Sari la conținut

Poze Enduro Buzau


Postări Recomandate

O tura frumoasa la Buzau.

Am fost in total 14, si nici nu a trebuit sa platim taxa de organizare :blbl: .

S-a mers pe traseul de enduro, putin dificil de urcat pt. ca era ud peste tot si eu mai am de invatzat la capitolul asta :angryfire:

In rest, super echipa, ne-am simtit f. bine si nu s-a alergat pt. puncte in clasament :goodposting: .

Prin asta inteleg eu semnificatia cuvantului "enduro".

Las pozele sa vorbeasca de la sine....

post-143-1144617852_thumb.jpg

post-143-1144617887_thumb.jpg

post-143-1144617910_thumb.jpg

post-143-1144617932_thumb.jpg

post-143-1144617954_thumb.jpg

post-143-1144617972_thumb.jpg

post-143-1144617992_thumb.jpg

post-143-1144618011_thumb.jpg

post-143-1144618030_thumb.jpg

post-143-1144618049_thumb.jpg

post-143-1144618067_thumb.jpg

post-143-1144618142_thumb.jpg

post-143-1144618162_thumb.jpg

post-143-1144618180_thumb.jpg

post-143-1144618198_thumb.jpg

post-143-1144618219_thumb.jpg

post-143-1144618233_thumb.jpg

post-143-1144699926_thumb.jpg

post-143-1144699961_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

PS. KTM ala negru era de 640?

 

Da, era 640. Omul f curajos. M-a rusinat pe o panta nasoala :goodposting:

 

Cum zicea si Cata - tura f misto. Multumiri lui Lorenzo, Sorin si Ovidiu pentru calauzire si pentru ca ne-au asteptat si pe noi, astia mai fricosii.

Eu m-am dat si duminica. Am febra musculara din cap pana in picioare, in fiecare muschiuletz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti sa va trimit si eu poze de la o tura pe la Targoviste de saptamana trecuta.

 

Ti-am vazut motorul la Cristi Bernad in curte saptamana trecuta...

Pe unde v-a bagat nebunul???

D-asta nu ma dau cu el...inca.

mai strang si eu experienta si vin

 

Am bagat si eu o tura cu "incepatorii"(printre care ma numar si eu) printr-o mlastina, n-am avut timp d poze pentru ca ma scufundam daca ma opream....data viitoare bag si poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati mers si PE motocicleta sau doar ati impins la ea :goodposting:

Cu o zi inainte a plouat, si tot drumul a fost in genul asta, am mers cam vreo 5 ore numai prin noroaie, prin padure ca se rupse-se drumul, asta facem weekend de weekend, antrenament la greu, nu plimbari, prin padure zapada nu se topise, am mers vreo ora numai prin zapada, nici nu vreau sa va spun cat de solicitant este. De vreo 3 ori m-a luat durerea de ficat de cat efort am depus, dar dupa toate astea cand te intorci si-ti dai seama pe unde ai trecut, satisfactia intrece orice suferinta depusa :angryfire:

 

Din pacate nu stam sa ne oprim mereu sa facem poze, dar in curand o sa-mi iau un helmet cam si o sa va aratam cam ce facem :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am vazut motorul la Cristi Bernad in curte saptamana trecuta...

Pe unde v-a bagat nebunul???

D-asta nu ma dau cu el...inca.

mai strang si eu experienta si vin

 

Am bagat si eu o tura cu "incepatorii"(printre care ma numar si eu) printr-o mlastina, n-am avut timp d poze pentru ca ma scufundam daca ma opream....data viitoare bag si poze

 

Hehe, pai sti ca sunt trasee acolo nenumarate, benzina si conditie fizica sa ai, in rest ... sky is the limit ... :goodposting: eu zic sa nu mergi cu noi inca daca nu ai antrenament pentru ca e super greu. Eu nu sunt la nivelul lor inca, mai raman inpotmolit in noroi, dar nu-i slabesc de loc, adica sunt mereu langa ei. De cand mergem impreuna numai de 3 ori a trebuit sa-mi urce ei motorul. Oricum ce facem noi mi se pare de vreo 3 ori mai greu decat ce a fost la etapa de la Buzau de anul trecut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehe, pai sti ca sunt trasee acolo nenumarate, benzina si conditie fizica sa ai, in rest ... sky is the limit ... :angryfire: eu zic sa nu mergi cu noi inca daca nu ai antrenament pentru ca e super greu. Eu nu sunt la nivelul lor inca, mai raman inpotmolit in noroi, dar nu-i slabesc de loc, adica sunt mereu langa ei. De cand mergem impreuna numai de 3 ori a trebuit sa-mi urce ei motorul. Oricum ce facem noi mi se pare de vreo 3 ori mai greu decat ce a fost la etapa de la Buzau de anul trecut.

 

 

mi-ati facut in ciuda, l-am sunat mai devreme si ii fac o vizita peste vreo ora....

poate ne vedem data viitoare. O sa vin si eu week-end-ul asta si a spus ca o s-o lase ceva mai usor(desi nu l-as prea crede :goodposting: )

M-am gandit sa ma dau cu astia cu ATV-uri si cu cativa cu motoare dar nu prea se baga in vai, astia cu motoare sun t mai incepatori k mine=> Cristi e singura solutie daca vreau sa ma dau k lumea si sa invat.

Cu conditia fizica stau f bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...