Sari la conținut

poiana marului


bea2000
 Share

Postări Recomandate

si de cazat unde ne cazam si la ce pret?

Va recomand pensiunea Florina (a doua intrare pe stanga, se vede din drum) unde tragem si noi cand mergem la endureala. Au preturi mici, mancare buna, si-s oameni cumsecade. 0723618074

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 69
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Va recomand pensiunea Florina (a doua intrare pe stanga, se vede din drum) unde tragem si noi cand mergem la endureala. Au preturi mici, mancare buna, si-s oameni cumsecade. 0723618074

Supeeerrrr!!! Iti multumim mult de info!!!

Mesaj completat

cand va intoarceti si pe ce traseu?

Duminica dupa amiaza.In principiu, pe acelasi traseu.

Mesaj completat

S-a mai alaturat un tovaras, deci suntem 4. Un grup OK. Nici prea mare, sa creeze dificultati, nici prea mic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Supeeerrrr!!! Iti multumim mult de info!!!

Mesaj completat

 

Duminica dupa amiaza.In principiu, pe acelasi traseu.

Mesaj completat

S-a mai alaturat un tovaras, deci suntem 4. Un grup OK. Nici prea mare, sa creeze dificultati, nici prea mic.

Mai ca as merge si eu dar depind de cel putin doi factori :

1. Sa ma primiti in grupul vostru.

2. Sa ma lase nevasta sa plec :rose:

Editat de AsubayaH
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CU parere de rau numai pot sa merg au intervenit niste probleme financiare au mai cerut mesterii pentru garsoniera niste bani ptr materiale si numai am banuti.Pastram legatura v-as ruga sa imi dati si mie un semn cand mai faceti vreo calatorie.Mii de scuze sper ca nu v-am deranjat dar asta e situatia :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CU parere de rau numai pot sa merg au intervenit niste probleme financiare au mai cerut mesterii pentru garsoniera niste bani ptr materiale si numai am banuti.Pastram legatura v-as ruga sa imi dati si mie un semn cand mai faceti vreo calatorie.Mii de scuze sper ca nu v-am deranjat dar asta e situatia :rose:

Nici o problema, tinem legatura, poate next time, cine stie.....

Spor la treaba cu garsoniera, ca vine iarna si e mai important!

Numai bine!

 

Mesaj completat

Vremea o sa fie naspa. Mergeti si pe ploaie sau se ia o decizie sambata dimineata ?

 

Vremea n-o sa fie naspa, promit eu!

 

Mesaj completat

Mai ca as merge si eu dar depind de cel putin doi factori :

1. Sa ma primiti in grupul vostru.

2. Sa ma lase nevasta sa plec :blink:

DECI, VII, INTELEG!!!!

Factorii aia sunt cele mai mici probleme care puteau aparea.

1. este 100% rezolvat.

2. tine de tine sa il rezolvi 100%. Stiu ei barbatii ce sa faca atunci cand vor sa obtina ceva.

La 7.30, cum ziceam, in Mc-ul de langa Metro Militari, la iesirea spre autostrada Pitesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari !

Propunerea ta pare foarte interesanta.

De curiozitate, ce motorete sunteti? Ma gandesc, ca eu cu Breazu s-ar putea sa nu ne putem tine de voi, iar cand zic asta ma gandesc la Florin_v cu FZ-ul lui.

In fine, daca nu am o zi foarte lunga maine, s-ar putea sa va insotesc si eu.

Bye!

Editat de razvanescu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Sambata as trage o fuga la Poiana Marului. Este undeva langa Otzelul Rosu in jud Caras Severin,drumul este excelent (se merge pe Pitesti,Craiova ,Tr Severin).Portzile de Fier 1,Orsova,Herculane....Cica ar fi locuri superbe.

Tenteaza pe cineva????

Din cate imi aduc aminte din scurta mea vacanta, drumul NU este excelent intre Baile Herculane si Caransebes. Nu e excelent nici macar intre Drobeta si Orsova. In august se lucra pe ambele tronsoane (semafoare, gropi, asfalt racait pana la beton pe unele portiuni gen Armenis, etc.). In schimb, intre Caransebes si Hateg e o adevarata placere. :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vremea n-o sa fie naspa, promit eu!

 

Mesaj completat

 

DECI, VII, INTELEG!!!!

Factorii aia sunt cele mai mici probleme care puteau aparea.

1. este 100% rezolvat.

2. tine de tine sa il rezolvi 100%. Stiu ei barbatii ce sa faca atunci cand vor sa obtina ceva.

La 7.30, cum ziceam, in Mc-ul de langa Metro Militari, la iesirea spre autostrada Pitesti.

 

 

Pff : vremea asta ete aici si in Bucuresti 15 grade si ploaie :rose:

Editat de AsubayaH
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot merge de data asta :blink: , asa ca distractie placuta :rose:

Esti cel mai naspa!! 15 min la colt, cu mainile ridicate!

Si ai pierdut si ceaiul cu care te-as fi onorat! Bad boy!

Mesaj completat

Din cate imi aduc aminte din scurta mea vacanta, drumul NU este excelent intre Baile Herculane si Caransebes. Nu e excelent nici macar intre Drobeta si Orsova. In august se lucra pe ambele tronsoane (semafoare, gropi, asfalt racait pana la beton pe unele portiuni gen Armenis, etc.). In schimb, intre Caransebes si Hateg e o adevarata placere. :blink:

Se mai lucreaza si acum, dar in proportie de 80%, e ok.

Mesaj completat

Salutari !

Propunerea ta pare foarte interesanta.

De curiozitate, ce motorete sunteti? Ma gandesc, ca eu cu Breazu s-ar putea sa nu ne putem tine de voi, iar cand zic asta ma gandesc la Florin_v cu FZ-ul lui.

In fine, daca nu am o zi foarte lunga maine, s-ar putea sa va insotesc si eu.

Bye!

Eu un cbr 600 f4i. Si nenea Florin, din cate il cunosc, se adapteaza ritmului grupului, asa ca nu ar fi fost probleme.Doar ca...a renuntat.Nu mai poate merge.

L-or fi speriat ploile care se tot anunta.Ramane sa mai vorbim pe seara, sa vedem ce se mai anunta cu vremea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bea2000 iti multumesc ptr intelegere inca odata sper ca nu v-am incurcat cu ceva , drum bun aveti grija de voi si sa va intoarceti sanatosi.Data viitoare romit ca o sa merg si eu

Ok.Nici o problema, nu ne-ai incurcat cu nimic.Sper sa se anunte vreme buna, ca sa putem pleca.Vad ca dl.Busu, nu prea tine cu noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu pe ploaie nu prea m-as baga, ca as fi vrut sa ma bucur de calatorie, totusi. Si prin zonele in care se lucreaza la drum, daca mai si ploua, nu cred ca va fi foarte placut.Daca nu tine vremea cu noi, propun sa ramana in discutie excursia si doar sa o amanam un pic.Am inteles ca va mai tine toamna ceva vreme, deci....

 

 

Asta-i vremea pe Dolj/Craiova:

 

http://www.accuweather.com/world-forecast....VA&metric=1

 

 

Asta-i vremea pe Bucuresti:

 

http://www.accuweather.com/world-forecast....TI&metric=1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vremea n-o sa fie naspa, promit eu!

 

Mesaj completat

 

DECI, VII, INTELEG!!!!

Factorii aia sunt cele mai mici probleme care puteau aparea.

1. este 100% rezolvat.

2. tine de tine sa il rezolvi 100%. Stiu ei barbatii ce sa faca atunci cand vor sa obtina ceva.

La 7.30, cum ziceam, in Mc-ul de langa Metro Militari, la iesirea spre autostrada Pitesti.

 

 

Pff : vremea asta ete aici si in Bucuresti 15 grade si ploaie :rose:

Am vazut si eu asta!! E naspa! M-am intristat! Dar daca nu mergem acum, pastrez in discutie excursia si poate o concretizam intr-un alt week end.

Mesaj completat

Se pleaca pe ploaie ?

Nu! Pe ploaie, nu! Ce sens are??? E frumos sa ne bucuram de excursie, nu sa stam sa uscam combinezoane. Next time!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu asta!! E naspa! M-am intristat! Dar daca nu mergem acum, pastrez in discutie excursia si poate o concretizam intr-un alt week end.

Mesaj completat

 

Nu! Pe ploaie, nu! Ce sens are??? E frumos sa ne bucuram de excursie, nu sa stam sa uscam combinezoane. Next time!

Asa ma gandeam si eu ca nu are nici un farmec pe ploaie poate avem mai multa bafta weekend-ul viitor.

Dati de stire pe aici daca se mai organizeaza ceva .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bag si eu la excursia asta, ne vedem la 07 30 la locul stabilit

eu vreau sa merg chiar si pe ploaie

nu mergeti mai tare de 130 km/h , nu-i asa ? peste viteza asta nu mai imi place,,,

Si eu plec pe ploaie. La 7:30, :rose:

 

Plus ca duminica se anunta soare. Urasc soarele. :blink:

Editat de Marius '95
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mai ramas cineva care merge in excursia asta, sau o lasam cu totii pe un alt week end?

Daca mai pleaca totusi cineva si vreti un tel al baietilor din Turnu Severin, sa va vedeti si sa continuati drumul impreuna, sa-mi ziceti.

Daca nu se mai pleaca, va promit ca o vom comite in primul week end frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...