Sari la conținut

Accidente !


draqqora
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 817
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Si eu il stiam,nu de mult dar de ajuns cat sami dau seama k era un om plin de viatza si glumet,acum nu imi vine sa cred sau mai bine spus refuz sa cred k a nu se mai afla printre noi................va urma inca o zi in care motoarele vor urla de durere.RIP ADI vei ramane mereu printre noi :) :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trist sa auzim vesti dinastea tot mai des ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei ce doresc sa vina deseara la priveghi ..

 

Adunare la 18:30 cu motoarele (cine poate si daca vremea ne permite) .. la terasa Diplomat ..

 

Cine nu poate cu motorul sa vina cu masinile ..

 

Mergem sa cumparam lumanari ..

 

Apoi mergem la locul accidentului sa punem lumanari ..

 

Dupa aceea mergem in Gradiste la cimitir la capela pt priveghi ..

 

Anuntati-va si prietenii ..

 

 

R.I.P. Adi

:) :)

Editat de HIGHLANDER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne Dumnezeule!

pur si simplu nu mai am cuvinte....

 

condoleante familiei si prietenilor si multa putere :)

Editat de dya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...m-am intristat foarte tare aseara cind am auzit vestea, astazi sunt si mai trist ca s-a confirmat ceea ce nu as fi vrut sa cred ca se poate intimpla, ADI NOPCEA a murit si asta inseamna ca nu mai este printre noi, nu mai are cine sa ne incante cu povestiri haioase despre tot felul de chestii care de care mai distractive!.. :D ...este cel de-al 8-lea prieten motociclist la a carui inmormintare particip...

...eu zic ca ar fi bine sa ne amintim de ADI asa cum a fost, un baiat fain de caracter si un prieten pe care te puteai baza atit la bine cit si la rau si nu asa cum l-am vazut in filmul de pe aradon!

..ceea ce s-a intimplat acolo va ramine intre el si D-zeu desi multi vor incerca sa imparta firul de par in 16 sfatul meu este sa nu o faca si sa-l lase asa cum este!

...sa-i fie tarina usoara!...drum bun ADI si asteapta-ne si pe noi ca venim, mai devreme sau mai tirziu!.. :) :) :D

post-7057-1223025385_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa il odihneasca in pace, si de acolo de sus sa ne vegheze pe toti motociclistii. :) :) :D :D

 

 

 

Din pacate drumurile patriei noastre nu sunt pentru motociclete !!!:D

 

Ca o paranteza si offtopic va spun ca eu cel putin dupa ultimul accident nu voi mai merge cu motorul decat pe circuit sau pe coclauri (enduro), suna trist dar nu mai risc sa fiu considerat tinta, sa dea lumea in mine ca in popice :D Am apucat sa realizez asta, cum au mai facut si altii si o sa ma mai pot bucura de viata cu toate ca voi suferi o operatie la picior si o recuperare lunga dar pot sa ma bucur.... din pacate nu toti au sansa aceasta....

 

Condoleante familiei si prietenilor, sa va intareasca Dumnezeu !!!

Editat de iuliano
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sal ierte

Tocmai am vazut la stiri spunand k avea peste 200,nu stiu daka asa a fost dar totusi vorba bine

stiuta d toti...soseaua nu este un circuit! RIP

AM RUGAMINTEA CA MACAR AICI SA VA ABTINETI DE LA COMENTARII AIUREA DIN RESPECT PENTRU CEL CE-A FOST !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu asa ceva nu am vazut pana acum! DOAMNE FERESTE! e clar ca camionul s a bagat direct in depasire...in tzara asta nu mai este de mers cu vitezane! cu toate ca si daca eram cu un chopper, daca mi lua fatza direct la 100km, tot aia era!

 

ce sa mai vorbim, ROMANIA, toti nemernicici se baga peste linii continue, duble, etc..!!

 

R I P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...