Sari la conținut

CROM ?


chitac2005
 Share

Postări Recomandate

Caut un atelier de cromare - nichelare in Bucuresti, sunteti buni sa-mi spuneti si mie daca exista, ms mult !

 

www.cromari.ro

nu stiu de ce da' nu le merge site-ul momentan sau www.goldsystem.ro e tot firma lor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica ai gasit atelier in oras dar acum e prea departe de tine? :) <de ce nu-ti intrebi vecinii de palier poate cromeaza vrunul?> cred ca mult mai important este cat de buni sunt baietii care fac operatia asta decat locatia <iti ia o ora sa traversezi orasul dintro parte in alta>

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica ai gasit atelier in oras dar acum e prea departe de tine? :) <de ce nu-ti intrebi vecinii de palier poate cromeaza vrunul?> cred ca mult mai important este cat de buni sunt baietii care fac operatia asta decat locatia <iti ia o ora sa traversezi orasul dintro parte in alta>

.....

Chiar nu stiu de ce te agiti, ai parte de la ,, baieti ,, cumva, am intrebat, te deranjeaza ?, nu e greu sa te plimbi cu mobra dar la traficul de la ora 16,30 nu ti recomand, asta este motivul pt care caut mai in zona, deci nu vad rostul interventiei tale, cam depashita, nu crezi ? daca sti de vreun atelier, zi ! nu o mai aburi cu 1 ora cu alte alea, te astept cu adresa in zonele pe care le am indicat, daca sti cumva, daca nu , pas !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe str magura vulturilor, sector 2. de la piata iancului spre pantelimon, prima strada la dreapta. dupa ce faci dreapta, mai mergi cca 200 m si vei vedea pe trotuarul drept un gard verde, inalt, din tabla. au si firma dar nu e prea vizibila. am cromat portbagaj din 4 piese cu 160 ron. crom bun. a durat o saptamana - procesul de cromare, nu cromarea facuta de ei :disappointed:

Mesaj completat

pe str magura vulturilor, sector 2. de la piata iancului spre pantelimon, prima strada la dreapta. dupa ce faci dreapta, mai mergi cca 200 m si vei vedea pe trotuarul drept un gard verde, inalt, din tabla. au si firma dar nu e prea vizibila. am cromat portbagaj din 4 piese cu 160 ron. crom bun. a durat o saptamana - procesul de cromare, nu cromarea facuta de ei :cheers:

post-6566-1255208023_thumb.jpg

Editat de hawkeye
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe str magura vulturilor, sector 2. de la piata iancului spre pantelimon, prima strada la dreapta. dupa ce faci dreapta, mai mergi cca 200 m si vei vedea pe trotuarul drept un gard verde, inalt, din tabla. au si firma dar nu e prea vizibila. am cromat portbagaj din 4 piese cu 160 ron. crom bun. a durat o saptamana - procesul de cromare, nu cromarea facuta de ei :)

Mesaj completat

....

Multzumesc frumos, am sa-i caut cat de repede, vedeti nene ca se gasesc si mai pe langa casa.......nu mai faceti comentarii inutile, inca o dat ms frumos !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...