Sari la conținut

Sunt Deprimat


Postări Recomandate

Vizitator ALINU

Eu nu sunt de bani gata fac parte dintr-o familie de bugetari(nu de lux)dar stiu sa ma descurc :) si nici cu figuri in cap pe strada,aici ma distrez cu prosti ca tine,imi iau portia necesara zilnica de ras...Nu raspund la provocari,tu asa faci si in trafic?Liniute cu colegii tai de breasla?(cocalrie).M-au provocat multi ca tine,cu masini si motoare,dar nu ma pasioneaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu nu sunt de bani gata fac parte dintr-o familie de bugetari(nu de lux)dar stiu sa ma descurc :) si nici cu figuri in cap pe strada,aici ma distrez cu prosti ca tine,imi iau portia necesara zilnica de ras...Nu raspund la provocari,tu asa faci si in trafic?Liniute cu colegii tai de breasla?(cocalrie).M-au provocat multi ca tine,cu masini si motoare,dar nu ma pasioneaza.

auzi cumetre daca e sa o luom asa esti mai cocalar decat mine si bun sunt eu manelist cocalar cum zici tu DA AM RESPECT MAH CEVA CA TU NU AI AUZIT PENTRU CINE MERITA !!! tine-o minte pasta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am foarte mult respect,dar ti-am mai spus nu suport prostia...am mai dat eu de unu ca tine azi da l-am expediat repede. :)

ba esti nebun si cum clasifici mah tu oamenii ca sunt prosti ?? ca nu au bani sa isi ia o moto nouo sa se laude ca tinee ?? ca sunt curios si cand vorbeam amandoi pe mess si imi dadeai un sfat iti dadeam unu cum era ?? CUM DRAQ MA SUPORTAI ZI SI MIE CA MOR DE CURIOZITATE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Bai da esti nesimtit?Tu ala care pleci cu rs la 11 000 ture neincalzit?Tu nu ai sa il incalzesti niciodata inainte sa pleci si o sa te tina setu mai mult ca pe mine,care ma port cu el mai frumos ca orice pe lume?Nu il incalzesti niciodata?Ai n 95 dar nu iti iei o casca sau o geaca ( bune )?Si multe altele,eu nu am stat sa retin ce debitai tu ...eu ti-am dat sfaturi,dar nu tineai cont de ele,raspundeai la misto(ca vorbeai de respect).Tu mie nu mi-ai dat niciun sfat si nu ai ce sfat sa-mi dai.Auzi cum dreaq de ma suportati,cati ti-au dat cu sutu ma la clasa 125?Foarte multi...Te simti asa suportabil? :)

Editat de ALINU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai da esti nesimtit?Tu ala care pleci cu rs la 11 000 ture neincalzit?Tu nu ai sa il incalzesti niciodata inainte sa pleci si o sa te tina setu mai mult ca pe mine,care ma port cu el mai frumos ca orice pe lume?Nu il incalzesti niciodata?Ai n 95 dar nu iti iei o casca sau o geaca ( bune )?Si multe altele,eu nu am stat sa retin ce debitai tu ...eu ti-am dat sfaturi,dar nu tineai cont de ele,raspundeai la misto(ca vorbeai de respect).Tu mie nu mi-ai dat niciun sfat si nu ai ce sfat sa-mi dai.

Ma da' acum serios ce sfaturi i-ai dat tu?

Daca mai aveai nu stiu cate 'jdemii de km mai ziceam, dar ce sfaturi poate da un incepator?

Ti-am mai zis de cateva ori ca nu este treaba ta in cate ture merge el cand e rece motorul si ca nu este treaba ta ce casca poarta el.

Editat de Chivu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai da esti nesimtit?Tu ala care pleci cu rs la 11 000 ture neincalzit?Tu nu ai sa il incalzesti niciodata inainte sa pleci si o sa te tina setu mai mult ca pe mine,care ma port cu el mai frumos ca orice pe lume?Nu il incalzesti niciodata?Ai n 95 dar nu iti iei o casca sau o geaca ( bune )?Si multe altele,eu nu am stat sa retin ce debitai tu ...

BA TI-AM MAI SPUS NU STI SA FACI DIFERENTA INTRE O GLUMA SI CEVA SERIOS ADICA REZULTA CA ESTI PROST SA MOR. eu plec cu ea la 60 de grade ulei motul si in fond ce p mea te fute grija de cum ma tine pe mine setu de ce echipament si ce telefon am si p mea . ai oftica ca am eu n95 ?? merg pe ea cum vrea p mea si in pielea goala si cu casca in cap atata timp cat eu imi pun viata in pericol si nu tu deci ........ TOT NU INTELEG MAI DA ARGMENTE

Mesaj completat

mah Chivule tu intelegi ce il fute pe asta grija de motoru meu ?? ti-a zis tie ceva de ce e asa de interesat de persoana mea ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Hai du-te in pwla mea,acuma o dai ca ai glumit,dupa ce ti-au zis mai multi?Ai vorbit foarte serios,credeai ca esti mai interesant?Hai ca ma bag la film.Ia-l.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai du-te in pwla mea,acuma o dai ca ai glumit,dupa ce ti-au zis mai multi?Ai vorbit foarte serios,credeai ca esti mai interesant?Hai ca ma bag la film.Ia-l.

da bun am vorbit serios altceva ?? tot nu inteleg de ce te fute grija de motoru meu zi draq si mie ........... in afara de " IA_L " mai sti ceva ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
ua copii de cocalari, ia, gea la somn cu voi, ca ma plictisiti.

Ce vrei ma?Adultule. MALSORTE fa ce vrei nu ma mai intereseaza persoana ta,ai ignore pe forum deci nu mai vad ce scrii.Rade-o.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce vrei ma?Adultule. MALSORTE fa ce vrei nu ma mai intereseaza persoana ta,ai ignore pe forum deci nu mai vad ce scrii.Rade-o.

vaiii am schimbat replica.......ce bine ca ni s-a atras atentia.......sfatu meu veziti de aprilia ra ingrijeste-o cum vrei e frumoasa da nu ca a mea :) si mergi cum vrei si cand o sa cazi sa ne zici si nouo.....ca altfel ajungi NEGAZATORU DIN GALATI o sa fi celebru ..... bafta in realizarea visului si Florin Salam NO 1 NUU ?? arde-o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

O manea nu am in calculator si nu suport tiganii.Am grija de ea,cand o sa cad o sa cad,toti cad dar macar eu sunt protejat. :) .Bafta acum chiar ai ignore nu te mai obosi sa-mi scrii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O manea nu am in calculator si nu suport tiganii.Am grija de ea,cand o sa cad o sa cad,toti cad dar macar eu sunt protejat. :) .Bafta acum chiar ai ignore nu te mai obosi sa-mi scrii.

OOOOOO esti rasist a ??? si fa-ne un printscreen la folderu ala manele 2009 pe care il ai in D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai tu ce esti?Un terminat vechi. :)

Marsh ma , cand intram eu aici tu habar n-aveai ce e ala motociclism ..

 

v-ati luat toti grade in plm .. abia astept sa va vad si eu la arc

Editat de zvast!c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Da-i ma drumu cocostarcule.Eu am grade sau tu?Vii si ma faci pe mine ratat,stiu ce e motociclismu cu mult mai devreme decat tine sunt sigur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ah , stai ca te-am confundat cu fraieru celalalt din Bucuresti , malacaca' ..

 

Imi cer mii de scuze . Stii pe draq.. DND (:|

Editat de zvast!c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Miercurea trecuta am mers la examen pentru categoria A1 sigur pe mine. Am facut inainte chestionare pe programul Chestionar-examen 1.3. Cand am dat examenu, m-a lovit pur si simplu. A fost foarte greu comparativ cu chestionarul de acasa. Enervat, m-am dus automat la librarie si mi-am cumparat carte pentru categoria A (legislatia am invatat-o din cartea de categoria B ), editura National. Spuneti-mi va rog, daca bine fac facand chestionare din cartea asta, si ce mai pot face sa imi pot spori sansa de a lua examenul. Tatal meu imi mai da doar o sansa sa-mi iau examenul, iar daca nu-l iau, vinde motocicleta. Daca aveti ceva sfaturi, ajutati-ma, stiti cum e emotia dinainte de examen si dorinta de a-l lua. Multumesc :)
Parerea mea e sa anveti legislatia rutiera si pe urma chestionare,altfel sunt sanse mici.......... BAFTA.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ah , stai ca te-am confundat cu fraieru celalalt din Bucuresti , malacaca' ..

 

Imi cer mii de scuze . Stii pe draq.. DND (:|

probleme mah ?? ce draq grade mi-am luat eu ?? sunt incepator si ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai GHIBOLI!!!(bivoli) Despre asta ii topicu? Despre certuri intre bivoli? Va certati sa demonstrati care e mai bun, care are cea mai buna motocicleta, care e cel mai bivol. Daca unu din voi ar fi destept dintre voi, ar lasa dupa celalalt. Ar zice, da-l naibii, ca-i bivol. Eu personal nu-mi iau scuter ca sa ma dau mare cu el (ca voi), ci ca sa ma TRANSPORTE. De fapt asta e scopu, ca suntem de 16 ani, ce Dumnezo? Nu putem sa luam mai mult de atata. Si foarte bine ca nu putem. Ca printre noi sunt multi bivoli care isi folosesc motocicletele sa se dea mari cu ele, si nu le folosesc pt ce sunt facute, si anume transportul. Mai spuneti ca scuteristii sunt ca vai de ei. In fine. Imi pare rau ca am spus asta, dar asta e adevarul, pentru ca topicul e facut pentru recomandari, si nu certuri intre bivoli.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...