Sari la conținut

Inmormintarea Lui Adrian


Blackman
 Share

Postări Recomandate

Adrian v-a fi adus acasa luni,in momentul de fata se afla la I.M.L,inmormintarea v-a avea loc miercuri la cimitirul Metalurgiei linga Metro,revin cu amanunte.

Un gest frumos din partea noastra ar fi sa-l conducem pe ultimul sau drum in compania motoarelor care i-au fost atit de dragi pe parcursul vietii sale.

P.s National T.v s-a oferit sa ne ajute in campania antiaccidente si sensibilizarea participantilor la trafic cu aceasta nefasta ocazie,privind numarul tot mai mare de accidente in care sunt implicati motociclistii,datorate neatentiei la volan sau neacordarii de prioritate in trafic de catre conducatorii auto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Anuntati clar ora, locul de intalnire si traseul, din timp. Sa stim cum sa venim.

 

D-zeu sa-l ierte :moto: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In momentul de fata Adrian se afla la I.M.L v-a fi adus acasa in cursul zilei de luni,inmormintarea are loc miercuri la cimitirul Metalurgiei(locuia in zona Big Berceni)

Revin cu amanunte in cursul zilei de azi sau maine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are dreptate Kali intrebati familia daca putem veni, eu ma voi invoi de la servici dar trebuie sa aflu si eu ora la care ne putem intalni.Doamne....oare ce are cu noi :moto: .Dumnezeu s-al odihneasca in pace!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vom veni shi noi sa filmam. Blackman s-a ocupat de toate si cred ca merita toata consideratia noastra. Mai rar vezi un om asha de dedicat. Cei care sunt apropiati familiei lui Adi, cred ca ar trebui sa intrebe daca putem acorda vre-un sprijin (de orice fel). Cred ca totzi shtim cat de greu este pentru familie shi un ajutor cat de mic poate insemna foarte mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu tot respectul, si incerc sa nu para cicalitor:

Daca pui informatia in ziua in care e parada, sint mai putine sanse sa vina multa lume.

Cu cit se stie mai din vreme, cu atit sint sansele mai mari ca oamenii sa aranjeze ceva la munca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu tot respectul, si incerc sa nu para cicalitor:

Daca pui informatia in ziua in care e parada, sint mai putine sanse sa vina multa lume.

Cu cit se stie mai din vreme, cu atit sint sansele mai mari ca oamenii sa aranjeze ceva la munca.

 

 

:moto:

 

Vin si io in functie si de amanuntele de mai sus si sa fie de acord si familia!

 

:moto: R I P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Credeti-ma ca ma straduiesc sa obtin in primul rind acordul parintilor,familiei...este destul de dificil sa stai de vorba cu ei in aceste momente si sa le explici ca suntem o "COMUNITATE" strinsa care se ajuta reciproc, ca ne dorim sa aducem un pios omagiu conducandu l pe Adrian pe ultimul sau drum in compania motocicletelor care i-au fost atit de dragi.(cred ca el si ar fi dorit acest lucru)

Stiu ca astazi a fost adus acasa de la I.M.L,deci durerea este imensa acum cind se afla "din nou" acasa dupa 2 zile cit a fost tinut in morga!

Incerc sa va anunt in timp util cum decurg "lucrurile",in seara aceasta v oi avea un raspuns exact din partea familiei.

Va multumesc inca odata din suflet pentru compasiunea pe care o aratati.

Editat de Blackman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pina la aceasta ora inca nu am primit confirmarea sau dezaprobul familiei in privinta actiunii initiate de noi!!! :moto:

Am sa revin...(inmormintarea v-a avea loc miercuri la cimitirul Metalurgiei linga Metro Berceni)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BlackMan. Vreo schimbare?

Imi pare nespus de rau...nu am primit nici un raspuns...situatia este destul de incordata datorata faptului dupa cum v-am mai spus,parintii lui nici macar nu stiau ca Adrian are motocicleta,mai mult decit atit el se afla la vila tatalui sau la mai putin de 200-300 m de locul unde v-a fi inmormintat(cimitirul Metalurgiei),el a locuit de fapt pe strada Moldovita in Berceni.Am incercat sa schimbam un pic traseul si sa treaca intai cu cortegiul prin fata blocului unde a locuit si apoi sa-l conducem la cimitir...chiar daca este un "pic cam tarziu" pt. a mai putea organiza ceva eu totusi mai sper intr-un raspuns favorabil din partea familiei...revin cu amanunte. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca parintii lui ar vrea sa vada parada de motociclete... puneti-va in locul lor... Mai ales ca nu stiau, pentru ca nu erau de acord... Probabil ca pt ei motocicleta nu e decat jucaria care le-a luat singurul copil...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate trebuie sa ma retrag. Nu pot sa spun la munca direct "eu am plecat".

Daca dorinta lor o sa fie asa, va doresc sa faceti un cortegiu ca sa vada lumea ca macar ne pasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.adrian-cislaru.ro/ :moto: :moto: :moto: :moto:

Slujba are loc la biserica de linga spitalul 9 Emil Racovita,la ora 12-12.30,am rugamintea de a confirma participarea voastra!!! Pentru mai multe detalii tel. 0722212792 Liviu.

S-au imprimat tricouri cu Adrian ce vor fi imparite participantilor la cortegiul funerar.

Daca vreti putem sa ne intilnim la arc,in cazul in care se confirma participarea voastra intr-un numar mai mare de 15 motociclete!!!

Inca odata va multmuesc pt. compasiunea de care dati dovada.

 

Astept confirmarile voastre!!!

Tel 0722212792 Liviu.

Editat de Blackman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca maine sa fie cat mai multzi oameni pentru a demonstra ca nu este bine asha.

O sa vin si eu sa filmez pentru shtiri. Asha ca VA ROG INSISTENT pe cei care pot, a vina maine la ora 12 la biserica.

SA NE FACEM AUZITI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :goodposting: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi veni la biserica, voi aprinde o lumanare si il voi insotii pe ultimul drum....

Dumnezeu sa-l ierte si sa-i odihneasca sufletul in pace! :goodposting: :angryfire:

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...