Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cu parere de rau anunt meciul de asta seara a fost ultimul pt mine , am pus ghetele in cui o perioada ,nu doresc sa mai joc bambilici si mistocareala cu anumite persoane ,cang vor reveni gasca veche la fotbal si vom juca fotbal de placere vor reveni ,distractie placuta in continuare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Dupa cum ati observat, nu am mai postat si nici nu am mai deschis LISTA PT. FOTBAL de vreo 2 saptamani, pt k am inteles ca au fost niste divergente intre Mihai si Arpi pe terenul de joc... si Mihai sa suparat, etc... In schimb, am preferat sa las sa treaca un pic de timp sa se linisteasca apele, pt a evita niste commenturi si palavrageli inutile aici pe forum !!! Intre timp pe ferestrele voastre de Luni 20,3o si Joi 20,3o s-au jucat alte meciuri, si se vor mai juca, in cazul in care voi nu le mai vreti, dar momentan nu le-am dat inca la nimeni definitiv (ca si abonament), deci teoretic inca le puteti folosi... Bun intrebarea mea este: Cati dinte voi si cei vechi, care au inceput aceasta "traditie" acu' vreo 3-4 ani si cei noi care au aparut pe parcurs si intre timp ne-au devenit prieteni, mai doriti ca acest fenomen sa mai continuie ?!? Ar fi pacat sa se termine pt ca aproape de fiecare data a iesit cate un fotbal fain si neam distrat, am baut o bere dupa, am ras, am mai glumit..., etc... Mie mi-a placut tot timpul sa joc in compania voastra si sunt ferm convins, k si la multi altii..., cu mici exceptii, recunosc, pt ca de cateva ori nu a iesit distractia chiar asa pe cum ne asteptam, dar vrand nevrand usor-usor sa creat o "traditie" si asta conteaza. Eu pesonal imi doresc , ca aceasta "traditie" sa continuie si sa ne vedem in continuare luni si joi pt a juca fotbal..., dar trebuie sa recunosc, k nu stiu din ce motive in ultima perioada Lista de Fotbal a fost asa cam trasa de par... Adica in ziua jocului erau 1-2 persoane pe lista..., si nici asta nu e ok. Deci... Doresc un raspuns de la cei care au jucat mai mult sau mai putin cu noi, lunea si joia:

 

SA MAI SE MAI TINA SAU NU FOTBALUL ?!?

 

ps: Nu este absolut nici o problema daca renuntati la aceste ferestre, dar pt mine este foarte important sa stiu ce fac in continuarea... Le mai tin sau le dau la altii?

 

Multumesc.

O zi faina tuturor... ;) 384153_284711194905918_1161116316_n.jpg380154_290862180957486_911602635_n.jpg600529_406935302683506_78375471_n.jpg375350_245912035539673_1510454784_n.jpg386585_143655212455259_523205004_n.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca merg pe varianta sa frecventez jocul cu voi. Cu timpul voi aduce oameni de completare cand va fi nevoie. Imi place sa joc fotbal atat timp cat este distractie si nu nervi sau certuri. De asemenea imi place sa fiu pe teren cand se joaca pase si cu cel mai slab om de pe teren fara sa se tina cont de slabiciunea sau bunaciunea lui.

 

Daca tineti cont de mesajul meu, aveti nevoie de mine, aveti nevoie sa incerc sa aduc oameni pentru completare, atunci vin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io si mishu spitzu suntem pentru fotbal stii bine aron dar daca nu ne strangem cei care venim de placere si o sa vina persoane care victoria inseamna tot si fac misto de alti care nu stiu fotbal cat ei ,atunci io mai bine ma duc sa alerg sau sa inot ...................io vreau sa vad daca cuki, radu,adimare ,adi micu ,nasu,radu lautaru,cristi ,dane bad ,unguru,dedics,ema ,viorel ,marius ,loza , si multi alti o sa revina atunci facem fotbal daca nu imi pare rau

 

si motive pt care fac pauza le vei auzi personal de la mine cand ne vedem .......... :-L

Editat de fairplaybiker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna domnilor "motorbicikli"-sti, :bike-037: Se pare ca scapasem multe in ultima vreme de cand nu am mai frecventat terenul si forumul. Ieri cand i-am scris la Aron si l-am rugat sa ma treaca pe lista nu stiam de ce mi-a spus "vb maine".
Una ca alta, eu vreau sa mai vin si in ciuda absentei mele din ultimele doua luni, planuiam sa imi reiau activitatea cu o frecventa cat mai constanta.
Eu sper sa ne vedem pe teren cat de curand. :bounce:
Cu respect, Dedics.

Editat de dedics
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista deschisa pt JOI, ora 2o,15 :

1. Mihai
2. Mishu Shpitzu'

3. Aron

4. Cipri-Dog

5.

6.

7.

8.

9.

1o.

11.

12.

 

a intervenit ceva din pacate, nu pot veni, desi mi-ar fi placut foarte mult.
Spor la joc daca totusi va adunati pana la urma!


Lista deschisa pt JOI, ora 2o,15 :

Editat de dedics
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate fotbalul o intrat in moarte clinica ,asa ca mai incercam joia viitoare si daca nici atunci nu reusim sa ne strangem o lasam balta , au fost 3 ani juma frumosi pt mine si poate si pt alti nu inteleg ce sa intamplat acuma dar toti au incetetat a veni ...........sa vedem daca mai incercam o data joi viitoare

 

1.mihai

2.mishu spitzu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare intrebatoare, pt cei care ar mai veni... nu putem muta joia asta pe luni? Joi e cam incomod, pentru mine cel putin. Mai este cineva cine poate veni luni in loc la joi?

Mersi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate fotbalul o intrat in moarte clinica ,asa ca mai incercam joia viitoare si daca nici atunci nu reusim sa ne strangem o lasam balta , au fost 3 ani juma frumosi pt mine si poate si pt alti nu inteleg ce sa intamplat acuma dar toti au incetetat a veni ...........sa vedem daca mai incercam o data joi viitoare

 

1.mihai

2.mishu spitzu

salut,

 

acelasi lucru il doresc si eu, mihai: sa ne simtim bine la fotbal. nu ambitii, nu bataie de joc, nu nervi.

 

ma inscriu joi, daca se va tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca incet-incet lista prinde contur... Asteptam si ceilalti "veterani" sa confirme prezenta...

Lista deschisa pt JOI, ora 20,3o :

1. Mihai
2. Mishu' Shpitzu'

3. Adimicu'

4. Aron

5. Sergiulica

6. Loaza

7. Fola

8.

9.

1o.

11.

12.

ps: Cuki, Radu..., e FEBRUARIE... ;))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista deschisa pt JOI, ora 20,3o :

1. Mihai
2. Mishu' Shpitzu'

3. Adimicu'

4. Aron

5. Sergiulica

6. Loaza

7. Fola

8. Ema

9. Radu

1o.Alin

11.Alex

12.Nasu'

ps1: LISTA INCHISA !!! (Dumnezo' cu mila...) ;)))

ps2: Cuki o ramas din nou in stadiul de proiect... ;P

Editat de aronbmw
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...