Sari la conținut

Rossi de la Chiajna


euinsumi
 Share

Postări Recomandate

Mai bine va vedeti de problemele voastre, si apreciati ca tipul are sange`n el.

Eu unul ma bucur ca nu a nimerit in masinile care stateau la bariera, nu a provocat alte daune materiale si ca el este ok.

Va comportati ca niste babe de la tara care prind tvr1 tvr2 si comentati in lipsa de alta activitate.

Iesiti la aer si dati`va cu motoreta daca sunteti asa de buni, nu mai "pilotati" mesaje pe forum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine va vedeti de problemele voastre, si apreciati ca tipul are sange`n el.

Eu unul ma bucur ca nu a nimerit in masinile care stateau la bariera, nu a provocat alte daune materiale si ca el este ok.

Va comportati ca niste babe de la tara care prind tvr1 tvr2 si comentati in lipsa de alta activitate.

Iesiti la aer si dati`va cu motoreta daca sunteti asa de buni, nu mai "pilotati" mesaje pe forum!

:wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine va vedeti de problemele voastre, si apreciati ca tipul are sange`n el.

Eu unul ma bucur ca nu a nimerit in masinile care stateau la bariera, nu a provocat alte daune materiale si ca el este ok.

Va comportati ca niste babe de la tara care prind tvr1 tvr2 si comentati in lipsa de alta activitate.

Iesiti la aer si dati`va cu motoreta daca sunteti asa de buni, nu mai "pilotati" mesaje pe forum!

 

 

bine zis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ceva tot nu inteleg... cum pusca sta cineva cu camera / telefonu pe camera in mana exact in momentul in care e in coloana si din zare, fara nici o pregatire, apare unu care se ridica in final pe o roata???

 

E mai ceva decat faza cu fotografiatul / filmatul lu nenea arabu de vine cu avionu' in turnuri - macar acolo lumea avea ce filma, dar ce pusca o fi avut de filmat ala din masina??? Chiajna? right....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt de aceeasi parere... ca ala din masina era tovarasu` motociclistului...

 

Sau poate că mai încercase Âşi înainte acelaÂşi procedeu tot pe acolo ,dar a 2-a oară nu i-a mai ieÂşit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca lovea/omora pe cineva pe trotuar, nu cred ca mai foloseati cuvinte gen " a avut o scapare" si ca " tipu are sange in el " etc ....

:agree:

 

that s it! omul a ridicat pe o roata si a pierdut o! se mai intampla! si eu am trantit o exact la fel, numai ca eram pe camp! nu e tragedie! chill out!

Da, asa e, dar daca mama ta sau vr-o ruda era pe trotuar in momentul bravitatii ar mai fi fost treaba chill?La asta trebuie sa ne gandim intai, nu sa speram ca nu va fi nimeni in zona sau sa ne bucuram ca n-a fost!Stim cu totii ca astea se ridica pe o roata, acum se pot retrage bravii ridicatori in curtea scolii, duminica, pt siguranta lor cat si a celorlalti oameni de pe strada :) Sau pe o strada mai pustie...

 

Bine ca a scapat intreg si doar cu probleme la mobra...daca ar constientiza ca motorul ala a ajuns pe trotuar si acolo putea sa fie un copil si sa il omoare, poate se lasa de stunt-uri in zone de risc...

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1- Tipu a facut o gresala fatala a dat cu ambreaj in prima treapta a dat mai mult decat trebuia a redus si dupa care a tras din nou de gaz. Chestia asta se poate intampla oricui , toti mai facem greseli cateodata. Ce e interesant ca se dau unele comentari de unii care nu sunt capabili sa mearga nici macar pe doua roti da pe una :agree: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ceva tot nu inteleg... cum pusca sta cineva cu camera / telefonu pe camera in mana exact in momentul in care e in coloana si din zare, fara nici o pregatire, apare unu care se ridica in final pe o roata???

 

E mai ceva decat faza cu fotografiatul / filmatul lu nenea arabu de vine cu avionu' in turnuri - macar acolo lumea avea ce filma, dar ce pusca o fi avut de filmat ala din masina??? Chiajna? right....

Asa cum unii isi monteaza camera video pe casca, de ce nu si-ar monta unul camera in masina, mai ales ca e mult mai ieftina ca nu trebuie sa-ti iei din aia care tine la ploaie torentiala si eventual si la ceva tranteala usoara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1- Tipu a facut o gresala fatala a dat cu ambreaj in prima treapta a dat mai mult decat trebuia a redus si dupa care a tras din nou de gaz. Chestia asta se poate intampla oricui , toti mai facem greseli cateodata. Ce e interesant ca se dau unele comentari de unii care nu sunt capabili sa mearga nici macar pe doua roti da pe una :agree: .

eu merg doar cu atas, .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum unii isi monteaza camera video pe casca, de ce nu si-ar monta unul camera in masina, mai ales ca e mult mai ieftina ca nu trebuie sa-ti iei din aia care tine la ploaie torentiala si eventual si la ceva tranteala usoara?

 

Mai degraba cred ca incerca sa-i filmeze pe cei care depaseaua coloana oprita la bariera...doar stim ca este "sport national"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi interesant să auzim Âşi ce scuză ar scoate pentru asta. :lol:

Păcat de motoretă Âşi bine că a scăpat întreg că poate îÂşi bagă mințile în cap.

 

Reporter: Si ce s-a intamplat acolo de ati pierdut controlul?

Rossi din chiajna: Aaaa..... s-a produs o extorsiune in aaa de la mansonul de acceleratie si prin aaa esapament deci aaa... poftiti de uitati!

:agree: :)

 

Un adevarat omul! Multumim de reclama!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...