Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ANUNT OFICIAL :

 

 

Cu parere de rau va anunt, ca meciul de fotbal din seara asta se ANULEAZA, din cauza lipsei de "personal". In 3 oameni nu se poate juca fotbal :( .

 

Ne reVEDEM LUNI, 23 ian 2012, ora 2o,3o

 

Rugaminte MARE, pt cei care joaca de obicei: Va rog complectati lista din timp, pt ca , daca in ziua jocului nu suntem cel putin de 1 echipa (un nucleu de 5-6 oameni), voi fi nevoit sa inchiriez terenul altora.

 

Va multumesc. Aron

 

 

Lista deschisa pt LUNI, ora 2o,3o :

 

1. Aron

2. Cuki

3. Marius

4. AdiMare

5. Adimicu'

6.

7.

8.

9.

1o.

11.

12.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate trebuie sa ma sterg de pe lista baieti. :( Am incasat ieri, la fotbal un genunchi in pulpa piciorului (in muschi), si cel putin pana la urmatoarea partida sunt nevoit sa stau pe tusa :hurt: Deci ar mai fi 1 loc liber pt diseara...

 

 

Lista deschisa pt LUNI, ora 2o,3o :

 

1.

2. Cuki

3. Marius

4. AdiMare

5. Adimicu'

6. Mihai

7. Misu cel iute

8. Bogdan

9. Joey

1o.Ema

11.Gabi

12.Adimicu' 2

 

ps: daca nu este nici un doritor, o sa gasesc eu 1 om in locul meu.

Editat de aronbmw
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate trebuie sa ma sterg de pe lista baieti. :( Am incasat ieri, la fotbal un genunchi in pulpa piciorului (in muschi), si cel putin pana la urmatoarea partida sunt nevoit sa stau pe tusa :hurt: Deci ar mai fi 1 loc liber pt diseara...

 

 

Lista deschisa pt LUNI, ora 2o,3o :

 

1. Alpar

2. Cuki

3. Marius

4. AdiMare

5. Adimicu'

6. Mihai

7. Misu cel iute

8. Bogdan

9. Joey

1o.Ema

11.Gabi

12.Adimicu' 2

 

ps: daca nu este nici un doritor, o sa gasesc eu 1 om in locul meu.

Editat de Joey90
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unul dintre cele mai frumoase meciuri azi ,cu toate ca am pierdut ( nu am avut om in atac )....si am pierdut eroic numai la 4 goluri dif totusi un meci reusit ...a si sa nu uit no jucat aron,cuki si radu :bounce:

 

 

joi zic pas cu misu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

Baieti , am un bun prieten , care la noi la Hunedoara - Deva , iesea cu noi la fotbal , dar acuma el lucreaza in Cluj sa mutat cu job-ul , si ar vrea si el sa joace cu voi un fotbal !

 

Intrebari :

 

ce nivel aveti voi la jucatul de fotbal ??? noi nu eram nici pe langa , dar nici foarte bine nu jucam ........

 

Si daca mai are loc , in ehipele deja formate ??

 

 

 

MERCI MULT

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

Baieti , am un bun prieten , care la noi la Hunedoara - Deva , iesea cu noi la fotbal , dar acuma el lucreaza in Cluj sa mutat cu job-ul , si ar vrea si el sa joace cu voi un fotbal !

 

Intrebari :

 

ce nivel aveti voi la jucatul de fotbal ??? noi nu eram nici pe langa , dar nici foarte bine nu jucam ........

 

Si daca mai are loc , in ehipele deja formate ??

 

 

 

MERCI MULT

 

Are loc SIGUR. Echipele nu sunt formate. Spunei doar sa ma sune pe nr 0741-207849, si va fi bine-primit. :hug: Aron.

 

 

In alta ordine de idei... Lista deschisa pt JOI, ora 2o,3o :

 

1. Aron (sper sa-mi treaca durerea pana joi, k azi m-am cam uitat cu jind la voi)

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1o.

11.

12.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are loc SIGUR. Echipele nu sunt formate. Spunei doar sa ma sune pe nr 0741-207849, si va fi bine-primit. :hug: Aron.

 

 

In alta ordine de idei... Lista deschisa pt JOI, ora 2o,3o :

 

1. Aron (sper sa-mi treaca durerea pana joi, k azi m-am cam uitat cu jind la voi)

2. Sergyu

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1o.

11.

12.

 

Ne vedem joi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

Baieti , am un bun prieten , care la noi la Hunedoara - Deva , iesea cu noi la fotbal , dar acuma el lucreaza in Cluj sa mutat cu job-ul , si ar vrea si el sa joace cu voi un fotbal !

 

Intrebari :

 

ce nivel aveti voi la jucatul de fotbal ??? noi nu eram nici pe langa , dar nici foarte bine nu jucam ........

 

Si daca mai are loc , in ehipele deja formate ??

 

 

 

MERCI MULT

poate sa vine ca este loc aproape tot timpul trebuie sa il sune pe aron sau mine 0745538663 mihai si il bagam in lista sau se poate inscrie aci pe lista care o facem tot timpul ....si in legatura cu fotbalul suntem mai mult pe langa, peste ,lateral,sub :drink: asa ca poate veni linistit daca o jucat fifa 98 in tinerete

 

1. Aron (sper sa-mi treaca durerea pana joi, k azi m-am cam uitat cu jind la voi)

2. Sergyu

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1o.

11.

12.

Editat de fairplaybiker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu are chef careva azi de un fotbal de la 22:00 la lic Gh Sincai?

 

PS Aron...sa nu crezi ca tradez "pepiniera"Sport Time Arena. :P E pentru niste colegi carora le mai trebuiesc oameni.

Sper sa revin cat mai rpd. Am lipsit datorita piciorului care din pacate ma impiedica sa ma alatur voua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe voi va stiam fotbalisti pe aici:

 

Am un tricou de portar adidas primit cadou acum vreo 2 ani, nou, nu e purtat deloc ca nu m-am mai dus pe la meciuri, l-am regasit recent prin dulap. 40 ron (pe net am vazut ca e in jur de 75) transport cu posta inclus.

 

 

dscf2961j.th.jpg

dscf2964p.th.jpg

 

Imi cer scuze daca v-am deranjat.

 

Stima.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe voi va stiam fotbalisti pe aici:

 

Am un tricou de portar adidas primit cadou acum vreo 2 ani, nou, nu e purtat deloc ca nu m-am mai dus pe la meciuri, l-am regasit recent prin dulap. 40 ron (pe net am vazut ca e in jur de 75) transport cu posta inclus.

 

 

dscf2961j.th.jpg

dscf2964p.th.jpg

 

Imi cer scuze daca v-am deranjat.

 

Stima.

 

 

daca mai era acolo inca un X,ti-l cumparam eu

 

luni.....20-15

 

1 mihai

2 misu

3 aron

4 marius

5 KIKI!!!! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...