Jump to content

RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX

Recommended Posts

programul:

Friday, 28 August 2009

125 FP1 19:40 - 20:40

MotoGP FP1 20:55 - 21:55

250 FP1 22:10 - 23:10

Saturday, 29 August 2009

125 FP2 16:00 - 16:40

MotoGP FP2 16:55 - 17:55

250 FP2 18:10 - 19:10

125 QP 20:00 - 20:40

MotoGP QP 20:55 - 21:55

250 QP 22:10 - 22:55

Sunday, 30 August 2009

125 WUP 15:40 - 16:00

250 WUP 16:10 - 16:30

MotoGP WUP 16:40 - 17:00

125 RAC 19:00

250 RAC 20:15

MotoGP RAC 22:00

programu' de la digi sport inca nu-l stiu

vedem impreuna cursa in care o sa castige rossi campionatu'? :makeout:

Edited by fannyflint
  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

programul:

Friday, 28 August 2009

125 FP1 19:40 - 20:40

MotoGP FP1 20:55 - 21:55

250 FP1 22:10 - 23:10

Saturday, 29 August 2009

125 FP2 16:00 - 16:40

MotoGP FP2 16:55 - 17:55

250 FP2 18:10 - 19:10

125 QP 20:00 - 20:40

MotoGP QP 20:55 - 21:55

250 QP 22:10 - 22:55

Sunday, 30 August 2009

125 WUP 15:40 - 16:00

250 WUP 16:10 - 16:30

MotoGP WUP 16:40 - 17:00

125 RAC 19:00

250 RAC 20:15

MotoGP RAC 22:00

programu' de la digi sport inca nu-l stiu

vedem impreuna cursa in care o sa castige rossi campionatu'? :D

programu` digi sport zice vineri de la 16:15. :wink: daca stii undeva unde se poate vedea...zi de acum predictiile pt cursa ca sa ma duc la pariuri. :makeout:

vineri de la 16:15 e cursa de la brno in reluare.

pai nu stiu dar presupun ca se poate vedea la biker's otopeni. oricum nu de cursa asta era vorba pentru ca mai sunt destule curse... cand or sa zica aia de la motogp (ca eu nu ma apuc sa calculez) ca daca data viitoare rossi termina cel putin pe locul... castiga campionatul 2009... cursa aia zic s-o vedem. nu ca anii trecut s-ar fi strans lumea. :wink: dar am vazut niste curse cu niste oameni. :makeout: (cu cola)

am adus vorba de asta din timp ca cine stie... poate ne mobilizam (dar deja mi-am pierdut speranta. macar cu omii cu care am vazut curse pana acum sa mai vad)

Mesaj completat

programul motogp de pe digi sport

-vineri

de la ora 16:15 - reluarea cursei din cehia

19:30 - antrenamente

-sambata

10 - antrenamente (reluare)

vad ca astia pun programul cand il afla si ei :D) atat apare la ei pe site.

hai cu pronosticeleeeeeeeeee...

le dau aia de la bridgestone cauciucuri pe spate cu compozitie asimetrica

Bridgestone will therefore make medium and hard front slick compounds available, with hard and extra hard (asymmetric) slicks available for the rear tyres this weekend.

Edited by fannyflint

dupa ultima cursa in care ai zis "lorenzo cade si castiga rossi", eu te astept pe tine cu pronosticul, ca sa ma duc sa pun la pariuri. :) Probabil ca va fi: 1. Rossi, 2. Lorenzo/Pedrosa (depinde daca se imprastie lorenzo sau nu) iar 3. Dovi/ Edwards...sau s-ar putea sa aiba o tresarire de orgoliu Hayden si termina pe max 4-5. :)

sa ploua da' sa castige tot rossi vreau. :)

continuare program digisport:

-sambata fotbal :) poate pe plus sa bage ceva... nope, si acolo tot fotbal :)

-duminica la ora 10 - calificari (premiera - la digisport, evident)

aaaaaaaaaaa, ce naiba sa zic ca nu apare in program nici o cursa, tot fotbal :))

daaaaaaaar luni de la ora 10 - cursele (inregistrare) ta na na na na na na.

hihi, ma uit in program si nu mai vad azi reluarea cursei din cehia. antrenamentele cica incep la 19:45

au bagat cursele in program!!!!!!!!!!!!!!!! duminica de la ora 23 (adica dupa ce se termina :) ) dar tot e bine pentru cei care nu tin neaparat sa le vada live...

bine, ca pana duminica poate se mai schimba cate ceva. :)

fotbalul e maneaua la romani.nu pot trai fara :)

Ma da nu le face ma nimeni un post Fotbal TV sa se uite acolo toti microbistii zii si noapte :) Incepusera bine DigiSport si acum , cum e la romani , au dat cu karata in cacao.Calificari nu , cursa live nu , mai au putin si o sa dea decat cursele in reluare si atat...

pentru cine nu are acces la net (stiu, e greu de inchipuit asta) cred ca sunt ok si cursele in reluare, daca e pasionat. pentru cine are acces la net, sa se uite pe motogp.com :) ma gandeam ca poate asa or fi semnat ei contractul... primele doua curse in direct ca sa atraga omu', dup-aia reluari, ca vor si aia de la dorna sa pape. :)) nu stiu ce sa mai zic, deocamdata nu sunt suparata ca n-am de ce.

hai ca-ncep calificarile!

offtopic: am gasit un video cu stoner din 2002, in care zbura cu un avion de ala cu care fac astia chestii faine prin aer... dragut stoner :) :D

Mesaj completat

bai, da' astia sunt nesimititi, arunca folia de pe viziera pe jos, n-au si ei cosuri de gunoi/buzunare la combinezoane? :)

Mesaj completat

pedrosa cel mai bun timp in calificari (pentru vladut, asa) obtinut in al 4-lea tur, parca.

apoi hayden

si apoi rossi, in ultimul tur, cum ne-a obisnuit. pana atunci era pe 9, parca... a intrat dupa mai mult de 10 minute pe circuit, eu zic ca astepta sa inceteze ploaia...

espargaro foarte entuziasmat.

Mesaj completat

in calificari, m-am tampit si eu... si nu pot modifica. in antrenamente, desigur

Edited by fannyflint

Da bine merge Alexis Espargaro pe Ducati......pe locul 13 la doar 1,8 sec in urma primului clasat (Pedrosa) la primele iesiri pe monstru Ducati.

Edited by vladut50
Da bine merge Alexis Espargaro pe Ducati......pe locul 13 la doar 1,8 sec in urma primului clasat (Pedrosa) la primele iesiri pe monstru Ducati.

14 la 2.504. :D daca ar fi avut doar 1.8 ar fi fost pe 8 in locul lui Canepa care e la 2.109.

58386513.jpg

Edited by alex ripper

salutare.

cine stie cum pot vedea pe net, daca nu calificarile, macar cursa live?

multumesc!

pf! locul 3. creca o sa castige pedrosa maine, daca-si alege cauciucurile care trebuie.

totusi au aratat cum a cazut lorenzo? ca n-am fost pe faza, am vazut un pic din reluare

ar fi prea tare sa cada si maine lorenzo (scuze, spn!) :D

Mesaj completat

omg, ce gretos! http://www.superbikeplanet.com/image/2009/.../museum/1/1.htm

Edited by fannyflint
pf! locul 3. creca o sa castige pedrosa maine, daca-si alege cauciucurile care trebuie.

totusi au aratat cum a cazut lorenzo? ca n-am fost pe faza, am vazut un pic din reluare

ar fi prea tare sa cada si maine lorenzo (scuze, spn!) :D

Mesaj completat

omg, ce gretos! http://www.superbikeplanet.com/image/2009/.../museum/1/1.htm

Nu am vazut , nici nu stiam ca (iar) a cazut , pe justin am reusit sa vad si eu cateva frameuri din primele 25 de minute .

sunt cu capu'. am luat torrentu' sa ma uit sa vad cine a cazut pana la urma (ca pe motogp.com nu scria nimic de lorenzo si mi se parea ciudat) si de fapt cazuse edwards. eu am vazut numai cand arata cu mana spre motocicleta... aia de la motogp nu stiau pe cine e suparat si eu nu stiu cum am tras concluzia ca e lorenzo. scuze!!!

Mesaj completat

imi place noua freza a lu' hayden :D

Mesaj completat

fp2 nu, warm up nu, americanii astia... :D

Mesaj completat

hai c-am vazut si eu ultimele 3 minute jumatate din warm-up. am vazut ca la 125 live video e off si am zis ca nu transmit. numai sunetul motoarelor si bucuria echipei lui de angelis care a reusit cel mai bun timp in ultimul tur.

lorenzo destul de suparat... rossi sper ca n-a dat tot ce-a putut, nicky timp destul de bun...

deci eu zic pedrosa, rossi, lorenzo (daca nu pica rossi :D ) si apoi hayden.

De ce e suparat Lorenzo?

De Angelis daca prinde podium e bine...nu ar fi rau pt el. Si asa nu stiu ce echipa are la anu.

Pedrosa cred ca o sa castige doar daca ia iarasi un start racheta si scapa in fatza....daca nu, Rossi cred ca le face felul.

fannyflint, unde te-ai uitat la warmup?

Unde va uitati la curse? Ceva linkuri?