Sari la conținut

Accidente in Buzau


aladin1
 Share

Postări Recomandate

Scuze ca raspund asa greu, nu prea pot sta pe scaun... Acum sunt mai bine, am degetele la piciorul stang faramate cu tot cu unghii, si o cusatura de vreo 35 cm pe unde mi s-a lipit piciorul de masina(mi-a luat toata carnea de pe el...). Tu erai baiatul cu gsxr-u albastru cu alb? Exact atunci s-a intamplat, am urcat pana la Siriu, am coborat si o curba mai jos spre buzau fata de locul unde m-am intalnit cu tine s-a intamplat accidentul...

Nu aveai echipament?

Rs-ul ce a patit ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 190
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cu o minima educatie moto nu ar mai curge atatea lacrimi pe obrazul MAMELOR unor copii picati in mana inconstientei,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
Cu o minima educatie moto nu ar mai curge atatea lacrimi pe obrazul MAMELOR unor copii picati in mana inconstientei,

Auuuuu Daneeeeeee ! Nu e vorba de educatie moto, e vorba de ce are fiecare in cap si cat de mult foloseste ce are. Degeaba ii explici lui " X " ca nu-i bine sa inceapa pe 1000cm3. Degeaba i se tine morala lui " X ", pana n-o pateste pe mana lui, nu se lecuieste. Ce, tu ascultai de parintii tai cand erai mic si-ti spuneau ca nu e bine sa te joci pe strada ca te calca masinile ? Din contra, erai in stare sa iesi pe E85.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ba ce bine!!!! Nu a mai cazut nimeni de toamna trecuta. Sa o tinem tot asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A cazut careva si nu "s-a publicat"?

 

Sau e vorba de curcan :wacko:

 

cred ca lu tiptil a incercat sa ii indese cineva o bara fata prin toba de esapament!!! dar sa-l lasam pe el sa povesteasca!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au mai fost cateva, o bucata gsxf lipita de un audi, o bucata r6 tavalita, asta din ce stim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU AM INTELES CARE ESTE MOTIVUL DE TREBUIE SA NE PITIM CAND O COMITEM? ESTE UN INDIVID( SE STIE EL) CARE A CAZUT DE CATEVA ORI LA INTERVALE SCURTE SI SE CC PE EL, ASCUNZAND PATANIA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

spune-l,spune-l!!!!!!!

mai, exista vorba aia devenita cliseu "ca nu esti motociclist pana nu cazi"..si pe mobra, riscurile unei accidentari(indiferent cat de stupid e accidentul si la ce viteza) sunt imense.

nu cred ca-i o chestiune rusinoasa....dar, desigur, cand am sa cad eu cu ea am sa povestesc totul cu lux de amanunte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerile mele vis a vis de motociclism sau skimbat foarte mult din cauza acestui accident, am vazut cu ochii mei ca motocicleta nu este deloc deloc deloc o joaca, este un act responsabil care trebuie tratat cu foarte mare delicatete.

Frumos ar fi sa mergem o gascuta din Buzau la inmormantarea lui , sa aratam ca ne pasa , mai ales ca nu a avut nici o vina baiatul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.click.ro/actualitate/din_tara/M..._944305585.html

:D

Nu stiu exact cine e baiatul...Dumnezeu sa-l odihneasca,iar vinovatul sa putrezeasca-n puscarie!!! :rolleyes:

dumnezeu sa-l ierte.

pozele nu sunt de la accidentu asta :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU MI-AS MAI FI DORIT SA VAD SAU SA AUD O SITUATIE DE GENUL CA A MAI MURIT UN 'MOTOCICLIST' DIN PACATE S-A INTAMPLAT POATE CA NU SCRIAM DAR IL CUNOSTEAM BE BAIATUL CARE A MURIT SAMBATA

NU MAI AM CE SA ZIC

 

CONDOLEANTE FAMILIEI ,ODIHNEASCA-SE IN PACE :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mai fost un accident de motocicleta intr-o comuna incolo inspre Ploiesti, cu numarul W A A , nu stiu dc a fost implicata si o masina sau a cazut singur, a trecut cineva prin zona si a vazut era tavalita pe marginea drumului, revin cu detalii cand aflu.

Mesaj completat

cared ca ma insel in privinta numarului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

W A A , nu era un Suzuki de 650 ? sau cv de genu .. unul albastru !

nu mah ala e catalin cu suzi 650.azi am iesit cu el.nu fu el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai auzit o faza tragica, era un baiat care venea pe la parc cu un dna 180, tipul ala falcos, putin acneic, mai mereu in blugi, care vorbea mult. Acum cateva zile sau jucat niste prieteni ai lui cu o masina facand cerculete, teribilismul la inpins sa se urce pe capota, a alunecat si a cazut in cap si a murit la spital la Bucuresti in urma unei operatii. Era bagacios asa de fel, sa-i fie tarana usoara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.youtube.com/watch?v=GQfwy1T0Fyw baiatul de acum o saptamana.

tinuta aia in barate de sistem vroia sa minta sa spuna ca defapt motociclistul a iesit de pe drumeagul ala

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...