Sari la conținut

Detinatori de Yamaha R6


sacal
 Share

Postări Recomandate

Nu rade..s-a suparat baiatul :P

 

Chiar deloc. In momentul cand am intrebat, am avut in vederea posibilitatea aparitiei comentarilor nefolositoare.

Editat de nikel1992
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce cauciucuri ma sfatuiti sa iau pentru un R6, mers doar pe strada, cel mai mult probabil o sa merg pe la Cheia , in rest nimic mai sportiv. Ma intereseaza un model din 2010-2013 , vreau sa imi iau o pereche second hand.

 

Nu ai nevoie de aderenta nici pe Cheia nici prin oras ca oricum nu franezi. Ia-ti linistit o pereche second hand dar roaga-l pe ala care ti le vinde sa iti dea in banii astia si o carena frontala, alea laterale, semnale, un far si un cadru de bord. Tot second hand, nu ai nevoie de ele noi. Pentru orice eventualitate intreaba-l cat costa si o furca noua si daca stie vreun doctor meserias, la nevoie sa iti puna un ghips ieftin, second hand.

Editat de sukhoi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi cmd :) 50 maxim 70

Tu ai internet? CMD cum a gasit?

» Post actualizat in 26 Mar 2015 10:37

Rezervorul costa mult mai mult decit o carena protectoare.

» Post actualizat in 26 Mar 2015 10:38

Nu ai nevoie de aderenta nici pe Cheia nici prin oras ca oricum nu franezi. Ia-ti linistit o pereche second hand dar roaga-l pe ala care ti le vinde sa iti dea in banii astia si o carena frontala, alea laterale, semnale, un far si un cadru de bord. Tot second hand, nu ai nevoie de ele noi. Pentru orice eventualitate intreaba-l cat costa si o furca noua si daca stie vreun doctor meserias, la nevoie sa iti puna un ghips ieftin, second hand.

Nope, ca lui nu i se intimpla, numai altora da.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era singura de pe ebay iar eu vorbesc de carena protectoare din fibra,in conditia in care am dat 150 euro pe tot carenajul de pista inafara de protectia de rezervor e absurd sa dau mai mult de 50 de euro pe o protectie din fibra pt rezervor sa fim seriosi pretul pt ea e undeva la 200 ron !

Editat de Himura
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa fim seriosi, nu oricine face carena aia.


» Post actualizat in 26 Mar 2015 10:51

Eu tot banii astia i-am dat la un moment dat pt R1-ul meu, si mi-a salvat rezervorul de vopsire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era singura de pe ebay iar eu vorbesc de carena protectoare din fibra,in conditia in care am dat 150 euro pe tot carenajul de pista inafara de protectia de rezervor e absurd sa dau mai mult de 50 de euro pe o protectie din fibra pt rezervor sa fim seriosi pretul pt ea e undeva la 200 ron !

te inteleg, si eu am avut problema asta la modelul 2007.

o sa gasesti una la bani foarte putini, doar daca ai mare noroc; in rest, va trebui sa accepti ideea cum ca asta e pretu!

 

p.s. eu la modelul 2007 am fost foarte panicat pt ca ia foc relativ repede, dar nu am auzit de problema asta la modelele anterioare...este intr-adevar asa? sau vrei doar sa nu "atingi" in niciun fel rezervoru?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

Pune pariu pe ce vrei tu si cu cine vrei. clar ?

pun pariu ca te simti super cool cu raspunsu tau...

 

:kick:

 

@Nikel1992 - ai PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clevo . cu intrebarea asta iti recomand un r125 . R6 este modelul yzf yamaha de 600 cmc si r1 este cel de 1000 . Deci tu te referi la r1 2007 . ce experienta ai pe mobre?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer nu prea am experienta si mobra nu ar fi pt mine.Mai exact,acum am verificat,e o yamaha fireblade din 2004 de 954.Nu stiu de ce traiam cu impresia ca ar fi R6 din 2007

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

Iti pierzi vremea :))))))) yamaha fireblade de 954 =))))

Aha. E modelul turbo de 207.5 cai? Eu am o Aprilia GsX RR v4 . Poate iesim la o plimbare candca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v changed the title to Viteză maximă Yamaha R6 2004

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...