Sari la conținut

Accidente !


draqqora
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 817
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Unde? Cand? Cum? Ca tot caut ca disperatu' un loc de munca dar nimic niciunde... :sick:

Manu...tu acum ai facut 18 sau numa 17 ani? Ca de la 18 in sus iti pot gasi ceva....dar iti zic din start...e vorba de salariu de 6-7-800 lei...nu mai mult:(

 

:offtopic: Si reveniti DRAQ la subiect!!!

Editat de Oti121
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Servus ,

 

S-a comis ceva accident acuma dupa-masa in Vlaicu ? Am auzit un zvon cu ceva neacordare de prioritate la semafor...

 

Stiti ceva detalii?

 

 

Respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:disappointed:

 

Ala care o cauzat accidentu o scapat usor ca nu s-o lovit de nimic... aparent! Nasol moment :| Imagineaza-ti asta numa in loc de moto sa fie TIR :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci la Topicul de accidente din Arad se pun poze cand unu pica cu motorul draq stie in ce tara??? Sunt accidente zilnice chiar si in tara....Ce draq trebuie voi sa umpleti topicul cu porcarii...Maka te rog fi atent la ce postezi....la fel cum zicea Maradeanu mi se ridica parul pe spate cand vad reply nou pe acest topic.

 

Cat despre accidente...chiar ieri am vazut la PROTV (si vorbesc de un accident GRAV cu 4 morti nu ca in clipul de pe youtube unde nimeni nu a patit nimic) chiar de la noi din tara. O gagik a depasit pe linia continua cu masina si s-a lovit de o motocicleta care circula regulamentar...REZULTAT...motociclistul MORT, pasagerul MORT, cei doi din masina de pe scaunele din fata MORTI!!! si 2 raniti, scosi cu smurdul din masina de pe bancheta din spate a masinii...

 

http://www.gandul.info/news/accident-soldat-cu-patru-morti-si-doi-raniti-dupa-ce-un-autoturism-s-a-ciocnit-cu-o-motocicleta-8521269

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci la Topicul de accidente din Arad se pun poze cand unu pica cu motorul draq stie in ce tara??? Sunt accidente zilnice chiar si in tara....Ce draq trebuie voi sa umpleti topicul cu porcarii...Maka te rog fi atent la ce postezi....la fel cum zicea Maradeanu mi se ridica parul pe spate cand vad reply nou pe acest topic.

 

Cat despre accidente...chiar ieri am vazut la PROTV (si vorbesc de un accident GRAV cu 4 morti nu ca in clipul de pe youtube unde nimeni nu a patit nimic) chiar de la noi din tara. O gagik a depasit pe linia continua cu masina si s-a lovit de o motocicleta care circula regulamentar...REZULTAT...motociclistul MORT, pasagerul MORT, cei doi din masina de pe scaunele din fata MORTI!!! si 2 raniti, scosi cu smurdul din masina de pe bancheta din spate a masinii...

 

http://www.gandul.info/news/accident-soldat-cu-patru-morti-si-doi-raniti-dupa-ce-un-autoturism-s-a-ciocnit-cu-o-motocicleta-8521269

 

daca tot le scoti ochii la altii ca posteaza accidente din alte parti decat arad tu de ce o faci ??

ca pari foarte indignat de "prostia" lor..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Eram in trecere pe Condurasilor si in fata la Penny Market accident, implicat un motociclist. Din cate am inteles de la oameni, soferul a iesit din lateral fara sa se asigure si l-a luat in plin pe motociclist. Masina destul de avariata in fata, si motorul proiectat la cativa metri buni de masina, langa stalp. Motociclistul nu stiu in ce stare se affla, casca si papucii erau langa motor. Numarul de inmatriculare era: AR 07 ZTI sau ZTU ...

post-46364-0-21189200-1312904599_thumb.jpg

post-46364-0-12188300-1312904623_thumb.jpg

post-46364-0-25867000-1312904641_thumb.jpg

post-46364-0-98657400-1312904657_thumb.jpg

post-46364-0-05233300-1312904676_thumb.jpg

post-46364-0-46656600-1312904694_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

A fost ceva accident la viaductul de pe Voinicilor, astazi ? stie cineva detalii? Am vazut o moto pe jos, multa politie si ambunata... ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

http://www.aradon.ro...micalaca/990576

Stie careva ceva de accidentul din Micalaca??

 

"Motocicleta" era de fapt un scuter, iar "barbatii" erau doi puțoi teribiliÂşti care faceau slalom printre maÂşini

SMURD-ul a ajuns în 7 minute, un "barbat" a plecat pe picioarele lui iar celalalt a fost transportat la spital dar e OK

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

azi in jurul orelor 14;00 accident la intrarea in Vinga dinspre Timisoara,o honda cbr600 cu numere de america condusa de un baiat pachistanez a lovit in plin un vw golf care a vrut sa intre in comuna dinspre Ortisoara

a rezultat coloana de cativa km,motocicleta si masina praf,iar motociclistul a ajuns la spital cu rani usoare dupa ce a zburat 10-15 m de la locul impactului cu tot cu bagajele aferente care se pare ca au amortizat ceva din impact,desi dupa cum aratau cele doua vehicule se putea spune ca cel putin unul a murit

se pare ca soferul nu a acordat prioritate si spunea ca nici nu l-a vazut

martorii spuneau ca moto nu a avut viteza mare

motociclistul se intorcea din US si mergea cu moto prin Romania acasa in Pakistan

Editat de ar77scv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...