Sari la conținut

Sunt Deprimat


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 153
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sunt multe intrebari care nu prea au logica,cum ar fi pentru a circula ecologic trebuie:a) sa schimbi pneurile intre ele la fiecare 2500 km si ce rasp mai erau,iar acest raspuns facea parte din cele 2 corecte ale intrebarii,eu cum pwla mea sa pun ala de pe fata pe spate si invers?Asta e Romania.Dar daca stai bine sa te gandesti la intrebarea ta,e logic ca e a.De noxe se ocupa ARR,daca o imprumuti nu e nicio problema de unde rezulta raspuns corect A...

Nu va ati prins inca ca sunt aceasi intrebari ca la B numai cu cuvantul 'masina' inlocuit cu 'motocicleta'?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai ÎS deprimat.

Ce anti-depresive ai folosit ?

Oricum, raspunsul final o sa-l am dupa ce dai examenul si stii daca l-ai luat sau nu.

Sa vedeti atunci deprimare ... au ba. Si sper sa-l iei, fiindca ma deprimi si pe mine cand citesc ca esti deprimat. :ph34r:

las' ca sunt eu :lol: n-am bani de benzina :P)

O singura rugaminte am la tine. Te rog sa nu-ti faci si tu topic, te rog!

Editat de Biraid
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Biraid, intrebare. Tu esti aia de la avataru tau?? :ph34r:. Ciudat avatar, ce-i drept :| :lol:

Mesaj completat

Si, in legatura cu topicul facut, daca va ocupa atata spatiu, din partea mea sterge-ti-l. Dar sa stii ca topicul asta m-a ajutat. Si pana la urma de aia e forum, nu sa stergi si sa faci misto de tot ce gasesti, ci sa raspunzi la intrebarile omului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu fac stai linistita. Eu sufar in tacere

N-ai vrea sa ma vezi si pe mine deprimata, nu-i asa? :ph34r:

 

Biraid, intrebare. Tu esti aia de la avataru tau?? :lol:. Ciudat avatar, ce-i drept :|

Mesaj completat

Si, in legatura cu topicul facut, daca va ocupa atata spatiu, din partea mea sterge-ti-l. Dar sa stii ca topicul asta m-a ajutat. Si pana la urma de aia e forum, nu sa stergi si sa faci misto de tot ce gasesti, ci sa raspunzi la intrebarile omului.

De ce? Am decolteul prea adanc, sau ma stramb mult prea frumos? :P

 

Linistit. M-a amuzat mult prea tare titlul topicului. Sa ne spui ce-ai facut la examen. Abia astept si sper sa nu mai gasesc ''SUNT DEPRIMAT, 2nd edition" :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2nd edition nu va mai fi

va trece direct la actiune

Adica ce? Face alt topic cu titlul ''Nu mai sunt deprimat, dar caut anti-depresive'' ?

Lasa, sa fim optimisti si sa ne spuna ca a trecut examenul.

Bafta multa sa ai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu .. miercuri imi depun dosaru .. incepe teama .. incepe invatatul

 

 

Sfatul meu, ca sa nu vezi ca-s fata rea (si pt ca a trecut ceva timp de cand am dat examenul moto) este sa nu te panichezi, sa te uiti LOGIC peste chestionarele din culegerea pt.A de la editura "National" - crede-ma, intrebarile de A sunt mult mai permisive ca cele de la B.

In poligon, chiar daca dai de A1,ai aceleasi probe ca la A. Desi s-au inasprit rigorile de examinare, nu trebuie sa ai emotii, asta insemnand nici sa fii "incet", dar nici sa te dai "racer".Politistul vrea sa vada siguranta, existand cazuri cand a picat candidati doar pentru ca erau mai inceti.Iar in celalalt caz, eu insami am incercat sa fac "o jmekerie" si sa iau un viraj reising in timpul uneia din probele de "circulatie in trafic",iar politistul sa strambe din nas.

 

Hai,mult succes!

 

PS: Ah, da..ti-ai ales foarte prost perioada de scolarizare!

Editat de ValoXM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sfatul meu, ca sa nu vezi ca-s fata rea (si pt ca a trecut ceva timp de cand am dat examenul moto) este sa nu te panichezi, sa te uiti LOGIC peste chestionarele din culegerea pt.A de la editura "National" - crede-ma, intrebarile de A sunt mult mai permisive ca cele de la B.

In poligon, chiar daca dai de A1,ai aceleasi probe ca la A. Desi s-au inasprit rigorile de examinare, nu trebuie sa ai emotii, asta insemnand nici sa fii "incet", dar nici sa te dai "racer".Politistul vrea sa vada siguranta, existand cazuri cand a picat candidati doar pentru ca erau mai inceti.Iar in celalalt caz, eu insami am incercat sa fac "o jmekerie" si sa iau un viraj reising in timpul uneia din probele de "circulatie in trafic",iar politistul sa strambe din nas.

 

Hai,mult succes!

 

PS: Ah, da..ti-ai ales foarte prost perioada de scolarizare!

Mie mi se par mai usoare chestionarele acum, fata de cum erau la inceput cele pe calculator.

Am facut acum cateva zile niste chestionare si am scos ~19/20, la inceput abia daca faceam ~17, nu stiu cum am luat sala atunci :agree:

 

@motociclistcom cand am dat eu poligonul eram 2 persoane, am dat doar eu si celalalt a stat pe bara si l-a luat, se grabea organu'. acum cred ca l-au schimbat pe cel de atunci, cred ca e un prieten de-al meu, are un zx6r, mergem sa il salutam la poligon.

ah da, astia nici nu se uita la ce faci in poligon.

Editat de Chivu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine va spun daca intru in clubul deprimantilor sau nu. Sper ca NU! MAINEEEEEEE :agree: :lol::box::lol:

Mesaj completat

HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

L-AM LUAT BĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂ

Mama, ce bine ma simt. SUNT DEPRIMAT DE FERICIT! Huh.

 

Le-am aratat eu lor :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc. Apropo... ca sa stiti. Am facut 20 :lol:

Felicitari :) :agree:

Mai urmeaza un poligon ceva sau atat iti trebuie pt A1?

Ai grija pe drumuri..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...