Sari la conținut

A Doua Etapa De Enduro Cross


Postări Recomandate

  • 2 weeks later...

misto pozele.......si noi am fost acolo doar ca in 24 aprilie :) .......locul e super si este loc si de plimbari :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai primiti, dar azi sigur nu, pentru ca nu am timp. sorry.

Daaar am o intrebare legat de cum se vad fotografiile. eu cand le-am descarcat acasa se vedeau super,

nu trebuia sa modific nimic la ele(luminozitate, contrast), aici ,de unde le postez le vad extraordinar de intunecate desi monitorul e la maxim de luminozitate. deci, aceste fotografii care au fost postate am fost nevoita sa le modific un pic pentru ca altfel aproape ca nu vedeam nimic :) care o fi problema? ma intreb cum le vedeti voi? poate cineva sa ma lumineze? -merci.

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai primiti, dar azi sigur nu, pentru ca nu am timp. sorry.

Daaar am o intrebare legat de cum se vad fotografiile. eu cand le-am descarcat acasa se vedeau super,

nu trebuia sa modific nimic la ele(luminozitate, contrast), aici ,de unde le postez le vad extraordinar de intunecate desi monitorul e la maxim de luminozitate. deci, aceste fotografii care au fost postate am fost nevoita sa le modific un pic pentru ca altfel aproape ca nu vedeam nimic :crack: care o fi problema? ma intreb cum le vedeti voi? poate cineva sa ma lumineze? -merci.

:)

 

 

Sunt super si se vad foarte bine... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bineinteles cel mai batrin si mai gras (si mai plin de noroi)

clasamentul a aparut pe site-ul frm, care in sfarsit este functional

 

Acu' fac legatura cu posturile alea pline de intelepciune :)

 

merci de link adreghiciu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am revenit dar, doar cu 4 fotografii. stau extraordinar de prost cu timpul liber.

trebuie sa va spun ca a fost super tot concursul iar... pt voi baieti toata stima.

portiunea asta cu noroiul cred ca nu are rost sa o comentez , cine a fost acolo

a vazut siiii simtit.... iti muta nasul acel miros. :) o balaceala pe cinste (prima fotografie)

-iaca si un grup de aradeni ...foto 3

-badbeats- dar voi ce ati cautat acolo in 24.04?

nu ati stiut cand e competitia? pacat!

post-8225-1146151633_thumb.jpgpost-8225-1146151640_thumb.jpgpost-8225-1146151623_thumb.jpgpost-8225-1146151648_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...