca la "usa" cortului ... multa carne si pace vesnica. :wacko: ... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...