Sari la conținut

Accidente !


draqqora
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 817
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Socante imagini...Nu l-am cunoscut si poate ca e mai bine asa...sufeream mult,dar oricum ma afecteaza cand aud asemenea vesti,cum am fost la Claudiu la inmormantare fara sa-l cunosc personal asa voi merge si la Adi.Nu vreau sa ma gandesc la altceva acum sa-mi fac ganduri negre,mi-e greu si sa scriu.Oricare am fi,vorbesc dintre noi motociclistii ne este greu sa spunem ceva in cuvinte.Revenim totusi cand aflam asemenea vesti la luciditate, adevarul este ca ne mai pierdem mintile cateodata cand santem calare pe motocicleta si ne jucam cu soarta.Ce s-a intamplat cu Adi e greu de descris...numai el stie ce a fost in clipa aia. Eu personal am fost intre cele 2 lumi si cam stiu cum este...Am revenit,pacat ca Adi a fost cerut de cel de sus.Dumnezeu Sa-l odihneasca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In aceasta seara in jur de ora 9 jumate sa produs un accident intre loc Sagu si Arad cu directia catre Arad, motociclistul care conducea un SUZUKI GSX-R de 1000cmc a murit la morga si se numste Adi sau mai bine spus NOPCEA..........il cunosteam personal R.I.P.

Se spune ca depasea o coloana de maisi. Atat stiu

 

cina mai stie detalii despre accident poate sa spuna aici

 

RIP :)

 

 

 

Soc si lacrimi ne incearca in seara asta la aflarea vestii ca pasiunea pentru motor si viteza l-a smuls atat de violent pe Adi de printre noi.............nu e drept......avea o viata intreaga in fata......vom fi alaturi de tine Adi, pe ultimul drum si te vom pastra in suflet pana la sfarsit...... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In pozele si filmul de pe aradon nu vad la camion nici un stop sau un bec nimic.

Daca nu avea e clar ca nu avea cum sa-l vada la viteza mare plus ca incarcat peste limita de tonaj sigur avea maxim 50km/ora

 

R.I.P

 

Amintiri

post-2777-1222997078_thumb.jpg

post-2777-1222997097_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa te tina in brate...frate

O sa merg la Biserica in Duminca asta si o sa-i rog pe preoti sa te aminteasca...

Asteapta-ne...

Oare cat de mult te-a iubit Dumnezeu, sa te ia langa El asa de repede?

O sa ne fie dor de tine, dragule...

pe curand..

Editat de Louis Cyphre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ne vine sa credem.

Parca e un cosmar totul.

Prea devreme, mult prea devreme...

Ne vom aminti de el asa cum a fost mereu, glumet si intotdeauna cu zambetul pe buze.

 

RIP

 

Sa ii fie tarana usoara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R I P ..... tot timpul ne placea sa glumim ,, bah asta nu moare acasa,, asta din pricina cum conducea , dar conducea extrem de bine , era mult prea bun rider sa faca o greseala de genu , precis nu a fost semnalizat cotetu ala de camion. :) offfffffffff nu vroiam sa citesc aici de tine adi :)

 

Condoleante familiei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...