Sari la conținut

Accidente !


draqqora
 Share

Postări Recomandate

Accident la iesirea din gradiste langa sere aseara (18.04.2010).

Un idiot beat mort i`a taiat calea unui prieten, dorind sa intre la sere (dinspre sens) fara sa se asigrare

Speriat soferul masini opreste in mijlocul drumului iar motociclistul incercand sa`l evite a frecat spatele masinii

Soferul masini pleaca linistit fara sa se opreasca iar motociclistul impreuna cu pasagerul raman cu ochii in soare vazandu`se ramasi singuri

Alex, motociclistul a fost dus la spital avand un deget rupt si alte leziuni la picior si mana dreapta.

Am plecat in cautarea soferului turmentat si ce sa vezi stateai linistit in casa fara nici o grija

Vin cu preaiubitii politisti, 2 la numar printre care si un motociclist... la locul unde a gasit masina

Ajuns si pasagerul lui Alex la fata locului ni se spune sa stam deoparte la 20 de m de ei.

Intre timp vine o femeie si se baga in discutiile politistilor...ca la finalul discutiei stiuta doar de politisti si "familia" cu pricina sa aflam ca femeia sustine ca ea a condus si a fugit de la locul faptei de frica.

Ce fac "pilele" si neamurile din ziua de azi....betzivului nu i`a fost luata proba de sange sustine politia findca femeia sustine ca a condus ea iar el era acasa in tot acest timp...Nesimtirea e ca noi fiind acasa la om, dansa vine, trece prin fata noastra, iar in final sustine ca ea a condus masina.

Alex e la spital, doar ce a iesit din operatie, iar betivul e bine mersi acasa, isi revine si el dupa o "bauta"

Povestea e mai lunga, dar am incercat sa nu va plictisesc cu toate detaliile

Concluzia mea este ca traim intr`o tara de (cuvant urat) alaturi de niste "oameni" de (cuvant urat)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 817
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Accident la iesirea din gradiste langa sere aseara (18.04.2010).

Un idiot beat mort i`a taiat calea unui prieten, dorind sa intre la sere (dinspre sens) fara sa se asigrare

Speriat soferul masini opreste in mijlocul drumului iar motociclistul incercand sa`l evite a frecat spatele masinii

Soferul masini pleaca linistit fara sa se opreasca iar motociclistul impreuna cu pasagerul raman cu ochii in soare vazandu`se ramasi singuri

Alex, motociclistul a fost dus la spital avand un deget rupt si alte leziuni la picior si mana dreapta.

Am plecat in cautarea soferului turmentat si ce sa vezi stateai linistit in casa fara nici o grija

Vin cu preaiubitii politisti, 2 la numar printre care si un motociclist... la locul unde a gasit masina

Ajuns si pasagerul lui Alex la fata locului ni se spune sa stam deoparte la 20 de m de ei.

Intre timp vine o femeie si se baga in discutiile politistilor...ca la finalul discutiei stiuta doar de politisti si "familia" cu pricina sa aflam ca femeia sustine ca ea a condus si a fugit de la locul faptei de frica.

Ce fac "pilele" si neamurile din ziua de azi....betzivului nu i`a fost luata proba de sange sustine politia findca femeia sustine ca a condus ea iar el era acasa in tot acest timp...Nesimtirea e ca noi fiind acasa la om, dansa vine, trece prin fata noastra, iar in final sustine ca ea a condus masina.

Alex e la spital, doar ce a iesit din operatie, iar betivul e bine mersi acasa, isi revine si el dupa o "bauta"

Povestea e mai lunga, dar am incercat sa nu va plictisesc cu toate detaliile

Concluzia mea este ca traim intr`o tara de (cuvant urat) alaturi de niste "oameni" de (cuvant urat)

Baga numaru de inmatriculare a masinii, culoarea si marca...nu se stie niciodata cum mai face o pana sau se zgarie in parcare peste noapte asa ca prin minune.Plus ca stiti cine ii respectivu, unde locuieste...puteti rezolva si pe alte cai, da nu "foarte" legale sau amiabile :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accident la iesirea din gradiste langa sere aseara (18.04.2010).

Un idiot beat mort i`a taiat calea unui prieten, dorind sa intre la sere (dinspre sens) fara sa se asigrare

Speriat soferul masini opreste in mijlocul drumului iar motociclistul incercand sa`l evite a frecat spatele masinii

Soferul masini pleaca linistit fara sa se opreasca iar motociclistul impreuna cu pasagerul raman cu ochii in soare vazandu`se ramasi singuri

Alex, motociclistul a fost dus la spital avand un deget rupt si alte leziuni la picior si mana dreapta.

Am plecat in cautarea soferului turmentat si ce sa vezi stateai linistit in casa fara nici o grija

Vin cu preaiubitii politisti, 2 la numar printre care si un motociclist... la locul unde a gasit masina

Ajuns si pasagerul lui Alex la fata locului ni se spune sa stam deoparte la 20 de m de ei.

Intre timp vine o femeie si se baga in discutiile politistilor...ca la finalul discutiei stiuta doar de politisti si "familia" cu pricina sa aflam ca femeia sustine ca ea a condus si a fugit de la locul faptei de frica.

Ce fac "pilele" si neamurile din ziua de azi....betzivului nu i`a fost luata proba de sange sustine politia findca femeia sustine ca a condus ea iar el era acasa in tot acest timp...Nesimtirea e ca noi fiind acasa la om, dansa vine, trece prin fata noastra, iar in final sustine ca ea a condus masina.

Alex e la spital, doar ce a iesit din operatie, iar betivul e bine mersi acasa, isi revine si el dupa o "bauta"

Povestea e mai lunga, dar am incercat sa nu va plictisesc cu toate detaliile

Concluzia mea este ca traim intr`o tara de (cuvant urat) alaturi de niste "oameni" de (cuvant urat)

Sa imi spui si mie numaru masinii ce masina ii si culoarea si unde locuieste betivu ca poate pot ajuta cu ceva dami un pm sau trimitemile pe mesinger te rog asa ceva nu se poate accepta :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa imi spui si mie numaru masinii ce masina ii si culoarea si unde locuieste betivu ca poate pot ajuta cu ceva dami un pm sau trimitemile pe mesinger te rog asa ceva nu se poate accepta :wacko:

Hoooooooo fratilor, ce-i aici Vestul salbatic? Nasol eveniment da, trebuie sa recunosc. Dar ceea ce a facut politia nu e ok.Trebuia sa fiti fata in fata si sa va intrebe pe amandoi cum a decurs sirul evenimentelor. Rusine lor ptr aceasta atitudine. Acum trebuie sa recunoastem caci dupa cate am observat lor li se cam rupe de cine a fost sau nu la volan. Aceasta afirmatie poate fi atacata in judecata,ei nu sunt pusi sa judece ci doar sa adune probe si sa intocmeasca declaratiile celor implicati,martori(aici e baiul ca nu au fost sau nu au vrut sa se implice). deci politia nu are nicio vina ca ala declara ca nu a fost el la volan si nu il poate lua de gat pe om ca sa marturiseasca adevarul. Trebuia si aveau obligatia ca la declarataia motociclistului ca el a fost la volan sa-l duca la analize de sange care puteau fi proba la dosar in cazul ajungerii in instanta.Oricum urat gest fata de nevasta lui pe care practic tot o paste un dosar penal deoarece a parasit locul accidentului si in cel mai rau caz scapa cu o amenda penala. Jenanta atitudine. Exista o metoda de tortura ,psihica, nu violenta,distrugere de bunuri,etc. Asta implica inevitabil si problemele. Cateva propuneri:Se afla adresa respectivului si vom face un fel de Mecca pentru noi la adresa tipului,vre-o 20 mobre in fata casei turate vre-un minut pana ies si vecinii afara (bine ar fi sa stea la casa) apoi vom merge la vecinii din strada si ii vom povesti ce fel de vecin au,un betiv,un criminal si un las care e in stare sa-si bage nevasta la mititica din cauza bauturii si a condusului la volan urmat de accident. merem daca e nevoie si la popa din biserica (daca merge pe acolo) si stam de vb cu el. Vom fi pasnici, sociabili dar cu ura de rigoare in noi. dar il facem de cacao la toata lumea.Nu are ce sa ne faca. Nu l-am atins,nu i-am distrus bunurile. Cred ca-l lovim mai tare decat daca-i spargem rotile la masina. Putem sta de vorba la o tigara si in fata casei lui pe sant,doar e domeniu public. Asta in cazul ca intamplarea spusa de Rolli se adevereste.Si uitai sa intreb cine-i mobristu si cine-i pasagerul? cam dubios acest nume ,,Alex" ptr mine...PS ;scuze greselile,nu mai am chef de corectat

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hoooooooo fratilor, ce-i aici Vestul salbatic? Nasol eveniment da, trebuie sa recunosc. Dar ceea ce a facut politia nu e ok.Trebuia sa fiti fata in fata si sa va intrebe pe amandoi cum a decurs sirul evenimentelor. Rusine lor ptr aceasta atitudine. Acum trebuie sa recunoastem caci dupa cate am observat lor li se cam rupe de cine a fost sau nu la volan. Aceasta afirmatie poate fi atacata in judecata,ei nu sunt pusi sa judece ci doar sa adune probe si sa intocmeasca declaratiile celor implicati,martori(aici e baiul ca nu au fost sau nu au vrut sa se implice). deci politia nu are nicio vina ca ala declara ca nu a fost el la volan si nu il poate lua de gat pe om ca sa marturiseasca adevarul. Trebuia si aveau obligatia ca la declarataia motociclistului ca el a fost la volan sa-l duca la analize de sange care puteau fi proba la dosar in cazul ajungerii in instanta.Oricum urat gest fata de nevasta lui pe care practic tot o paste un dosar penal deoarece a parasit locul accidentului si in cel mai rau caz scapa cu o amenda penala. Jenanta atitudine. Exista o metoda de tortura ,psihica, nu violenta,distrugere de bunuri,etc. Asta implica inevitabil si problemele. Cateva propuneri:Se afla adresa respectivului si vom face un fel de Mecca pentru noi la adresa tipului,vre-o 20 mobre in fata casei turate vre-un minut pana ies si vecinii afara (bine ar fi sa stea la casa) apoi vom merge la vecinii din strada si ii vom povesti ce fel de vecin au,un betiv,un criminal si un las care e in stare sa-si bage nevasta la mititica din cauza bauturii si a condusului la volan urmat de accident. merem daca e nevoie si la popa din biserica (daca merge pe acolo) si stam de vb cu el. Vom fi pasnici, sociabili dar cu ura de rigoare in noi. dar il facem de cacao la toata lumea.Nu are ce sa ne faca. Nu l-am atins,nu i-am distrus bunurile. Cred ca-l lovim mai tare decat daca-i spargem rotile la masina. Putem sta de vorba la o tigara si in fata casei lui pe sant,doar e domeniu public. Asta in cazul ca intamplarea spusa de Rolli se adevereste.Si uitai sa intreb cine-i mobristu si cine-i pasagerul? cam dubios acest nume ,,Alex" ptr mine...PS ;scuze greselile,nu mai am chef de corectat

Ca bine zici Kato ar fi mai bine sa o luam pe calea spusa de tine si sa nu distrugem bunuri etc de acolo ies altele si mai nasoale asa il atigem unpic la suflet si ii dam de gindit la acel om sa nu zic (betiv si criminal ) totul e sa aflam adresa si sa dam o tura pe acolo si sa il facem de caca pe la vecini

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da-mi voie sa te/va luminez...

 

http://www.aradon.ro/stiri/arad/articol/mo...090723-01184297

 

s-a interesat cineva de ea? bine ca ati postat linkul cu accidentul, dar sa obosit cineva sa intrebe de sanatatea ei.....?????? mai ales ca in articol scrie ca e ranita grav...

 

misoginilor!

 

 

HEY...tu esti fata care lucra la banca in aradul nou?:wacko: Salutari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...bine zici kato!!! ...daca nu se face dreptate in cazul asta...tortura psihica e singura solutie!..ma bag si eu! :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hoooooooo fratilor, ce-i aici Vestul salbatic? Nasol eveniment da, trebuie sa recunosc. Dar ceea ce a facut politia nu e ok.Trebuia sa fiti fata in fata si sa va intrebe pe amandoi cum a decurs sirul evenimentelor. Rusine lor ptr aceasta atitudine. Acum trebuie sa recunoastem caci dupa cate am observat lor li se cam rupe de cine a fost sau nu la volan. Aceasta afirmatie poate fi atacata in judecata,ei nu sunt pusi sa judece ci doar sa adune probe si sa intocmeasca declaratiile celor implicati,martori(aici e baiul ca nu au fost sau nu au vrut sa se implice). deci politia nu are nicio vina ca ala declara ca nu a fost el la volan si nu il poate lua de gat pe om ca sa marturiseasca adevarul. Trebuia si aveau obligatia ca la declarataia motociclistului ca el a fost la volan sa-l duca la analize de sange care puteau fi proba la dosar in cazul ajungerii in instanta.Oricum urat gest fata de nevasta lui pe care practic tot o paste un dosar penal deoarece a parasit locul accidentului si in cel mai rau caz scapa cu o amenda penala. Jenanta atitudine. Exista o metoda de tortura ,psihica, nu violenta,distrugere de bunuri,etc. Asta implica inevitabil si problemele. Cateva propuneri:Se afla adresa respectivului si vom face un fel de Mecca pentru noi la adresa tipului,vre-o 20 mobre in fata casei turate vre-un minut pana ies si vecinii afara (bine ar fi sa stea la casa) apoi vom merge la vecinii din strada si ii vom povesti ce fel de vecin au,un betiv,un criminal si un las care e in stare sa-si bage nevasta la mititica din cauza bauturii si a condusului la volan urmat de accident. merem daca e nevoie si la popa din biserica (daca merge pe acolo) si stam de vb cu el. Vom fi pasnici, sociabili dar cu ura de rigoare in noi. dar il facem de cacao la toata lumea.Nu are ce sa ne faca. Nu l-am atins,nu i-am distrus bunurile. Cred ca-l lovim mai tare decat daca-i spargem rotile la masina. Putem sta de vorba la o tigara si in fata casei lui pe sant,doar e domeniu public. Asta in cazul ca intamplarea spusa de Rolli se adevereste.Si uitai sa intreb cine-i mobristu si cine-i pasagerul? cam dubios acest nume ,,Alex" ptr mine...PS ;scuze greselile,nu mai am chef de corectat

 

Tocmai politistii au evitat cu nesimtire sa`i faca analize de sange

Nu era nevasta ci cumnata betivului

Nu stiu numele strazii, intre mol si sens, cam la mijloc pe dreapta e o spalatorie, o iei pe langa spalatorie in jos pana la capatul strazii si pe stanga e doar o casa, cladire, e singura din zona

Motociclistul Alex e un prieten cu o kawa zx6r

Pasagerul era varul lui

Numarul masini nu il stiu doar peste cateva zile, masina e un vw passat an 1993 albastru inchis, teoretic momentan are stop dreapta spart...

Alex a fost operat de dimineata si acu se indoapa cu calmante, din cate am inteles are o tija/tije in deget si mai trebuie sa stea internat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa il sustin pe roly in tot ceea ce spune pt ca am ajuns impreuna cu el la fata locului la putin timp dupa ce sa petrecut neplacutul eveniment.

Vreau de asemenea sa spun ca daca acest NENOROCIT RUPT DE BEAT care a taiat BRUSC calea, tanarului motociclist care se deplasa linistit inspre sensul giratoriu , daca mortalkombatu ala Scapa ..ne vom amintii din nou ca traim in romania.

BIne ca cei 2 de pe motor nu au patit ceva mai grav de atat.

DRAMA insa e alta. ACEST indivit prieten cu alcoolul va scapa.desi era RUPT DE BEAT LA VOLAN..DESI A PARASIT LOCUL ACCIDENTULUI (copiii de pe motor ar fi putut avea nevoie de ajutor de urgenta)poate va scapa pt ca va mintii ca nu a fost el la volan.

DRAMA CONTINUA>..pt ca ACEST INDIVID prieten cu monopolul stiind ca REZOLVA el ,cand intra in belele ,SE VA MAI URCA RUPT IN GURA la volan...si poate data viitoare va fi ALT cetatean in pericol de moarte.

DRAMA se accentueaza...pt ca Prietenii sau cei care il cunosc pe acest individ prieten cu BOROTZUL...sau cei care au aflat de treaba asta..VOR SPUNE..... (fiind bautzi) LAS MA CA MA URC LA VOLAN ca oricum SE POATE REZOLVA

 

IN LOC CA POLITIA SI JUSTITIA SA ofere EXEMPLE celor care vor sa ne omoare...ei II INCURAJEAZA...

 

RUSINE ....

 

Ps...ROLI ..pana la urma nu i-au luat probele de sanje la nemernicu ala ???

daca nu/..E UN CAZ PIERDUT SI va scapa LEJER ....cu toate ca a incalacat cel putin 3 reguli GRAVE de circulatie.

 

Traim in romania .si nu trebuie sa ne miram..ca suntem tziganii europei....

 

IDEEA LUI KATO E BUNA....ar trebui terorizat psihic acest JEG si rusine celor care il vor face SCAPAT basma curata.

Editat de JVC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, atacati procesul verbal in instanta, daca sunt martori destui - pentru marturie mincinoasa - legea prevede dosar penal pentru asa ceva. Luati-va un avocat, si tarati cu voi politaiul in instanta ca sa ii piara cheful sa mai faca de-astea si alta data!!!

Mesaj completat

revin... nu pot sa editez postul anterior - e frustrant!

 

1 - Cati martori au fost la eveniment? Aveti probe video/audi- filmari, poze etc cu individul beat?

2 - Cum adica politaiul NU V-A LASAT SA VA APROPIATI LA mai putin de 20 de metri??? Muream cu el de gat daca imi spunea asa ceva!

3 - Numele si gradul politaiului- sunt trecute in PV! - faceti-le publice

4 - De ce NU A SUNAT NIMENI IMEDIAT LA 112 sa anunte musamalizarea cazului???

5 - De ce nu ati mers imediat la sectia de politie sa faceti scandal?

6 - Cereti audienta cu seful politiei arad- e obligat sa va programeze in audienta.

7 - sunati la numarul afisat in cadrul sectiei de politie- ala pentru acte de coruptie- ala gratuit si spuneti acolo. sunati ambele persoane, spuneti povestea!

8- in Procesul Verbal - ATI POVESTIT CA NENEA BEAT a condus? Ati povestit ca Politaiul REFUZA sa va ia declaratia in cosniderare? Ati mentionat CLAR acest lucru?

Trebuie sa nu cedati sub nici o forma la chestii de genul, trebuie sa faceti sesizari oficiale, audienta la politie cu nr de inregistrare etc, daca aveti prieteni in presa e bine sa le prezentati cazul, poate aveti noroc sa ajungeti pe prima pagina cu o miniancheta de presa, prezentati situatia unui avocat si mergeti in instanta!!! Nu lasati cazul nemediatizat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, atacati procesul verbal in instanta, daca sunt martori destui - pentru marturie mincinoasa - legea prevede dosar penal pentru asa ceva. Luati-va un avocat, si tarati cu voi politaiul in instanta ca sa ii piara cheful sa mai faca de-astea si alta data!!!

Mesaj completat

revin... nu pot sa editez postul anterior - e frustrant!

 

1 - Cati martori au fost la eveniment? Aveti probe video/audi- filmari, poze etc cu individul beat?

2 - Cum adica politaiul NU V-A LASAT SA VA APROPIATI LA mai putin de 20 de metri??? Muream cu el de gat daca imi spunea asa ceva!

3 - Numele si gradul politaiului- sunt trecute in PV! - faceti-le publice

4 - De ce NU A SUNAT NIMENI IMEDIAT LA 112 sa anunte musamalizarea cazului???

5 - De ce nu ati mers imediat la sectia de politie sa faceti scandal?

6 - Cereti audienta cu seful politiei arad- e obligat sa va programeze in audienta.

7 - sunati la numarul afisat in cadrul sectiei de politie- ala pentru acte de coruptie- ala gratuit si spuneti acolo. sunati ambele persoane, spuneti povestea!

8- in Procesul Verbal - ATI POVESTIT CA NENEA BEAT a condus? Ati povestit ca Politaiul REFUZA sa va ia declaratia in cosniderare? Ati mentionat CLAR acest lucru?

Trebuie sa nu cedati sub nici o forma la chestii de genul, trebuie sa faceti sesizari oficiale, audienta la politie cu nr de inregistrare etc, daca aveti prieteni in presa e bine sa le prezentati cazul, poate aveti noroc sa ajungeti pe prima pagina cu o miniancheta de presa, prezentati situatia unui avocat si mergeti in instanta!!! Nu lasati cazul nemediatizat!

 

Incep cu 4 din motive personale

4. Sincer nu ne`am gandit pe moment :|

5. Era cam 1 noaptea, am mers din nou la locul accidentului cu 2 politisti de la criminalistica pt masuratori si aceeasi aveau la cunostinta cazul deoarece s`au sfiit sa ia probe de sange betivului, iar la sfarsit am mers la spital la baiat.

8. Procesul verbal va fi gata azi sau maine, nu cunosc motivul.

9. Tatal baiatului a vorbit cu un avocat si presupun ca il va da in judecata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La asa un alcoolic care isi baga cumnata la inaintare nu cred ca o sa functioneze metoda lui Kato(desi pare ok).Betivii de obicei n-au nici un stres sau jena.Dar intr-un fel sau altul handicapatu' ala tot trebuie pedepsit!Ganditiva putea fi oricare dintre noi in locu' baiatului si se putea solda cu un deces(si nu-i o varianta pesimista dusa la extrem).Stim cu totii cum functioneaza organele(bolnave) statului si justitia(oarba), iar daca nimeni nu face nimic boul ala va scapa, la fel vor scapa si altii si poate la urmatoarea betie vor omori un motociclist.Apoi noi vom da cu r.i.p. pe forum si eventual vom tura motoarele la inmormantare, dar va fi deja prea tarziu :wacko: .Fara atitudine si doza de agresivitate necesara in astfel de cazuri nu se va rezolva niciodata nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La asa un alcoolic care isi baga cumnata la inaintare nu cred ca o sa functioneze metoda lui Kato(desi pare ok).Betivii de obicei n-au nici un stres sau jena.Dar intr-un fel sau altul handicapatu' ala tot trebuie pedepsit!Ganditiva putea fi oricare dintre noi in locu' baiatului si se putea solda cu un deces(si nu-i o varianta pesimista dusa la extrem).Stim cu totii cum functioneaza organele(bolnave) statului si justitia(oarba), iar daca nimeni nu face nimic boul ala va scapa, la fel vor scapa si altii si poate la urmatoarea betie vor omori un motociclist.Apoi noi vom da cu r.i.p. pe forum si eventual vom tura motoarele la inmormantare, dar va fi deja prea tarziu :wacko: .Fara atitudine si doza de agresivitate necesara in astfel de cazuri nu se va rezolva niciodata nimic.

HAi sa facem cit mai repede variata zisa de kato nu cred ca nu o sa mearga o sa se cace pe iel de frica cind o sa vada atitea mobre

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vom astepta sa vedem cum decurge sirul evenimentelor. Cine e in masura si cunoaste asta e rugat sa posteze noutati pe aici ca sa stim si noi. cand se va afla adresa betivului ordinar sa ne adunam pe langa casa lui intr-un week si sa-i tinem putin de urat. Vom filma toata ,,operatiunea" in caz ca se leaga cineva de noi sa avem probe iar daca miselul va avea cuvinte jignitoare sau alte manifestari il vom putea da si in judecata. Daca o facem sa-i fie invatatura de minte. Pasnic toata treaba, fara jigniri verbale sau altercatii de orice gen. Asteptam deci vesti. Nu ar fi rea si chestia cu presa si cu mersul in audienta la comandantul politiei rutiere si povestit atitudinea pulitaiului aflat in problema. Asta ca sa stim si noi cine-i imitatia aia de umbla in uniforma statului platit de noi toti ca in final sa ancheteze un caz dupa cum vrea muschii lui. ramanem in stand-by asadar. Pace voua!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord cu tot ce spune Kato,intradevar varianta cu razbunatul prin ai distruge bunurile nu merge pt k neam putea crea probleme mari dar si cealalta varianta(nu ca nas fi deacord cu ea) poate avea urmari,tipul poate sa ne dea in judecata pt hartuire si tot nu e ok,va dati seama k near putea aduna pe toti dupa numere de inmatriculare.......deci propun sa ne gandim la o alta varianta.Oricum tipul nu trebuie sa scape......am fost si eu acolo la scurt timp dupa accident si am vazut cum au decurs lucrurile,poate k dk nu ma suna Roly ramaneam unde nea spus politaiu si nu vedeam multe dar asa.......trist k din cauza pilelor raman p sosele dementi care pot sa ne omoare pe noi sau alti dragi noua:(....trebuie sa facem ceva!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
ceva noutati despre caz???

 

tatal lui Alex a propus o suma inculpatului pt a iesii pe cale amiabila

dar nu a primit nici un raspuns

in concluzie il va da in judecata..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
am vazut la pro tv ca a fost ceva accident moto la Șiria. Stiti ceva detalii?

 

Neoficial, am inteles ca a fost vorba de un chopper (posibil ceva Shadow) care a intrat in depasire si s-a izbit de ceva, pe contrasens. accident grav, avand in vedere ca motociclistului i-a fost amputata laba piciorului. Deocamdata atat... asteptam detalii. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa speram ca vom afla vesti despre cine este si cel mai important despre starea lui.Asteptam vesti.Pana atuncea atentie maxima si insanatosire grabnica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trist..foarte trist.Mi-au povestit baietii de la Arad despre accidentul de ieri.Destul de nasol ca a ramas infirm dar privind partea plina a paharului cel mai important este ca traieste.Din partea clubului ''Free Bikers''Hunedoara,insanatosire grabnica tanarului si sa treaca usor peste acest caz nefericit.

 

 

RESPECT :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum am venit de la politie,baiatului accidentat,ia fost amputat de la bazin piciorul,era sa moara pe masa de operatie,au vrut sa-l trimita la bucurestii...,pacat,sper sa il putem ajuta cumva...(in privinta accidentului,era in depasirea unui tir stationat in curba,si a iesit prea mult in stanga,masina la lovit in plin in picior),multumim lui dan care a avut curajul de ai face garou cu o chinga,altfel poate isi pierdea tot sangele...,mentionez ca sa mers cu circa 80km,deci nu era in viteza,toti am depasit acel tir...,masina avea viteza(*urme de frana 100metri),dar pe sensul lui de mers...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...