Jump to content

Accident langa Calugareni - Giurgiu

hansol
 Share

Recommended Posts

pai ce le-ai facut tuh fata?asa multi is pokemonii?

Eu n-am facut nimic,eu am fost cuminte.Ei au fost baieti rai cu mine.Sunt $meChEr! daia de se dau p o roata...aa si care merg pe rezervor.Eventual mai da si peste cate un pieton pe trecere :) .Acum daca o sa vada ce am zis o sa-mi sara in cap.Trebuie sa-mi promiti ca imi iei apararea :)

• Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am trecut pe acolo pe la aceeasi ora la care s-a intamplat accidentul.nu am vazut nimic dar probabil a fost la cateva minute inainte sau inapoi pentru daca as fi vazut as fi oprit. sa-mi bag pl. coloana rupta. ..... sper ca nu e asa de grav...indiferent cum mergea si ce mame omide avem printre noi (si eu ma numar printre ele) sper din tot sufletul sa-si revina.nimeni nu merita asa o rana.nimeni.

alex chiar ca esti terminat pe viata...daca stau sa ma gandesc chiar pe 2 vieti

cand mi-am facut contul am pus o marca la misto dar tu deviezi si zici ca ma laud....esti terminat

Cred ca esti un terminat dala de are un motor sa agate pitzipoance...iese in papuci ,dat cu gel si cu ochelari....

UN TERMINAT ,trebuia sa iesi in fam matii afara cu motoru sa te plimbi nu sa stai pe site si sa comm u despre viata altora....

Stati in plm pe site si commentati ca e bn....

cand mi-am facut contul am pus o marca la misto dar tu deviezi si zici ca ma laud....esti terminat

Cred ca esti un terminat dala de are un motor sa agate pitzipoance...iese in papuci ,dat cu gel si cu ochelari....

UN TERMINAT ,trebuia sa iesi in fam matii afara cu motoru sa te plimbi nu sa stai pe site si sa comm u despre viata altora....

Cum te-ai ginit asta ripare... cred ca si el are clar-vizuini din astea cum ai tu. Ti-am zis sa lasi in plm gelul ala si sa-ti pui ceva un castron in cap ca nu numa pitzipoancele e de tine. Te prinde asta cand vine sa-si ia creioane pentru la iarna... ai belit-o.

Zeule, mai ai o sansa. Sa scrii corect "fam matii", altfel vorbim cu gixu' sa-i calce pe cabluri Zeului la aparate la Baltagdazar ala sau cum ii zice.

Hai mergi de adu calu-n casa ca-i frig si nu mai poate saracu'.

Edited by melciu

M-ai prins...Asa e, recunosc. Numai ca nu pot sa ies sa ma dau cu motorul ca e frig si nu merge in pantaloni scurti si maieu si jlapi reising. Si mai am o problema: s-a terminat gelul cu kevlar, si nu stiu de unde sa mai fac rost. :) Ai tu cumva sa imi imprumuti si mie? :)

Cat despre motorul pe care ti l-ai trecut la profil, ma indoiesc ca mai cunosti vreun alt model. Se pare ca R1 si R6 au prins bine la cocalari, toti viseaza. :moto:

Si ca sa termin, ca un terminat care este, iti doresc sa nu te termini si tu ca var`tu caruia i s-a terminat soseaua, cand un terminat cu tirul i-a taiat trasa si totul s-a terminat in parapet. :D

Mesaj completat

P.S. Am terminat sa mai fiu un terminat pe un forum terminat pe care si-a facut user un geniu neinteles, dar care si-a dat seama cum e cu terminatul si cum toti e terminati, daca nu stiati, sau am uitat sa va zic. blink.gif

Baza, am terminat. :P

Eu n-am facut nimic,eu am fost cuminte.Ei au fost baieti rai cu mine.Sunt $meChEr! daia de se dau p o roata...aa si care merg pe rezervor.Eventual mai da si peste cate un pieton pe trecere :) .Acum daca o sa vada ce am zis o sa-mi sara in cap.Trebuie sa-mi promiti ca imi iei apararea :)

promit solemn tuh...

vai..dar vaiii..pokemonii astia e pericol public....

da cum se poate asa ceva..sfideaza regulile fizicii..

vai dar nici Zweistein n-o putut sa faca asa ceva cu motoru...

pazea la pokemoni..sunt o amenintare la adresa societatii!

over!

Nu inteleg in ce masura comentezi tu :)

Unii mai au si treaba nu se plimba toata ziua, unii poate lucreaza in domenii care implica un calculator si uneori se mai uita pe un forum pe care scriu penibili ca tine.E o relaxare foarte mare sa razi de indivizi ca tine.

iar " terminat dala de are un motor sa agate pitzipoance...iese in papuci ,dat cu gel si cu ochelari...." mi se pare o autocaracterizare ideala.Daca as fi fost proful tau de romana ti-as fi dat un 5 pentru efort.

Stii sa conjugi verbul 'a fi' ?

promit solemn tuh...

vai..dar vaiii..pokemonii astia e pericol public....

da cum se poate asa ceva..sfideaza regulile fizicii..

vai dar nici Zweistein n-o putut sa faca asa ceva cu motoru...

pazea la pokemoni..sunt o amenintare la adresa societatii!

over!

Copy that,over!

Chhh!

Mesaj completat

25 User(s) are reading this topic (8 Guests and 0 Anonymous Users)

wtf?? :)

Nu inteleg in ce masura comentezi tu :)

Unii mai au si treaba nu se plimba toata ziua, unii poate lucreaza in domenii care implica un calculator si uneori se mai uita pe un forum pe care scriu penibili ca tine.E o relaxare foarte mare sa razi de indivizi ca tine.

iar " terminat dala de are un motor sa agate pitzipoance...iese in papuci ,dat cu gel si cu ochelari...." mi se pare o autocaracterizare ideala.Daca as fi fost proful tau de romana ti-as fi dat un 5 pentru efort.

Stii sa conjugi verbul 'a fi' ?

vedeti cum oricine isi da cu parerea si nu va convine....daca nu-l cunoasteti pe Zeu de ce vorbiti aiurea ....asa am zis si eu de ala ca e pe viata...

nu inteleg de ce nu se sterge topicul....

Mie imi place Ripperasu asa gelat ..si cu slapi;)

:)

neahhh... crispi strips asta e mult mai tare. i-a zis-o la ripar.

Cripiiiii, ai descoperit cum se zice corect matii sau il sun pe gixu?

Copy that,over!

Chhh!

Mesaj completat

25 User(s) are reading this topic (8 Guests and 0 Anonymous Users)

wtf?? :)

fato astia creca n-au tv acasa di sa uita acilea la caterinca...

vb frumos tuh ca poate te vede vre-un superior si ajungi la curtea martiala..pi buni...

o sa te sara din grad..

over!

Bre, cine kil sunt pokemonii aia? Ca nu mai pot cu ei.... :)

Intra la sectiunea Tineri si nelinistitzi,clasa 125cc si pe undeva pe acolo trebuie sa fie "Pokemonii Reising Tim, Fan Club"...

E nevoie sa citesti doar cateva posturi ca sa-ti dai seama cine sunt :D

Acum imi permit,ca are cine sa ma apere de pokemoni :)

mai e o duduie aci pe forum cu multe sfaturi si e haioasa tare.va rog nu o opriti.din maximele serii asteia se numara aia cu "atunci cand iei o curba nu te apleci ca nu stii ce-ti vine in fata". imi pare rau de tot de omu asta ca eventual iese din spital (sa-i dea domnu) si cand o sa se uite aici o sa se simta ca un poponeata. poate il ajuta , poate il face sa se simta distantat de comunitate...in definitiv nu prea conteaza. pentru ca pe topicurile de accidente tot timpu se face caterinca nemeritat (cu exceptia aluia fara carnet lovit de un var si al carui tata si-a dat foc in cuptor).

sa-i dorim insanatosire grabnica.daca isi revizuieste stilul de sofat sau nu..il priveste.

Unde este domnul pmoldovan?????\

o sa ne injure la marele hal cand vede ce-am facut. Dar pentru zeii astia doi noi platim taxe. si mi s-a luat. Imbecilii astia au dreptul sa voteze, au dreptul sa se reproduca. De-asta am zis ca avea logica mustaciosul ala in Mein Kampf. Dusa la extrem, m-ar fi vizat personal,.... dar sa-mi bag piciorul daca in principiu nu avea dreptate.

Edited by melciu

da o sa fim arsi si spanjurati ....nu vedeti ca sunteti terminati ?

gata a facut accident unu care mergea cu 200km/h a scapat cu viata sper sa isi revine si gata,dar voi sunteti terminati pe viata , nici macar nu-l cunoasteti

Mergeti voi cu 100 pe h si sa traiti fericiti....acum gata

Ca nu stiu eu sa scriu...poate nu imi place scoala ..

Altii termina 2 facultati si stau cu diplomele pe masa.

Altii fac 8 clase si au masini si vile....

Daca nu iti place scoala nu inseamna ca esti prost...

Acum ar fi bine sa inchideti postul...ca nu ajuta pe nimeni acest post

mda....tipic pentru un cocalar.

nu m-am putut abtine:D

Hai acum scotetii si lui ochii ca ii tine partea

Ca eu ii am scosi de cand am postat pe topicul celalalt

N-ai cu cine,domne.

pai n-ai cu cine pt ca toti de aici au incercat sa-ti explice sa stai cuminte ca nu e kiar asa cum zici tu si sa iti spuna de bine ..dar tu o tii pe a ta si o dai in glume .. si cand o sa te planga parintii ca te-ai urcat in spate la vreunu care te imprastie pt ca r1 te imprastie cu viteza .. o sa fie cam tarziu sa zici da ba ati avut dreptate...ca nimeni de aici nu-ti zice de rau

E de la viteza:)Si care e problema ca vorbesc de pe locul din spate?Ma risc si eu ca si tine,chiar si fara permis...

nu te risti tu te risca cel care conduce !!!!

:) Poti sa ai capul plin de materie cenusie...daca gasesti un (cuvant urat) care iti intoarce in fata sau alte chestii cat de intreg mai poti sa ajungi acasa?Si cat mai ramane din materia aia cenusie?

daca ai viteza rezonabila si nu stai in fundu lui ajungi intreg acasa .. dar da .. shit happens asa ca tot ce-i posibil

Poate TIR-ul ala chiar i-a intrat pe banda,sau poate nu...de ce va dati cu presupusul aiurea?

Si te rog frumos,fara jigniri,nu cred ca am zis ceva urat la adresa ta.

au zis ca s-a speriat el ca a intrat tirul pe banda lui si la 2 randuri mai jos s-a spus ca pe mijloc nush ce dreq era ..deci nu avea cum sa intre tiru pe contrasens dekt daca darama pe acolo.. numai conteaza ..el e in starea in care e, important e sa numai ajunga si altii la fel, sau doamne fereste mai rau .. de aia se face atata tam tam

@DarkDrac:Alea doua topicuri,care?Te referi cumva la cel cu "farul dereglat si deranjant"?

@Old_scorpion: Numarul nu cred ca are legatura cu el...adica pnm nu stiu..Nu mai zic nimic.Nu il ajuta cu nimic ca ne contrazicem noi aici

Va rog...sa-mi spuna cineva ca sunt obraznica.

nu obraznica .. ci incapatanata ca n uvrei sa stai makr sa analizezi ce-ti zic altii .. si daca stai sa-ti analizezi comportamentul .. nu esti departe de pokemoni .. ia stai si studiaza putin cum vb tu si cum vb ei .. o sa vezi o oarescare asemanare :P

:)
:D

:) Poti sa ai capul plin de materie cenusie...daca gasesti un (cuvant urat) care iti intoarce in fata sau alte chestii cat de intreg mai poti sa ajungi acasa?Si cat mai ramane din materia aia cenusie?

Ai un id care cere, asa ca:

Daca iti intoarce unul in fata, suficient de aproape, esti 100% pe jos sau in el. Daca nu ti-a raspuns nimeni la asta, iti raspund eu: N-ai nici o sansa. Daca te urci pe motor fara sa fii sigura ca asa e, nu te urca.

Sint 4 factori mari si lati: Experienta, indeminarea, starea de spirit si norocul. Experienta trebuie sa te faca sa reduci si sa-l citesti din timp. Starea de spirit poate altera experienta, daca dormi la ghidon, te poti trezi in situatii din cele mai neplacute.

Daca experienta esueaza, sarcina cade pe indeminare. Indeminarea in cazurile astea nu prea foloseste la nimic. Deci ramine norocul. Problema e ca norocul nu e o functire f( experienta) ci experinta si indeminarea sint o functie de noroc.

In tot cazul, premisa nu e ca intra un prost in tine, ci tu vei fi prostul care nu va evita sau mai rau, va intra in ceva. Asta e atitudinea corecta. Raspunderea aparatului si a echipajului e a pilotului in comanda. Si de cite ori esueaza, e doar vina lui.

Poate TIR-ul ala chiar i-a intrat pe banda,sau poate nu...de ce va dati cu presupusul aiurea?

Nu e prima data si nu va fi nici ultima cu siguranta.

Am vazut ca mai nou tot pe aici se plinge lumea ca nu se mai saluta motoristii in buc. Dar ei sint: Slapari, manelisti, figuranti, teribilisti si alte cele. Si atunci de ce sa-i salutam? Adica atunci cind ajungi de bun incit nimeni nu mai e ca tine, de ce i-ai mai saluta pe restul? Mai ramine vreunul demn de salut? Pot intelege aceste argumente solide, totusi nu inteleg de ce va plingeti. In fond, cine a inceput?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +34900 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook

BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +17700 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.

• Create New...