Sari la conținut

Rossi de la Chiajna


euinsumi
 Share

Postări Recomandate

 

Mda ... interesant ... bine ca a scapat cu capul intreg ... ce pot sa spun ? Impresionism sau pur si simplu a fost o scapare, pentru ca din cate vad am impresia ca a dat prea mult gaz si s-a ridicat prea mult ca vad ca a agatat cu codita pamantul ! Nasol de motor. Cred ca motorul a avut cel mai mult de suferit !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca acum aud conservarii care au vazut faza ''ahaaaa, asa iti trebe teribilistule, asa va trebuie la toti beep,beep,beep de ratati/donatori/etc etc'', pun pariu ca asa reactioneaza toti non-motociclistii cand vad asemenea evenimente....imi pare rau pt motociclist,dar se poate spune ca a avut noroc ca a mai invatat o lectie care ii va prinde bine pe viitor.

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de ce am impresia ca a vrut sa se faca cunoscut , sa apara la Teveu :)

Deci el o vrut sa faca asa :wacko:

A si reusit ;)) pacat ca nu i se vede numarul :P) eu cred ca a vrut sa ocoleasca vreo furnica care tranversa strada neregulamentar :P)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca acum aud conservarii care au vazut faza ''ahaaaa, asa iti trebe teribilistule, asa va trebuie la toti beep,beep,beep de ratati/donatori/etc etc'', pun pariu ca asa reactioneaza toti non-motociclistii cand vad asemenea evenimente....imi pare rau pt motociclist,dar se poate spune ca a avut noroc ca a mai invatat o lectie care ii va prinde bine pe viitor.

 

Un <cuv. fff urat ce denota IQ-ul negativ al motociclistului> ... de ce?? Pe drumu` ala plin de praf si cine stie ce alte dejectii nu m-as fii incumetat sa fac wheelie nici taiat in 14 ... si cu o coloana stationata pe sensul celalalt ... si motivele pot continua ... in fine, pacat de motor ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi interesant să auzim Âşi ce scuză ar scoate pentru asta. :wacko:

Păcat de motoretă Âşi bine că a scăpat întreg că poate îÂşi bagă mințile în cap.

 

scuza = "fratica, are prea mult torque motocicleta si mi-a scapat mana, intelegi, torque care este "

 

cat despre mintile in cap ... speram ca poate si le baga in cap ca exista riscul ca sa i se imprastie in casca daca mai face de multe ori asa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuza = "fratica, are prea mult torque motocicleta si mi-a scapat mana, intelegi, torque care este "

 

cat despre mintile in cap ... speram ca poate si le baga in cap ca exista riscul ca sa i se imprastie in casca daca mai face de multe ori asa !

 

Eu mă referam că poate îÂşi bagă mințile în cap să nu mai facă aÂşa ceva pe stradă.Că am Âşi eu preteni care fac stunt de plăcere Âşi uneori pe bănuți,dar aÂşa pe stradă nu se merită de nici un fel.Mai ales cu criza asta.:wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mă referam că poate îÂşi bagă mințile în cap să nu mai facă aÂşa ceva pe stradă.Că am Âşi eu preteni care fac stunt de plăcere Âşi uneori pe bănuți,dar aÂşa pe stradă nu se merită de nici un fel.Mai ales cu criza asta.:wacko:

Aici ai si tu dreptate. Ideea este ca pe strada pune in pericol si pe altii ! Chiar si pe bani !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un <cuv. fff urat ce denota IQ-ul negativ al motociclistului> ... de ce?? Pe drumu` ala plin de praf si cine stie ce alte dejectii nu m-as fii incumetat sa fac wheelie nici taiat in 14 ... si cu o coloana stationata pe sensul celalalt ... si motivele pot continua ... in fine, pacat de motor ...

ma omoara curiozitatea: tu in ce circumstante faci wheelie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

that's showmanship, si rezultatele se vad:

autorul filmuletului a fost in mod cert impresionat, judecand dupa exclamatia care ii scapa printre dinti luand forma unei dorinte ascunse.

 

:wacko:

Editat de Epox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

that's showmanship, si rezultatele se vad:

autorul filmuletului a fost in mod cert impresionat, judecand dupa exclamatia care ii scapa printre dinti luand forma unei dorinte ascunse.

 

:wacko:

 

Interesant e ca filma o juma de strada goala. Oare cat o fi asteptat ceva spectaculos?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti "fanul meu"!

Nu trebuie sa radem, chiar si pana am invatat sa mergem pe bicicleta tot am cazut de cateva ori.

Bine ca e el sanatos.

Nu trebuie sa radem cand se intampla fara sa vrea ceva.

Da el si-o cautato.

Si da m-am dat si eu pe cate o roata (ca pe aia de pe fata sau spate nu conteaza) dar nu printre masini etc.

O vrut sa ofere un spectacol.A reusit :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...